Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Ja i Borówa serdecznie witamy wszystkich! :)

Poznalismy sie z Borówa (1995r. 1.8T 150KM) 3 miesiace temu, to byla milosc od pierwszego wejrzenia (odwzajemniona hehe).

W tym momencie koncze Ją dopieszczac (wymiana podlokietnikow, radia, galki dzwigni zmiany biegow, kierownicy, czyszczenie chemiczne wnetrza, oleje, filtry, pasek rozrzadu, zawieszenie, alarm i inne zabezpieczenia, odmuchomorzenie klimatyzacji, nowe reflektory itd. itd.).

Do tego sekwencyjna instalacja gazowa, bo okazalo sie, ze Borówa ma straszny apetyt (w lecie w korkach w miescie pali 14L/100km, za duzo jak na moja kieszen, gaz byl konieczny).

Wczesniej utrzymywalem przez kilka lat bliskie kontakty z Polonezem Atu, dziesiatki (ba! setki!) wspolnych wyjazdow weekendowych, wakacje letnie, zimowe... Ech... Masa przyjemnych wspomnien. Mimo ze to auto prowadzi sie tragicznie, ze kilka rzeczy pukalo i stukalo, a silnik (wal?) tak szumial, ze ciezko bylo zasnac osobom jadacym na tylnym siedzeniu, to z wielkim trudem zgodzilem sie na sprzedaz... Lezka sie w oku zakrecila...

No ale warto bylo sie przesiasc do Borówy. :) To jest auto moich marzen! :D

Pozdrawiamy jeszcze raz wszystkich serdecznie. :)

[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 08:25 _________________________________________________P.S. Gdzie mozna znalezc informacje, czy ten silnik 1.8T jest AWT czy AEB czy jeszcze jakis inny? Jestem zupelnie zielony w tym temacie. Patrzylem pod maske, ale nie widze tam takich oznaczen... (A przy rejestracji swojego konta podalem pierwszy z gory skrot, bo nie bylo pozycji "nie wiem co mam :> " )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko na forum :a4fan:

Ps. Wszystko o swojej niuni znajdziesz w poszczególnych działach na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Jestem z Jastrzębia woj. śląskie od tygodnia jestem właścicielem wspamałej A4...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...