Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

sie płaci sie ma :tongue4:

wpadasz mirron na ganianko?? :> moze by te a5 potestowac, chociaz jak ono nie jest po programie... to sory ale sprawdzi czy dobrze mam podswietlona rejestracje :decayed:

moze jak go objade to sie bedzie chcial zamienic :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

sie płaci sie ma :tongue4:

wpadasz mirron na ganianko?? :> moze by te a5 potestowac, chociaz jak ono nie jest po programie... to sory ale sprawdzi czy dobrze mam podswietlona rejestracje :decayed:

hehe - no raczej nie wpadnę - a o A5 3.0tdi bym nie żartował - nawet w serii jest szybsza od mojego ( przynajmniej V-max ) a 0-100 ma 5.9 czyli też mogę mieć ciężko - miałem kiedyś takiego na wekend, wiem co piszę :wink4: popierdziela aż miło :wink4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 15:47_________________________________________________moim 250 i koniec a A5 śmigałe 260 w 3 osoby i jeszcze coś czuję by poszła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotko mowiac... trzeba to sprawdzic :evil:

ja wlasnie nie wiem ile ten moj parch pojdzie - nie ma gdzie sprawdzic bo droga na gliwice rozkopana albo zatloczona, a przy 250-260 moja zauwazalnosc w tylnim lusterku dla innych kierowcow jest bardzo watpliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotko mowiac... trzeba to sprawdzic :evil:

ja wlanie nie wiem ile ten moj parch pojdzie - nie ma gdzie sprawdzic bo droga na gliwice rozkopana albo zatloczona, a przy 250-260 moja zauwazalnosc w tylnim lusterku dla innych kierowcow jest bardzo watpliwa

:)

tylko autostrada i tylko w nocy lub wekend nad ranem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nocy to strach... przypucuje sie do zderzaka jakas vectra i po makale :decayed:

a nad ranem to sie spi :D, chociac jak bede mial wene dzisiaj po pracy to moze smigne w strone gliwic po pracy

odcinek kolo sosnicy juz otwarty? tam jest fajna dluga prosta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło sośnicy jeszcze nie :confused4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 15:56_________________________________________________Qri - dzięki temu że nowe 3.0 w serii śmiga tak jak moje po programie - jest na co zbierać - bo pomyśl sobie jak to po sofcie śmiga :naughty:[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 15:58_________________________________________________filmików z nowym 3.0 już się naoglądałem - silniczek ma swoją przyszłość :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak u siebie zrobiłem program to byłem w szoku że A5 w serii i tak jedzie szybciej od mojego :disgust:[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 16:00_________________________________________________

życie jest zbyt krótkie żeby jeździć na gnoju :tongue4::polew:

chyba że na gnoju ma się 500 kucy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki i pupa ztym moim autem pwoedzcie mi tylko czy plecionka może powodować drgania auta i szrpania na 2 biegu ? bo to juz chyba ostatnia rzecz do wymiany :confused4: spotkał się już ktoś z tym ?

Rudi może być bo plecionka przenosi drgania na całe auto jeżeli jest padnięta, duży koszt to nie jest wiec bym wymieniał bo napewno taniej wyjdzie jak dwumas :) a byliście u tego mechaniora z Piekar??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: cholera chcialem gibnac ma myjnie zeby na czysto sie pokazac a tu korek ze zrezygnowalem i chyba bedzie na guru :gwizdanie: czyli na brudno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: cholera chcialem gibnac ma myjnie zeby na czysto sie pokazac a tu korek ze zrezygnowalem i chyba bedzie na guru :gwizdanie: czyli na brudno

mijaliśmy się :naughty:

z daleka s-line poznałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: cholera chcialem gibnac ma myjnie zeby na czysto sie pokazac a tu korek ze zrezygnowalem i chyba bedzie na guru :gwizdanie: czyli na brudno

mijaliśmy się :naughty:

z daleka s-line poznałem :naughty:

tez odrazu poznalem twojego czarnego s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: cholera chcialem gibnac ma myjnie zeby na czysto sie pokazac a tu korek ze zrezygnowalem i chyba bedzie na guru :gwizdanie: czyli na brudno

Ha a mi jak sie uda to bede na "Mirona" czyli na czysto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

potrzebuje kamere do zamocowania na kierownicy - niewygodnie sie jedzie z aparatem w reku o_0

Gregor... maluj maluj, podobno czarny dach dodaje 20KM... co nie Miron ?? :D

Qri - też o tym myślałem - żeby z kamerką pośmigać :)

Lepiej mieć statyw jakiś na przylepcach i przylepić do szyby bocznej :wink4:

Ja coś takiego będę kombinować na dniach, bo ludzie coraz więcej pytają o filmik jak odpycha się ta moja ośka :gwizdanie:

pwoedzcie mi tylko czy plecionka może powodować drgania auta i szrpania na 2 biegu ?

Nie.

bo to jest przywitanie... :P musze dalej pucka pomeczyc,turbiny k03s wychodzily do poprzeczniaka... jestem teraz w temacie bo tez sie zastanawiam co mam

Daj już mu spokój... on i tak ma lepsze 1,8 T APU nie jakieś AEB - jak to brzmi... jajAEBie... - odgłos zawiedzenia jaki wydajesz przy dodawaniu gazu..

:polew: :polew: :polew:

:polew:

Rozbawiłeś mnie Krolu, poważnie :decayed:

Krolu ale u nas przynajmniej jest co ciskać a nie tak jak u ciebie że ty wciśniesz gaz a wszyscy w brechę czy już zacząłeś jechać czy jeszcze nie :tongue4:

tak Ci się tylko wydaje ja mam AFF-ta moc :kox:

A nie przypadkiem AHAHAHAHA..... :polew:

Gregor powiedz dokladnie co chcesz zrobic, a najlepiej tak jak pisal Kezor to podeslij foto.

Miron oczywiscie pamietam o twoim PW, jak tylko odzyskam kompa to ci przesle co trzeba, chyba ze na konkurs startujesz to moge to troche przyspieszyc :)

No, właśnie Adam to trochę delikatna sprawa. Chodzi o taką laskę z pewnego wieczora co nie pamiętam jak wygląda, mam jej foto ale bardzo kiepskiej jakości, tyle że ona jest naga :decayed:

Żartowałem :polew:

Nie no na serio mam fotkę na konkurs na grudzień, ale jakość nie wysokich lotów :gwizdanie:

sie płaci sie ma :tongue4:

wpadasz mirron na ganianko?? :> moze by te a5 potestowac, chociaz jak ono nie jest po programie... to sory ale sprawdzi czy dobrze mam podswietlona rejestracje :decayed:

moze jak go objade to sie bedzie chcial zamienic :kox:

Z przodu też masz podświetlaną? :decayed:

Ps. Jak tam sprzęgło? :gwizdanie:

życie jest zbyt krótkie żeby jeździć na gnoju :tongue4::polew:

:polew:

Apropo Dimek pamiętasz tą twoją śrubę przy kole?? Mam nadzieję, że da się ją odkręcić i że nie będzie trza tak:

http://www.honda-tech.com/showthread.php?t=2684546

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu też masz podświetlaną? decayed

Ps. Jak tam sprzęgło? gwizdanie

kurde no jakos dziwnie zaczelo działac.... - tzn wczoraj ponagrywalem troche filmikow (wrzucone w topicu o czarnej mambie :D) i nic - chociaz mam wrazenie ze auto przyspiesza gorzej niz kiedys - ale to moze efekt przyzwyczajenia plecow... musze podkrasc matce micre do pojezdzenia zeby zobaczyc co naprawde znaczy slabo :D

gregory jak skombinujesz kamerke to smialo pisaj... ja chetnie sie gdzies ustawie na jazdy probne :)

konczac o sprzegle - teraz go nie ruszam - styczen, moze luty ogarne temat, bo narazie nie ma jak finansowo i czasowo podołac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...