Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolejny Adulot do zabawy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i cóż w związku z tym że nudziło mi się wieczorami a spadł śnieg zakupiłem kolejną A4 w Quattro do zabawy po śniegu i latania bokami po mieście :)

Opis A4

- rok produkcji 1995r,

- silnik 2,8 174KM

- napęd QUATTRO,

- kolor fioletowy metalic.

Wyposażenie :

- skórzane kubełkowe fotele + grzane d*py,

- klimatronik,

- 4xel szyby,

- el. lusterka,

- pełen komputer,

- tempomat,

- podświetlane daszki,

- alu 17",

- lampy tył lift.

Ogólnie autko zaniedbane ale kupując zalezało mi na aucie sprawnym technicznie żeby dobrze służyło w zabawach na śnegu.

Znając życie to będzie to kolejna skarbonka bo jeszcze żadne auto nie wytrzymało u mnie bez modyfikacji :) ale na razie czerpę frajde z napedu Quattro:)

12012013896.jpg

Uploaded with ImageShack.us

12012013900.jpg

Uploaded with ImageShack.us

12012013901.jpg

Uploaded with ImageShack.us

12012013902.jpg

Uploaded with ImageShack.us

12012013905.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

to czekamy na foto:wink:

Opublikowano

a docelowo jakie auto ma byc?

Opublikowano

No no fotki :D Ja dziś zaprezentuje swoją Zieleninkę Wieczorkiem :)

Opublikowano
  • Autor
a docelowo jakie auto ma byc?

ma być rs tylko nie wiem kiedy bo jak miałem ostatnio kupować coś to kupiłem kolejnego busa do firmy i tak zawsze coś wypada.... pożyjemy zobaczymy teraz już nic nie planuje..... a moze tego przerobie na rs-a hehe

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

foty już są w 1 wpisie

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Pierwsze porządne latanie bokami wczoraj no i od ręcznego tarczę hamulcową rozerwało na 3 części i zgubiłem ją razem z klockami hehe więc na tył powędrował nowiutki zestaw tarcz ATE + klocki bosch acha i wymiana przegłubu na speedmax .... no i zaczyna sie skarbonka od nowa :)

12012013894.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
No i cóż w związku z tym że nudziło mi się wieczorami a spadł śnieg zakupiłem kolejną A4 w Quattro do zabawy po śniegu i latania bokami po mieście :)

pogoda idealna do zabawy z Q :decayed: oby sie sprawowalo i powodzenia w modach :wink:

Opublikowano

Pozazdrościć napędu i silnika :good:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

ladne ladne :) kupione z nudy hehe :) pozdrawiam

Opublikowano

jak Abdul i A4 to tylko z V6 :decayed: będziesz coś modził czy do polatania bokiem fura? :wink:

Opublikowano
jak Abdul i A4 to tylko z V6 :decayed: będziesz coś modził czy do polatania bokiem fura? :wink:

zdrowe podejście:decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

fura kupiona była do latania bokami w zimę i wykorzystana w 100 %, ogólnie kupiona do budowy rs4 sedan ale ze wzgledu na delikatny kryzys w branży to na razie robię na polifta z kilkoma zmianami a body rs4 lezy w garazu i czeka na lepsze czasy :) choć mysle czy tego nie sprzedac wszystkiego i zmienić na b6 dopiero ją rezać na rs4b7 - wpływ Nosba na moja psyche :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Z tymi zdolnościami, które zaprezentowałeś wczoraj na Summer Cars Party, sądzę że to body RS4 wyklepiesz sobie gołymi rękoma :facepalm: dobrze że nie byłeś w klubowej koszulce :facepalm:

Opublikowano

Co zrobił?

Opublikowano
Co zrobił?

własnie?

Opublikowano

Popisał się :whistling:

Pobity Forumowicz zdewastowane Subaru! Na Summer Cars Party!! - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

Z tymi zdolnościami, które zaprezentowałeś wczoraj na Summer Cars Party, sądzę że to body RS4 wyklepiesz sobie gołymi rękoma :facepalm:dobrze że nie byłeś w klubowej koszulce :facepalm:

Dokładnie, tylko byłby wstyd dla klubu, chociaż z drugiej strony zostałby zidentyfikowany szybciej niż w 15h.

Opublikowano
  • Autor

No troche może za bardzo agresywnie zareagowałem ale niestety taka mam naturę i tego nie zmienię, nie toleruje niektórych zachowań jak np cwaniactwo małolatów bo jadą w tatusiowym subaru

Opublikowano
No troche może za bardzo agresywnie zareagowałem ale niestety taka mam naturę i tego nie zmienię, nie toleruje niektórych zachowań jak np cwaniactwo małolatów bo jadą w tatusiowym subaru

ale znaczy się jakie cwaniactwo masz na myśli?? bo z tego co czytam to wychodzi jedynie, że to raczej ty przyniosłeś WSTYD naszemu klubowi...

no i jeśli twoim zdaniem trochę za bardzo agresywnie nazywasz napaścią na drugiego człowieka, no to gratuluje, a co jeśli np złamał byś mu szczękę albo nie daj Boże miałby krwiaka i byś go zabił, a on dajmy na to miał roczne dziecko w domu...

Opublikowano

Zrób sobie koszulkę, gdzie będzie wypisane czego nie tolerujesz to naród będzie czuł się bezpieczny. Żenada.

Żeby nie było OT, końcówka tłumika w Twojej Audi jest świetna...

Opublikowano
  • Autor

No niestety czasu sie nie cofnie co było minęło wazne że gorzej sie nie skończyło

Opublikowano
No niestety czasu sie nie cofnie co było minęło wazne że gorzej sie nie skończyło

czyli, że niby jak?

że nie doprowadziłeś chłopaka do kalectwa lub do śmierci?

zjebałeś po całej linii, a nawet nie widać po tobie skruchy:thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.