Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik temperatury AUDI A4 1,9 TDI 90 KM


miron123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów w nowym roku i pozdrawiam. Mam pytanie odnośnie czujnika temperatury mojego autka 90 km , jaki powinien być symbol-numer na czujniku bo w moim aucie jest załozony nie taki jak ma byc , jest koloru czarnego a mechanik muwi ze ma byc niebieski i dlatego proszę kolegow o pomoc o podanie prawidlowego numeru czujnika. Za pomoc serdecznie dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów w nowym roku i pozdrawiam. Mam pytanie odnośnie czujnika temperatury mojego autka 90 km , jaki powinien być symbol-numer na czujniku bo w moim aucie jest załozony nie taki jak ma byc , jest koloru czarnego a mechanik muwi ze ma byc niebieski i dlatego proszę kolegow o pomoc o podanie prawidlowego numeru czujnika. Za pomoc serdecznie dziekuje

Prosze oto numery jak widzisz występuje czarny i niebieski poniżej . a jaki Ty powinieneś mieć to to moze ktoś inny Ci napisze chodzi o kolor.

bez_tytu_u.jpg

ps.

Może Byś uzupełni profil by coś wiecej było wiadomo ..np. kod silnika , rocznik ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHU a rocznik 98 1,9 TDI 90 KM CHODZI MI O CZUJNIK KOLORU NIEBIESKIEGO TAKI MA BYC WMOIM AUCIE CZY TO MOZE BYC TEN NUMER 078 919 501 B

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

Czarne maja inne numer poczatkpwy 059 niebieski 078 kturen ma byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHU a rocznik 98 1,9 TDI 90 KM CHODZI MI O CZUJNIK KOLORU NIEBIESKIEGO TAKI MA BYC WMOIM AUCIE CZY TO MOZE BYC TEN NUMER 078 919 501 B

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

Czarne maja inne numer poczatkpwy 059 niebieski 078 kturen ma byc

poczytaj mojego poprzedniego posta ...tam napisałem .........

"Prosze oto numery jak widzisz występuje czarny i niebieski poniżej . "

i zobacz po nizej na fotkę z etki i masz tam numer niebieskiego czujnika 059 919 501 Tak???:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o czujniki temperatury cieczy, to montowane były 3 rodzaje: czarny - w najstarszych modelach, niebieski - trochę nowsze i zielony - najnowsze. O tym, jaki czujnik jest zamontowany decyduje numer VIN. Do pewnego numeru VIN montowali czarne, później niebieskie i zielone. Bardzo prawdopodobne jest, że jak oryginalnie ktoś miał włożony czarny czujnik, to powinien go zamieć na taki właśnie kolor. Sam przerabiałem tę kwestię niedawno i w ASO powiedzieli mi, że do mojego VIN ma być czarny czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...