Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Jak tak dalej pojedzie to moze bedziemy świetować 140 strone, ale musicie sie rozpisywać chłopaki, ja niestety nie dam rady nie mam w aucie neta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gregory koni od huhu pod maską wziął to sposobem z rozpędu :wink4:

Za drugim razem jak wracaliśmy z nart wjechałem prosto z zakrętu- bez problemu z 3 osobami na pokładzie :wink4:

Tylko czemu wjezdzales jak nikt nie widzial :gwizdanie:

Wjechał bez problemu wiem bo byłem jedną z tych osób :> jednak 250 koni pod maską robi swoje :decayed: no i może troszkę umiejętności kierowcy :decayed:

czester , a bedziesz tez z tym VAG'iem ??

ehh , pisalem posta na szybko bo wychodzilem z roboty, zapomnialem dodac mota na koncu typu " :tongue4:" , zeby z tego przycedzic , ale widze ze odrazu pojazd .... dzieki...

Pozdro

Ej no zaraz tam pojazd :chytry: wyluzuj :wink4: i przyzwyczaj się bo my tak zawsze :przebiegly: ale nigdy na serio tylko zawsze na żarty :>

nie bierz takich rzeczy do siebie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do 100 szło dość wolno ale teraz już ekspresowo.Jak pójdzie tak dalej to do rocznicy 1 spota spokojnie 200 stron dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester , a bedziesz tez z tym VAG'iem ??

ehh , pisalem posta na szybko bo wychodzilem z roboty, zapomnialem dodac mota na koncu typu " :tongue4:" , zeby z tego przycedzic , ale widze ze odrazu pojazd .... dzieki...

Pozdro

Nie pojazd, my poprostu vagiem robimy cuda z aut :> a tak naprawde to nie przejmuj sie nami. Chcesz to wezme vaga nie ma problemu(nawet ostatnio podszkolilem sie w diagnozie TDI :tongue4:P) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester1800 , ja bardziej chyba potrzebuje kogos z dobrym uchem i znajacego sie na autach , zeby wybadal co i jak albo doradzil , albo mnie zj***l ze mam jakies zwidy - cokolwiek :)

co do przejmowania - hehehe - jeszcze do tego dluga droga panowie !! :decayed:

w piatek bede na 99% , zastanawialem sie czy ne jechac na uczelnie , ale olewam , niemam nastroju na takie rzeczy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester1800 , ja bardziej chyba potrzebuje kogos z dobrym uchem i znajacego sie na autach , zeby wybadal co i jak albo doradzil , albo mnie zj***l ze mam jakies zwidy - cokolwiek :)

co do przejmowania - hehehe - jeszcze do tego dluga droga panowie !! :decayed:

w piatek bede na 99% , zastanawialem sie czy ne jechac na uczelnie , ale olewam , niemam nastroju na takie rzeczy :>

nie żebym namawiał do wagarowania, ale spociki napewno bardziej przydatne w życiu niż jakiś wykładzik :good:

Koledzy z SZ fajnie że dołączyliście do naszej ekipy :good: ( zarówno wpadając na forum Gliwice jak i włączając się w dyskusje w naszym wątku ) :wink4: - bedę się starał wpaść to się poznamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester1800 , ja bardziej chyba potrzebuje kogos z dobrym uchem i znajacego sie na autach , zeby wybadal co i jak albo doradzil , albo mnie zj***l ze mam jakies zwidy - cokolwiek :)

co do przejmowania - hehehe - jeszcze do tego dluga droga panowie !! :decayed:

w piatek bede na 99% , zastanawialem sie czy ne jechac na uczelnie , ale olewam , niemam nastroju na takie rzeczy :>

Też mam zajęcia w piątki, i kurcze juz na 3 nie byłem przez spoty ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester1800 , ja bardziej chyba potrzebuje kogos z dobrym uchem i znajacego sie na autach , zeby wybadal co i jak albo doradzil , albo mnie zj***l ze mam jakies zwidy - cokolwiek :)

co do przejmowania - hehehe - jeszcze do tego dluga droga panowie !! :decayed:

w piatek bede na 99% , zastanawialem sie czy ne jechac na uczelnie , ale olewam , niemam nastroju na takie rzeczy :>

Też mam zajęcia w piątki, i kurcze juz na 3 nie byłem przez spoty ;P

spokojnie prezes wam usprawiedliwienia wypisze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie prezes wam usprawiedliwienia wypisze

dacie wykładowcą po naklejce to jeszcze zaliczenia Wam wpiszą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahhahah żeby potem Was nie wylali z tej polibudy :polew:

ale tak jak Prezes pisze, da się im naklejki to bedą zaliczać :wink4:

prawdopodobnie będę za tydzień :naughty: ale przyjadę autem ojca pewnie, bo moje jeszcze nie gotowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dacie wykładowcą po naklejce to jeszcze zaliczenia Wam wpiszą

hehe , zbey to bylo takie proste .... to moze sesje za mnie tez ktos zaliczy - jakis chetny ?? :gwizdanie:

w kazdym badz razie -> wyklad z fizyki + niemiecki czy spocik w GL hmm.... :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dacie wykładowcą po naklejce to jeszcze zaliczenia Wam wpiszą

hehe , zbey to bylo takie proste .... to moze sesje za mnie tez ktos zaliczy - jakis chetny ?? :gwizdanie:

w kazdym badz razie -> wyklad z fizyki + niemiecki czy spocik w GL hmm.... :przebiegly:

prawa fizyki są proste

jest quattro jest przyczepność

niema Quattro jest piszczenie i tyle - co tam więcej mądrego Ci powiedzą

a niemiecki - niech się uczą Ci co niemieckich aut nie maja

wpadaj chłopie :decayed:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 12:50_________________________________________________Pucek autem ojca powiadasz - czsyli Q7 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauka to głupota skoro wszystko idzie Vagiem zrobić :polew: :polew: :polew:

Panowie k....a jest problem z moim przyjazdem :( musze kobitę zawieść do kosmetyczki na 17:30 ale myślę że zdążę do was na 18:00 dojechać na BP oczywiście potem na chwilkę na Forum i znowu do Zabrza po kobitę i z kobitę do domu i jak nie będzie późno to jeszcze raz na spota :nabijasie: ale się najeżdżę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester1800 , ja bardziej chyba potrzebuje kogos z dobrym uchem i znajacego sie na autach , zeby wybadal co i jak albo doradzil , albo mnie zj***l ze mam jakies zwidy - cokolwiek :)

co do przejmowania - hehehe - jeszcze do tego dluga droga panowie !! :decayed:

w piatek bede na 99% , zastanawialem sie czy ne jechac na uczelnie , ale olewam , niemam nastroju na takie rzeczy :>

kris_kilt na moje ucho mozesz liczyc, jestem strasznie wyczulony jak cos mi stuka i puka w aucie :> pelexowi juz powiedzialem, ktore wahacze ma do wymiany :evil: co do polibudy to mozesz spokojnie olac, ja jestem na dziennych i jak widac zrobilem sobie wolne dzisiaj bo tylko wykladzik byl :tongue4:

Pelex nauczylem sie juz vagowac nasze tdiki statycznie i dynamicznie :dance: :dance:

[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 13:13_________________________________________________

Panowie

a tak przy temacie jak jestesmy , powinienem byc teraz w piatek juz tez , ma ktos moze u siebie na stanie zaślepke czarna od przedniego zderzaka od strony pasazera , bo gdzies mi ostatnio odpadla , nawet niewiem kiedy i jak i tak troche lipa ...

Pittera , ty cos ostanio wspominales ze sie rozejrzysz :)

Wracajac do twojego pytania to moge ci pozyczyc zaslepke bo mam ze starego zderzaka, do czasu pojawienia sie pucka, bo on ma rozwalony zderzak, a ja swoj chce kiedys sprzedac dlatego potrzebowalbym ja spowrotem, chyba ze wytrzymasz przez miesiac czy tam iles :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do twojego pytania to moge ci pozyczyc zaslepke bo mam ze starego zderzaka, do czasu pojawienia sie pucka, bo on ma rozwalony zderzak, a ja swoj chce kiedys sprzedac dlatego potrzebowalbym ja spowrotem, chyba ze wytrzymasz przez miesiac czy tam iles
-> spoko , to tylko wizualizacja , wiec moge poczekac , z tym nie ma cisnienia , ale dzieki max za opcje !!
prawa fizyki są proste

jest quattro jest przyczepność

niema Quattro jest piszczenie i tyle - co tam więcej mądrego Ci powiedzą

a niemiecki - niech się uczą Ci co niemieckich aut nie maja

<hahaha> :polew: :polew: :polew: - hehehe , max dzieki za umilenie dnia w robocie , sie usmialem --> najprawdziwsza prawda miron !! :D

czester1800 - z checia skorzystam z twojego ucha melomanie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester no to w końcu ktoś zrobi logi dynamiczne i sie okarze co w klekocie piszczy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ludziska jeszcze troche i jak zrobi się cieplej to trzeba będzie na spocik Humera zabrać i przewietrzyć :naughty:

juz dawno mi to po głowie chodzi ale jakoś nigdy niema czasu żeby go po zimie przygotować do jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...