Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Elyta pamiętace pierwszy zlot?To auto z tego artykułu jest chyba tego gostka co wtedy przyjechał z kumplem.Stanęli na dystans od nas,popatrzeli i pojechali :thumbdown:

Jak tak to on swego czasu dużo przesiadywał na Krak Gaz na Pszczyńska/Dojazdowa.

A u mnie remont domku w pełni. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze Proton chyba tak zrobie i się do Ciebie wybiore tyle tylko że nie wiem czy akurat na Spota czy znalazłbyś dla mnie czas w inny dzień? :)

No nie widzę problemu. W weekend jestem dostępny praktycznie w dowolnych sensownych godzinach. W tygodniu po 18-tej zwykle już jestem wolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elyta pamiętace pierwszy zlot?To auto z tego artykułu jest chyba tego gostka co wtedy przyjechał z kumplem.Stanęli na dystans od nas,popatrzeli i pojechali :thumbdown:

Jak tak to on swego czasu dużo przesiadywał na Krak Gaz na Pszczyńska/Dojazdowa.

To jest to auto tylko właściciel się jakiś czas temu zmienił :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pelex jak masz do bielska na logi smiagać to ja może lepiej laptoka w vagiem załatwie i sie poducze troche na forum. To w piątek powinno coś wypalić chyba ze nie wytrzymasz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh Pelex nie widziałem tego linka ale dzieki za małą podpowiedz :)

Dobrze ze Irek juz tym audi nie jezdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień DOBRY ELYTA (oraz CI którzy chcą być ELYTA) :polew:

bałem się że ze 20 minut będę musiał spędzić na czytaniu nocnych wywodów

a tu raptem 20 ale sekund mi to zajęło

qfa yebana mać czy przeczytam jakąś opinię na temat oklejenia szybek folią za 20 zeta

CO O TYM SĄDZICIE

warto okleic czy NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterra nie warto absolutnie te folie są o kant H...a rozbić już przy nakładaniu się rysują a pozatym nie sa rozciągliwe i trzeba je nacinać czasami jedna szyba to kilka pasków no i pęcherzyki łatwo zrobić

Ja miałem folie SANGUARD czy jakoś tak robiona profesjonalnie i przez trzy lata nie było śladów użytkowania żadnych rysek od mycia no i przedewszystkim działały tak jak powinny działać a nie jak naklejka na szybie :kox:

Jeszcze coś chcesz wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

cos się opuszczacie ostatnio :)

niezła akcja z tą audiczką białą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

cos się opuszczacie ostatnio :)

niezła akcja z tą audiczką białą

No masakra... guru na browarach popłynoł :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemacie zasiedzialem sie ostatnie dni na czytaniu wszystkich niedomagan mojego silnika blb i przerazenie mnie wzielo teraz to mi wszystko swiszczy piszczy i takie tam w niezla psychoze wpadlem przej...ne ale trudno jak sie kupilo to cza sie cieszyc ze narazie wszystko chodzi dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemacie zasiedzialem sie ostatnie dni na czytaniu wszystkich niedomagan mojego silnika blb i przerazenie mnie wzielo teraz to mi wszystko swiszczy piszczy i takie tam w niezla psychoze wpadlem przej...ne ale trudno jak sie kupilo to cza sie cieszyc ze narazie wszystko chodzi dobrze

Daj spokój, jak byś przeczytał co o moim piszą to bys dopiero osiwiał... albo o 2,5 TDi w automacie :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemacie zasiedzialem sie ostatnie dni na czytaniu wszystkich niedomagan mojego silnika blb i przerazenie mnie wzielo teraz to mi wszystko swiszczy piszczy i takie tam w niezla psychoze wpadlem przej...ne ale trudno jak sie kupilo to cza sie cieszyc ze narazie wszystko chodzi dobrze

znam kolesia który zkupuje B7 BLB po 37 tyś zł :decayed:

Diman jak tam wczorajsza wizyta u rodziców - udana ? wykąpany ? :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary z ta cena to chyba jakaś kpina :tongue4: wole jeszcze pojeździć a jak wysiądzie to sie naprawi trudno

a co do wykopania to owszem sie wykąpalem i wymyłem ale nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie bo spocik mamy dopiero w piątek no trudno jakoś to będzie

będziecie musieli ze mnią wytrzymać :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary z ta cena to chyba jakaś kpina :tongue4: wole jeszcze pojeździć a jak wysiądzie to sie naprawi trudno

a co do wykopania to owszem sie wykąpalem i wymyłem ale nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie bo spocik mamy dopiero w piątek no trudno jakoś to będzie

będziecie musieli ze mnią wytrzymać :kox::polew:

damy radę - weź Briss :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie myślałem że jeszcze to kiedyś powiem ale nie wiem czy będę na spociku w piątek ;( :no:

Muszę się wykurować niestety i nie wiem czy w piątek wyjdę ze szpitala (po nastawianiu nosa :gwizdanie:) generalnie to szkoda gadać :confused4:

Zobaczymy jak to będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie myślałem że jeszcze to kiedyś powiem ale nie wiem czy będę na spociku w piątek

Muszę się wykurować niestety i nie wiem czy w piątek wyjdę ze szpitala (po nastawianiu nosa ) generalnie to szkoda gadać

Zobaczymy jak to będzie

po nastawieniu nosa ?? a co sie wydarzylo ? - zaparkowales komus na miejscu dla inwalidow ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nastawieniu nosa ?? a co sie wydarzylo ? - zaparkowales komus na miejscu dla inwalidow ?? :gwizdanie:

Eh żeby jeszcze mnie ktoś pobił to bym to przeżył :decayed: (choć wtedy wyglądałbym albo jeszcze gorzej albo całkiem dobrze innej opcji nie ma :naughty:) ale najgorsze jest to że sam się tak załatwiłem :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze tak malo siedzicie bo tu gdzie jestem nawet komorki nie dzialaja, ale neta jakos zlapalem :decayed: Czego nie robi sie dla forum :tongue4: Szkoda, ze pogoda sie zwalila, ale ide relaksowac sie dalej :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nastawieniu nosa ?? a co sie wydarzylo ? - zaparkowales komus na miejscu dla inwalidow ?? :gwizdanie:

Eh żeby jeszcze mnie ktoś pobił to bym to przeżył :decayed: (choć wtedy wyglądałbym albo jeszcze gorzej albo całkiem dobrze innej opcji nie ma :naughty:) ale najgorsze jest to że sam się tak załatwiłem :wallbash: :wallbash:

to ile tego alkoholu wypiles ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nastawieniu nosa ?? a co sie wydarzylo ? - zaparkowales komus na miejscu dla inwalidow ?? :gwizdanie:

Eh żeby jeszcze mnie ktoś pobił to bym to przeżył :decayed: (choć wtedy wyglądałbym albo jeszcze gorzej albo całkiem dobrze innej opcji nie ma :naughty:) ale najgorsze jest to że sam się tak załatwiłem :wallbash: :wallbash:

to ile tego alkoholu wypiles ?? :P

:tongue4: :tongue4: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...