Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak na razie to Priva puściłem do Majkiego... do Czestera się nie da bo ma pełną skrzynke... reszte puszcze potem bo muszem leciec ...

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzień Dobry! :hi:

Widzę, że szykuje się Grill :kox: Ja jestem nawet bardzo za :)

Opublikowano

Dzień Dobry! :hi:

Widzę, że szykuje się Grill :kox: Ja jestem nawet bardzo za :)

:hi:

a ten ma ciągle mało tych kiełbas :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Grila robimy bankowo :wink4:

Opublikowano

poszło info na SK :>

Opublikowano

Dzień Dobry! :hi:

Widzę, że szykuje się Grill :kox: Ja jestem nawet bardzo za :)

:hi:

a ten ma ciągle mało tych kiełbas :decayed:

:jaaaaa::mysli:

Opublikowano

:good:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 10:07_________________________________________________A grilla trzeba jakiegoś kupić i o niego zadbać - żeby nam starczył na sezon i nasze imprezy :wink4:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 10:08_________________________________________________ja tam chyba nawet jeszcze mam jakieś tacki i sztućce - jak jeszcze są to zabiorę

Ja wezme jakiś koc a co do tacek i plastikowych sztucców to też coś narucham...

P.S. Pogoda masakruje... 30 stopni...

Opublikowano

:hi:

Mnie niestety dzisiaj nie bedzie bo jestem daleko od domu :decayed: patrikos twoj breloczek caly czas u mnie czeka takze, za tydzien jak bedziesz to ci go dam :good:

Mario nie wiem jakiego pw chciales mi wyslac, ale domyslam sie ze o grilu, musze ten zarzad opierniczyc bo nie wiem jaki mam stan skrzynki :bicz:

Nie wiem kiedy sie pojawie bo tam gdzie jestem to ciezko telefon uswiadczyc a co dopiero internet :>

Bawcie sie dobrze, i udanego grila, do zobaczyszka :hi:

Opublikowano

:hi:

Mnie niestety dzisiaj nie bedzie bo jestem daleko od domu :decayed: patrikos twoj breloczek caly czas u mnie czeka takze, za tydzien jak bedziesz to ci go dam :good:

Mario nie wiem jakiego pw chciales mi wyslac, ale domyslam sie ze o grilu, musze ten zarzad opierniczyc bo nie wiem jaki mam stan skrzynki :bicz:

Nie wiem kiedy sie pojawie bo tam gdzie jestem to ciezko telefon uswiadczyc a co dopiero internet :>

Bawcie sie dobrze, i udanego grila, do zobaczyszka :hi:

Tak o Grillu ale miałeś full skrzynke... Ty też Baw się Dobrze... :good:

Opublikowano

:hi: wszystkim kupę czasu mnie tutaj nie było :kwasny:

tak to jest jak się kilka spraw nałoży na ten sam termin....

dziś postaram się być na grillu ...

Opublikowano

a ja się rozdupiłem na huśtawce, słoneczko pięknie grzeje, necik jest, muzyczka jest i jest pięknie :kox:

brakuje tylko dwóch ładnych panienek które donoszą mi drinki :polew: oczywiście toplesssss

Opublikowano

fjW2A.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

fjW2A.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

Gregory :naughty: :naughty: :naughty:

jeeeebanyy wyrwał dwie... :gwizdanie:

Opublikowano

sto lat, sto lat !!! :gwizdanie:

:kwiatek::buziak:

hmmm.... a gdzie solenizant? :mysli:

Opublikowano

sto lat, sto lat !!! :gwizdanie:

:kwiatek::buziak:

hmmm.... a gdzie solenizant? :mysli:

Baśka, straszy Cie? :naughty:

patrzyłem i dzisiaj NIKT od nas nie ma urodzin :polew:

:mysli:

Opublikowano

sto lat, sto lat !!! :gwizdanie:

:kwiatek::buziak:

hmmm.... a gdzie solenizant? :mysli:

Baśka, straszy Cie? :naughty:

patrzyłem i dzisiaj NIKT od nas nie ma urodzin :polew:

:mysli:

Pucek, teraz to Arek powinien się na Ciebie obrazić :chytry:

Opublikowano

eee no faktycznie, ale dlaczego tego nie pokazuje nasz kalendarz klubowy? :mysli:

Arku, Wszystkiego Najlepszego :>

Opublikowano

eee no faktycznie, ale dlaczego tego nie pokazuje nasz kalendarz klubowy? :mysli:

Arku, Wszystkiego Najlepszego :>

no nie wiem, może masz jakiś kalendarz majów :kox:

w moim Arek jest :naughty:

Opublikowano

a w moim nie :gwizdanie:

to Basiu, zwracam honor :notworthy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.