Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

smutne to, ale wpadłem praktycznie tylko po to (niepierwszy raz), żeby się przywitać i pożegnać... Tak to już ze mną jest - posiedziałem na tv, oczy mi się zamknęły, teraz się przebudziłem i wypada się przenieść z kanapy do łóżka :) System Eliminacji Studentów Jest Aktywny, ale jeszcze 2 egzaminy i mam nadzieję, ze go deaktywuję :naughty: Śpijcie dobrze, niech Wam się przyśni RS4 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze np przed XX minutami :wink4:

dokładnie. ale to dlatego, że jutro chyba nie będę mieć neta

teraz jak tak sie uzałezniłem :wink4: :gwizdanie: to nie wytrzymał bym jak bym nie odwiedził forum raz na dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siła wyższa :thumbdown:

no to mykam spać, bo syn nie pozwala mi posiedzieć, mam jednak nadzieję, że jak już się urodzi, to będzie nie mniejszym maniakiem Audi niż mamusia :naughty:

dobrej nocy wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opowiedzcie mi jakiś dowcip może, bo qrde rozważam pójście sobie, ale trzeba mnie zachęcić do tego magicznym słowem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może mi ktoś pomoże zaplanować trasę....siostra wyciąga mnie do Krakowa w sobotę, jak pogoda będzie ok, to chyba pojedziemy;) Tak więc co jeszcze po drodze warto odwiedzic? na jakie spoty można się wbić, jadąc z powrotem? Może jednak nakręcę podczas tej podróży pierwszy odcinek serialu "Co za spot!" :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi: Skończyłem kolejny projekcik!!! :kox: Dzisiaj siedziałem 20 godzin praktycznie cały czas przed kompem :kox: Ale dałem radę :evil: Jeszcze tylko jeden projekcik i będzie koniec :> Martwi mnie tylko wizja jutrzejszego drukowania tego projektu w drukarni :shocked: 7 rysunków na A1 = prawie 40 zeta ;(

Wreszcie dzisiaj się wyśpię! to pierwsza noc od 2 tygodniu gdzie będę spał więcej jak 5 godzin :kox: Ale pobudka o 8.30 :decayed: Dobrej nocy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem niecierpliwie, żeby rozpocząć dzisiejszy odcinek "nocnych jeźdźców" :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________qrde...minuta spóźnienia :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

tak się wkurzyłem na meczyk,że nie mogę zasnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...