Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

O Ty "dziadzie"!!! Zabijem ;-P

Jak będziesz miał takie, to dawaj mi znać, bo przody zabiorę ;-P

---------- Post dopisany 01-01-2014 at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2013 at 21:45 ----------

A może mi ktoś zrobić próbkę z moim autem by wrzucić 18 koła, wzór RS4 w kolorze gunmetal lub czarnym? Takie jak miałem na swojej 1.8 T, siedem podwójnych ramion. Ciekaw jestem jak ta felga by wyglądała :kox:

Opublikowano

wzor rs4 w 18 wyglada slabo.

W kolorze ciemnym to prawie jak kolpak:decayed:

Opublikowano
  • Autor

No nie pisz że ta felga dobrze nie leżała na moim aucie:

IMG_1819.jpg

Co prawda to była 19 ale to samo koło. I w ciemnym kolorze do czerwonego :decayed:

---------- Post dopisany 04-01-2014 at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany 01-01-2014 at 22:54 ----------

Wewnętrzne końcówki wymieniłem, jak waliło tak wali nadal :-/

Czuć to najbardziej przy wolnej jeździe, na drobnych nierównościach. Mam wrażenie pukania z lewej i prawej strony teraz. Powoli zaczyna mnie to wkur...

Opublikowano

Czyli masz dokładnie jak ja , a przekładnie już zregenerowałem , ja chyba jeszcze raz wymienię wahacze górne , teraz mam Ruvile .

Opublikowano
  • Autor

Może jakieś łączniki?

Górne wahacze u mnie, dwa na strone to koszt 60 f jeśli się nie mylę :-/

Opublikowano
:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:
Opublikowano

Ksieze w 19' rs4 to całkiem inne koło:wink: zerknij sobie jak są wklesle przy piastach. Te 18' wyglądają conajmniej slabo przy ori rs4:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ksieze w 19' rs4 to całkiem inne koło:wink: zerknij sobie jak są wklesle przy piastach. Te 18' wyglądają conajmniej slabo przy ori rs4:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

+1 i pamiętaj - czarna felga na tym aucie, mimo że 19" - to "zuo" :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

Coż, miałem kupować komplet zawiechy na przód, ale przyznam wysrałem się z kasy póki co. Więc dlatego szukam tylko tego co póka, by nie tracić za dużo kasy.

Koła też nie zmieniam, zostanie ori S4 póki co. Chyba że coś wpadnie przy okazji :kox:

Opublikowano

To chyba mamy ten sam problem . U siebie tez caly czas slysze gluche stuki i nikt nie potrafi powiedziec co to jest . Kupilem nowy kpl. wachaczy lempfolder, zregenerowalem maglownice ,wymienilem poduszki na amortyzatorach ,nowe amortyzatory gwintowane Super Sposrta, kupa kasy i czasu i caly czas puka . Dodam ze u kumpla po zmianie zawieszenia na gwint FK slychac dokladnie te same styki za 2 tygodnie zmieniam amortyzatory moze to one wydawaja takie stuki

Opublikowano
:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

Coż, miałem kupować komplet zawiechy na przód, ale przyznam wysrałem się z kasy póki co. Więc dlatego szukam tylko tego co póka, by nie tracić za dużo kasy.

Koła też nie zmieniam, zostanie ori S4 póki co. Chyba że coś wpadnie przy okazji :kox:

Miales mi podac wymiary.

Opublikowano

Można gdzies kolumnę kierownicy kupic czy tylko używki?? Myśle, ze to jest nasz problem ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

to nie kolumna tylk krzyzak na niej, ja wsadzilem uzywke i jest ok.

ps. nie wiem jakie macie stuki, ale nie wymieniajcie kolumny, tylko krzyzak. U mnie wysrany krzyzak objawial sie gluchym stukiem przy gwaltownym skrecie (np. wjazd na male rondo, skret 90 st.).

Opublikowano
  • Autor

Dev, mam póki co wszystko co potrzeba. Dziękuję bardzo :hi:

Co do tego pukania, to co tam niby dokładnie dolega tym autom że to cholerne stukanie słychać?

Opublikowano

Flyer skąd ten krzyżak nowy??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

z ASO :grin::grin:

patrząc w ETKe nie widze aby ta czesc była wymienna :eusathink:

Untitled.jpg

Opublikowano
  • Autor

I to coś by tak przenosiło pukanie na lewe i prawe koło?

Opublikowano

mam to samo, u mnie tez napieprza :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

No tylko że to właśnie podczas wolnego ruszania po nierównościach słychać. To nie wali aż tak bardzo, ale mam wrażenie jakby koła były luźne, czy coś takiego. Lekkie pukanie.

Opublikowano

u mnie lekko stuka a auto na koleinach lata jak ... po pustym sklepie :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.