Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zasieg pilota-problem rozwiązany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To antena od MK idzie bezpośrednio do tej anteny u góry szyby czy jeszcze przez jakiś wzmacniacz w bagażniku

Opublikowano
To antena od MK idzie bezpośrednio do tej anteny u góry szyby czy jeszcze przez jakiś wzmacniacz w bagażniku

Idzie przez wzmacniacz kilka postów wyżej wrzuciłem zdjęcia :wink:

Opublikowano

Skoro tak, to zwracam honor Bromchit :hi:

---------- Post dopisany 13-02-2013 at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2013 at 18:57 ----------

A w sedanie to ten wzmacniacz antenowy nie jest czasem u góry przy szybie czy jakiś dodatkowy w bagażniku? bo już się pogubiłem...

Opublikowano
  • Autor

Sedan chyba niema wzmacniacza w bagażniku

Opublikowano

więc gdzie go szukać?

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi się antena od MK idzie do tej płytki u góry szyby, siwa wtyczka.Tylko avant ma wzmacniacz w lewym błotniku. Te fotki co wrzucił Bromchit nie dotyczą sedana

Opublikowano
Wydaje mi się antena od MK idzie do tej płytki u góry szyby, siwa wtyczka.Tylko avant ma wzmacniacz w lewym błotniku. Te fotki co wrzucił Bromchit nie dotyczą sedana

Tak wcześniej był opis dla Avanta.

Zgadza się sedan ma wzmacniacz nad szybą. :wink:

Proszę bardzo wersja limousine:

Sterownik_wyboru_anteny_J515_Limousine_page.jpg Wzmacniacz_antenowy_R24_Limousine_tylko_radi.jpg

Opublikowano

Pytanie do kolegi co mu łapie otwieranie szybek z ... 20m

Czy masz samoczynne domykanie szyb po zamknięciu auta?

Czy masz dokładany alarm?

Opublikowano
Pytanie do kolegi co mu łapie otwieranie szybek z ... 20m

Czy masz samoczynne domykanie szyb po zamknięciu auta?

Czy masz dokładany alarm?

Nie wiem czy pytanie było do mnie.

Mam ori alarm, szyby mogę domykać trzymając wciśnięty przycisk.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj dobrałem się do wzmacniacza żeby wyczyścić wspomniane blaszki i okazało się że do mojego dochodzą tylko dwie wtyczki siwa i żółta była taka wersja? Czyszczenie nie poprawiło zasięgu

Opublikowano
Pytanie do kolegi co mu łapie otwieranie szybek z ... 20m

Czy masz samoczynne domykanie szyb po zamknięciu auta?

Czy masz dokładany alarm?

Nie wiem czy pytanie było do mnie.

Mam ori alarm, szyby mogę domykać trzymając wciśnięty przycisk.

kolego jeśli to ty wspominałeś o tych 20 m to dlaczego wprowadzasz w błąd ... w instrukcji obsługi na stronie 71 jest napisane wytłuszczonym tekstem w ramce "Ze względów bezpieczeństwa otwieranie i zamykanie okien pilotem zdalnego sterowania można przeprowadzić tylko z odległości ok. 2 metrówod samochodu..."

Opublikowano
Pytanie do kolegi co mu łapie otwieranie szybek z ... 20m

Czy masz samoczynne domykanie szyb po zamknięciu auta?

Czy masz dokładany alarm?

Nie wiem czy pytanie było do mnie.

Mam ori alarm, szyby mogę domykać trzymając wciśnięty przycisk.

kolego jeśli to ty wspominałeś o tych 20 m to dlaczego wprowadzasz w błąd ... w instrukcji obsługi na stronie 71 jest napisane wytłuszczonym tekstem w ramce "Ze względów bezpieczeństwa otwieranie i zamykanie okien pilotem zdalnego sterowania można przeprowadzić tylko z odległości ok. 2 metrówod samochodu..."

Kolego, bo napisałem jakie są fakty, wiem że w instrukcji jest tak napisane. :wink: ( u mnie na stronie 74) :wink4:

Co do odległości, to na pewno jest dużo dużo większa niż 2 metry, i ma znaczenie gdzie samochód stoi i jaki jest stan baterii w pilocie.

A zwrócił mi na ten fakt uwagę kolega, który miał Mondeo fabrycznie z taką funkcją i dziwił się że mogę szybki otwierać i zamykać z tak dużej odległości, a on musi podjeść blisko samochodu.

Co prawda nie mierzyłem odległości i jeśli nie jest to około 20m to około 15m i pewnie nie w każdych warunkach.:wink:

Opublikowano
Pytanie do kolegi co mu łapie otwieranie szybek z ... 20m

Czy masz samoczynne domykanie szyb po zamknięciu auta?

Czy masz dokładany alarm?

Nie wiem czy pytanie było do mnie.

Mam ori alarm, szyby mogę domykać trzymając wciśnięty przycisk.

kolego jeśli to ty wspominałeś o tych 20 m to dlaczego wprowadzasz w błąd ... w instrukcji obsługi na stronie 71 jest napisane wytłuszczonym tekstem w ramce "Ze względów bezpieczeństwa otwieranie i zamykanie okien pilotem zdalnego sterowania można przeprowadzić tylko z odległości ok. 2 metrówod samochodu..."

Kolego, bo napisałem jakie są fakty, wiem że w instrukcji jest tak napisane. :wink:

Co do odległości, to na pewno jest dużo dużo większa niż 2 metry, i ma znaczenie gdzie samochód stoi i jaki jest stan baterii w pilocie.

A zwrócił mi na ten fakt kolega, który miał Mondeo fabrycznie z taką funkcją i dziwił się że mogę szybki otwierać i zamykać z tak dużej odległości, a on musi podjeść blisko samochodu.

Co prawda nie mierzyłem odległości i jeśli nie jest to około 20m to około 15m i pewnie nie w każdych warunkach.:wink:

Siemka, potwierdzam odległość Roberta o otwieraniu szyb z około 20m u mnie tez działa :wink:

Opublikowano
  • Autor

Też bym tak chciał. U mnie nawet drzwi otwiera dopiero z kilku metrów

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

U mnie podobny problem.. Pilot działa tylko z bliskiej odległości.. Na początku pomogła wymiana baterii ale po 2-3 tyg. Problem powrócił. Wymiana baterii nie pomaga. Co zrobić z tym fantem.. To trochę uciążliwe..

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ja zauważyłem że nawet jak wyciągnę wtyczkę ze wzmacniacza antenowego to niema żadnych zmian. Stojąc po prawej stronie przy samym aucie nic nie łapie dopiero po przejściu od strony kierowcy

---------- Post dopisany 08-08-2013 at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2013 at 13:52 ----------

Problem rozwiązany,winowajcą był kluczyk

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Wymieniałeś kluczyk, czy grzebałeś coś w środku?

Nie orientujecie się czy można znaleźć gdzieś instrukcję jak rozebrać kluczyk, bo nie mogę znaleźć :kwasny:

(Oczywiście nie mam na myśli wymiany baterii, tylko kluczyk na części pierwsze)

Opublikowano
... Nie orientujecie się czy można znaleźć gdzieś instrukcję jak rozebrać kluczyk, bo nie mogę znaleźć :kwasny:

(Oczywiście nie mam na myśli wymiany baterii, tylko kluczyk na części pierwsze)

To powinno ci pomóc:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

Kozacko, dzięki wielkie Sławek tego właśnie szukałem :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Czyściłem stary ale nic nie pomagało więc kupiłem drugi używany i jak ręką odjął

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.