Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Yo. Jak powiedział kolega 2 posty wyżej - o dobre auto ciężko i to jest w chhhuuuu racja. Lepiej dopłać 5 tysięcy więcej i miej dobrą taksówę, bo jak kupisz grata, to będziesz musiał te 5 koła i tak potem wsadzić :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. Jestem Marcin. Obecnie jezdze a3 1.8T ktora zrobila sie za mala i trzeba zamienic na cos innego. Poszukuje b7 z takim samy silnikiem. Podpowiedzcie czy w okolicach 30tys mozna kupic cos sensownego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Michał, jestem z Wałbrzycha,czyli miasta gdzie asfalt topnieje razem ze sniegiem i trzeba tu jeździć samochodami terenowymi :-) Lecz od zawsze bylem zakochany w Audi i obiecalem sobie ze pierwszy samochód jaki kupie to bedzie właśnie a4. Tak tez zrobilem, jestem szczesliwym posiadaczem a4 b5 avant 1.9 tdi 110km z 1999 roku, takze jedno z moich marzeń spełnione :-) Witam wszystkich serdecznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów...

A wiec jestem tu nowy/swieży jak zwał tak zwał.... zarejestrowałem sie na forum z ważnego powodu a miamowicie posiadam Audi a3 1.9TDI ale chce zakupić AUDI A4 B6 1.9TDI 130KM Kombi w pakecie S-LINE do kwoty max 25 000zł i z tego powodu mam do was Panowie i Panie wielką prośbe...

1.czy ktoś z was nie ma do sprzedania jakiegos fajne egzemplarza

2.czy czasem nie macie gdzies jakiegoś namiaru na fajny egzemplarz

3.na co zwracać uwage przy kupnie itd

4.może skłonicie sie do tego aby i pomoc w poszukiwanie godnego egzemplarza

wiem ze to dział gdzie sie witamy ale jako nowy nie wiedziałem gdzie moge ogłoszenie napisac jeżeli to przeszkadza prosze napisac w którym działe moge was prosić o pomoc kupna samochodu...

Za jakikolwiek odzew i pomoc z góry Wielki Dzieki i POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jestem nowy na forum i przepraszam jesli pytanie juz było ale szukam kogoś z okolic walbrzycha kto posiada vcds i miałby ochotę pomóc w zakodowaniu tempomatu i odblokowaniu pełnego Fisu w Audi A4 B6 oczywiście odpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem z Jastrzębia Zdroju (śląskie). Szukam Audi A4 b6/b7 1.8T najlepiej Q. Kwota to 30 tys. choć nie ukrywam ze mogę dać więcej jeśli będzie to pewny wózek. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mieszkam od urodzenia w Olsztynie. Posiadam aktualnie Audi A4 B5 2.5TDI QUATTRO (163 - lecz to nie jest pewne, bo sam nie wiem czy to wersja 150 czy 163). Troszkę lepiej wyposażona lecz po przejściach - jak na 16 letnie auto. Zakup niezbyt udany bo ciągle coś się psuje, stuka, wali albo odpada. Ale jednak kocham ten samochód.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Najlepiej jest wrzucić na forum upatrzony egzemplarz a już forumowi znawcy poddadzą go weryfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od pewnego czasu czytuje forum i od kilku tygodni jestem posiadaczem B8 2011 S-line 2.0 TDI 136km w Wielkiej Brytanii, więc w końcu wypadało się zarejestrować i przywitać :) A pochodzę z Mielca (woj. Podkarpackie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...