Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi benzynowców


Arkadiush

Czy chcesz żęby w tym wątku podawane były tylko przebiegi samochodów ?  

152 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz żęby w tym wątku podawane były tylko przebiegi samochodów ?

    • Tak
      81
    • Nie
      20
    • Nie wiem
      21
    • Powinno się pisać tylko o przebiegach
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Troche odbiegne od tematu. Sąsiad rok temu kupil od handlarza "królową lawet " oczywiscie w wersji diesel . Rok prod.2001 na liczniku 160 tys. km . Po jakims czasie mial problem z elekronika ,pojechal do servisu na naprawe i przy okazji sprawdzili mu faktyczny przebieg .Okazalo sie ze auto ma 370 tys.km. Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche odbiegne od tematu. Sąsiad rok temu kupil od handlarza "królową lawet " oczywiscie w wersji diesel . Rok prod.2001 na liczniku 160 tys. km . Po jakims czasie mial problem z elekronika ,pojechal do servisu na naprawe i przy okazji sprawdzili mu faktyczny przebieg .Okazalo sie ze auto ma 370 tys.km. Masakra

a pewnie był przekonany o swoim przebiegu tym 160tys. 3/4 licznikow jest kreconych.był o tym nawet program na tvn.koszt krecenia licznika 100zl a zyski w tysiacach liczone czasami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie zakupiłem od dziadunia z wermachtu B6 ALT z nalotem 51000 ;) śrubki sie swiecą na silniku ...i nawet sonda lambada też ;)

Nie no auto musi min. 10-15 tys. rocznie robić bo inaczej to jeszcze gorzej dla całego auta. Uszczelnienia w silniku twardnieją , hamulce zarastają, pająki w cylindrach ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 ADR, 1995, w tej chwili 248 tys., myślę, że kręcony, ale póki co śmiga bezproblemowo (ostatnia wymiana oleju z Motula 6100 na Motula 8100 x-cess). Od pierwszej chwili w moich rękach założone LPG i nalatane obecnie 83 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

280000 przebiegu i padł wymieniony przed świętami na taki sam 2.6 litra z przebiegiem 35 000 tak mówią tylko nie wiem czy m il czy km :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 460 tys.,w tym 320 tys na LPG silnik wymieniony na nowy.Śmiga nim dalej syn.

1,8 ADR 1995 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

201 tys. w tym 2 tys. na lpg. Ile ma naprawdę przejechane, nie wiem, ale autko nie wygląda na zmęczone

Silnik ARG 1.8 1999r.

Olej 5W40 Motul 8100 x-cess.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

110tyś 130KM benzynka rok 2005 ale też nie dam sobie głowy uciąć :decayed:

jakby każdy posiadacz auta gwarantował głową swój przebieg,to większość z nas chodziła by bez głów:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 193tys rok 08.1999 silnik 1.8 apt, bez gazu, nie gazuje jeszcze mnie stać na benzyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 alz 2007.w marcu przywiozłem z niemiec z przebiegiem 57.300.teraz 60.038 km.

no niezły przebieg:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...