Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No sond nie sprawdzałem, ale teraz to już chyba muszę?

Czy mimo że pokazują dobre napięcie mogą być uwalone?

Poza tym nadal mam "chyba"za duuuże spalanie, butla gazu 53 l - 220 km.

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2014 at 20:05 ----------

Mały update z soboty:

unubu6yd.jpg

uve7emum.jpg

unaqyga2.jpg

Tylnia jeszcze nie podpięta na stałe, trzeba jeszcze kabelki pociągnąć ;-P

---------- Post dopisany 12-03-2014 at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 20:02 ----------

Dzisiaj doszło:

gyhehe5e.jpg

Jutro siądzie na aucie. Zobaczymy jak się będzie działać.

Opublikowano

Widze ze w końcu zmadrzales...

Opublikowano
  • Autor

Hahahaha... No widzisz. To przychodzi z wiekiem ;-)

Zamontuję, plus klocki tył. Odpowietrzę, jak będzie nadal lipa, to już tylko pompa zostaje chyba ;-)

Opublikowano

zadna pierd.....pompa, masz powietrze w zaciskach

Opublikowano
  • Autor

Buahahaa... Spoko, będę działał i oczywiście poinformuję.

Dev, bez nerwów. Dziekuję i tak pięknie za pomoc i wszystko.

Opublikowano

powiem ci ze z tym spalaniem to chyba norma, ostatnio cyztalem ze eski pb palą okolo 17 a gazu nawet i 23-24 nie ciskając zbyt mocno

Opublikowano
............. cyztalem ze eski pb palą okolo 17 a gazu nawet i 23-24 nie ciskając zbyt mocno

nie wiem gdzie to czytales, ale to bzdura.

Przy dobrze ustawionym komputerze pokladowym, eska pali odrobinę poniżej 1l na każde 10km prędkości w spalaniu chwilowym. W trasie przy normalnej jezdzie, jak kazdy inny da się zejść poniżej 10l/100, gazu dolicz 20-30%.

Jak cisnę to w ok 20-22 lpg sie mieszcze. ;) No chyba że oram , ale to wtedy nie na lpg ;-)

Opublikowano
powiem ci ze z tym spalaniem to chyba norma, ostatnio cyztalem ze eski pb palą okolo 17 a gazu nawet i 23-24 nie ciskając zbyt mocno

Nie prawda Ja cisnę, do tego jeszcze większość to krótkie odcinki i w 22 się mieszczę :wink:

Opublikowano
No sond nie sprawdzałem, ale teraz to już chyba muszę?

Czy mimo że pokazują dobre napięcie mogą być uwalone?

Poza tym nadal mam "chyba"za duuuże spalanie, butla gazu 53 l - 220 km.

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2014 at 20:05 ----------

Mały update z soboty:

http://img.tapatalk.com/d/14/03/09/unubu6yd.jpg

http://img.tapatalk.com/d/14/03/09/uve7emum.jpg

http://img.tapatalk.com/d/14/03/09/unaqyga2.jpg

Tylnia jeszcze nie podpięta na stałe, trzeba jeszcze kabelki pociągnąć ;-P

---------- Post dopisany 12-03-2014 at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 20:02 ----------

Dzisiaj doszło:

http://img.tapatalk.com/d/14/03/13/gyhehe5e.jpg

Jutro siądzie na aucie. Zobaczymy jak się będzie działać.

Tak jak wysłałem tak Dotarla:kox:

Opublikowano

Wandej pusc mi jutro sygnał, moze wezme troche zeliwa od Ciebie :wink:

Opublikowano
Wandej pusc mi jutro sygnał, moze wezme troche zeliwa od Ciebie :wink:

Oks jak bede w tyrce to się odezwę:wink:

Opublikowano
  • Autor

I mnie cały czas problem z tymi obrotami, kilka osób już wspomianło że lewe powietrze ciągnie. Stąd też może zawyżone spalanie.

Ja sam nie wiem gdzie już szukać. Sobdy też już podmieniłem do sprawdzenia :-/

Opublikowano

Może czujnik cieczy przekłamuje?

Opublikowano
  • Autor

Czujnik cieczy? O który Ci chodzi?

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 23:19 ----------

No i d*pa.

Hamulce zalożone. Odpowietrzone wszystkie zaciski. Na zgaszonym aucie wszystko gitara.

Tylko odpalę pedał leci w podłoge.

Czy system ciśnienia powietrza działa na hamulce i na silnik jako całość?

Bo jeśli tak, dostaję lewe powietrze, dlatego obroty świrują i może hamulce walą w c**ja?

Już przeklinam bo mnie to tak wkur...

Opublikowano
Czujnik cieczy? O który Ci chodzi?

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 23:19 ----------

No i d*pa.

Hamulce zalożone. Odpowietrzone wszystkie zaciski. Na zgaszonym aucie wszystko gitara.

Tylko odpalę pedał leci w podłoge.

Czy system ciśnienia powietrza działa na hamulce i na silnik jako całość?

Bo jeśli tak, dostaję lewe powietrze, dlatego obroty świrują i może hamulce walą w c**ja?

Już przeklinam bo mnie to tak wkur...

Przejrzyj podciśnienia od serwa do dolotu(u mnie tam idą) lub gdziekolwiek one prowadzą.

Opublikowano
Czujnik cieczy? O który Ci chodzi?

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 23:19 ----------

No i d*pa.

Hamulce zalożone. Odpowietrzone wszystkie zaciski. Na zgaszonym aucie wszystko gitara.

Tylko odpalę pedał leci w podłoge.

Czy system ciśnienia powietrza działa na hamulce i na silnik jako całość?

Bo jeśli tak, dostaję lewe powietrze, dlatego obroty świrują i może hamulce walą w c**ja?

Już przeklinam bo mnie to tak wkur...

Przejrzyj podciśnienia od serwa do dolotu(u mnie tam idą) lub gdziekolwiek one prowadzą.

u mnie w klekocie właśnie na srrvo była nieszczelność i hamulca brak.
Opublikowano
  • Autor

A jak najlepiej to sprawdzić?

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Nie chcę nikogo oskarżać, ale tak też się zastanawiam, może monter gazu coś mi skaszanił?

Tak szukałem po necie, zawór pcv, chyba to odma?

Patrząc na ten rysunek:

usebepu9.jpg

Może coś gdzieś rozłączył? Poluzował, złamał?

Opublikowano

Ale hamuje normalnieczy jest lipa ???

Opublikowano
  • Autor

Pedał jest bardzo miękki.

Jak nacisnę i będę trzymał, dociskał to powoli wpada do środka.

Teraz mam abs i trakcje na liczniku. Musze kompa podpiac.

Gasze auto, znika, odpalam naciskam hamulec i wskakuje na licznik.

Opublikowano

ten rysunek to nie nasz silnik... Zawór PCV raczej nie będzie mial z tym nic wspólnego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.