Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

miło było Ja odpadam od 5 na nogach juz odmawiaja posluszenstwa trzymajcie sie ZDROWO !! i kolorowych bzzzzzzzzzzzzzz snów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło było Ja odpadam od 5 na nogach juz odmawiaja posluszenstwa trzymajcie sie ZDROWO !! i kolorowych bzzzzzzzzzzzzzz snów

wymiekasz? a myslalem ze jestes cwaniak[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:48_________________________________________________te zdjecia to ze Starowki w Murten?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło było Ja odpadam od 5 na nogach juz odmawiaja posluszenstwa trzymajcie sie ZDROWO !! i kolorowych bzzzzzzzzzzzzzz snów

wymiekasz? a myslalem ze jestes cwaniak[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:48_________________________________________________te zdjecia to ze Starowki w Murten?

nie Ja pytałem czy jest tu jakis cfaniak nie twierdzilem ze jestem :tongue4: ktos tu sie na polskich filmach nie zna :kwasny::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zdjecia to ze Starowki w Murten?

Niee :no: A2 - Friburg chyba, Testarossa - Friburg, zielona 400 Bern

A Tu Corvette z Bern :wink4:

dscn3206popris2.th.jpgthpix.gif[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:52_________________________________________________Szybka bestia :kox:

dscn3284poprou3.th.jpgthpix.gif dscn3288poprtq1.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ja znikam :notworthy: jutro zapije wiec nie bede w stanie wejsc na lapka mam nadzieje za na...cos jednak wejde :polew: :polew: powodzenia dobranoc kolorowych Osek zycze tym razem nie sów :gwizdanie: branoc :hi: branoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to mój Tatuś pontiac i corvette jakieś 15 lat temu i to nie w dalekich krajach a w mojej kochanej wsi Panki :decayed:

11edc72848b47eacm.jpg

:>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:55_________________________________________________

to Ja znikam :notworthy: jutro zapije wiec nie bede w stanie wejsc na lapka mam nadzieje za na...cos jednak wejde :polew: :polew: powodzenia dobranoc kolorowych Osek zycze tym razem nie sów :gwizdanie: branoc :hi: branoc :hi:

sów? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zamieszania narobiła nowa C... :wink4: Policja się nią zaopiekowała...

dscn3328poproh7.th.jpg

dscn3327poprda7.th.jpgthpix.gif[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:57_________________________________________________takie tam XK :decayed:

jaguareknd4.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C63 AMG w Bern :decayed: piękny kolor, piękna fura :notworthy:

dscn3271poprfv3.th.jpgthpix.gif[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 01:01_________________________________________________ :kox:

dscn3011poprkw6.th.jpgthpix.gif dscn3012poprht6.th.jpgthpix.gif

Fajne felgi i zrobiona ze smakiem, a później piękny kolorek Ski :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: Bern pod hotelem dla VIPów... tam było sporo A8ek W12 :wink4:

dscn3148poprxy0.th.jpgthpix.gif

S63 AMG... Friburg

dscn3025poprcp6.th.jpgthpix.gif[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 01:06_________________________________________________

a co tak wogole zwiedziles?

Właśnie nic specjalnego, bo wyjazd był spontaniczny... Raczej wszystko zwiedzałem co napotkałem po drodze :naughty: w Bern połaziłem 1 popołudnie, Friburg tak samo, byłem nad J. Genewskim, Alpy tak na szybciora, czyli prawie wcale... itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bern pod hotelem dla VIPów... tam było sporo A8ek W12

szkoda ze do Genewy nie dojechales. pod samym jeziorem najdrozsze hotele i najlepsze fury.

Ty spacerujesz kolo jeziorka a oni sie na Ciebie patrza z gory. to jest bol:)[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 01:09_________________________________________________eee czyli byles :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee czyli byles :gwizdanie:

Byłem ale nic specjalnego wtedy nie stało... w samej Genewie nie byłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...