Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy to wina Termostatu ?


gawey

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim mam taki problem wsiadam do auta ( temp. na zewn 0 'C) auto nagrzewa sie do 90' stopni na polpicie TRYB AUTO HI (87'C climatronik) jak auto jest w ruchu temperatura sie utrzymuje ale jak tylko sie zatrzymam temperatura nagle spada najpierw szybko do 76 a pozniej wolniej ale tez caly czas spada ...czekalem do 67 ale gdybym dluzej posiedzial to pewnie dalej by spadala . Dodam ze rok temu wymieniany byl termostat originalny z ASO wiec gdzie lezy wina takiego zachowania

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny zmarzluch z Ciebie, jak tak grzejesz to się nie dziw, że temperatura chłodziwa tak spada - fizyka działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne uroki diesla zimą:decayed:

zejdz pare stopni w dół to utrzyma 90:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą, disel i zima. Trzeba się przyzwyczaić, a jak jeszcze dasz mu HI to co się dziwisz :)

W robocie jeżdżę 3 dislami (peugeot tepee, iveco daily i ducato i wszystkie 3 mają tak samo :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale molestujesz climatronika. Na początku zimy jeździłem na auto i 20 stopni silnik bardzo się grzal. Zmieniłem na manual i silnik łapie 90 stopni wiele szybciej. Tak jak koledzy piszą diesel tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima zima ale moze byc walniety czujnik temp wody lub termostat ale jak Twoj ma rok to raczej to pierwsze . Ja bym zainwestowalnw tn czujnik koszt niewielki a bedziesz przynajmniej spal spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne ja mam to samo jak nagrzejesz do 90st to wystarczy na klimatroniku max 20 do 22 st i ma wiać ciepłe i wystarczy sprawdzone

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

gawey jestem z Lubina DLU ty też? jak tak to się spotkajmy i pogadamy na te tematy daj znaka hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...