Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

jedzie ktoś na spota do czestochowy ześląska bo nieweim gdzie totam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Królu , nie gupie , ale co zrobisz z regulacją wysokości świateł i ogrzewaniem tylnej szyby ?? bo ja np. mam takie przyciski na konsoli :)

No z regulacją jest problem, bo po lifcie była automatyczna, więc albo zrezygnować z niej albo gdzieś ukryć, a jeśli chodzi o ogrzewanie to masz 1 wolne miejsce, ja chciałem w miejsce halogenów podpiąć, to ogrzewanie bo takich bajerów w moim autku nie posiadam. [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 16:42_________________________________________________jeszcze 1:

Odłączyłem dziś przepływomierz i bez zmian... a w passacie u seniora zrobiłem to samo i straszna różnica, auto muliło prawie jak moje...

Czy na logach dynamicznych wyjdzie ew. usterka przepławki?? [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 18:10_________________________________________________i wyczyściłem dziś zawór EGR więc jego zapchanie można wykluczyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron fota mega :good: ale przyznaj sie sam tego zdjecia nie robiles, albo jakis fotomotaz :tongue4:

Królu , nie gupie , ale co zrobisz z regulacją wysokości świateł i ogrzewaniem tylnej szyby ?? bo ja np. mam takie przyciski na konsoli :)

No z regulacją jest problem, bo po lifcie była automatyczna, więc albo zrezygnować z niej albo gdzieś ukryć, a jeśli chodzi o ogrzewanie to masz 1 wolne miejsce, ja chciałem w miejsce halogenów podpiąć, to ogrzewanie bo takich bajerów w moim autku nie posiadam. [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 16:42_________________________________________________jeszcze 1:

Odłączyłem dziś przepływomierz i bez zmian... a w passacie u seniora zrobiłem to samo i straszna różnica, auto muliło prawie jak moje...

Czy na logach dynamicznych wyjdzie ew. usterka przepławki?? [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 18:10_________________________________________________i wyczyściłem dziś zawór EGR więc jego zapchanie można wykluczyć ...

Krolu jesli masz padnieta przeplywke to napewno wyjdzie w logach dynamicznych, a jesli odpiales i nie zauwazyles roznicy to na 100% masz ja padnieta. Przyjedz w piatek to napewno ktos ci przeloguje furke. EGR nie ma wplywu na moc auta. A ojcu pokasuj teraz bledy z komputera :decayed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 20:07_________________________________________________Aha B5-kowcy nie postarali sie, nie wiem na kogo oddac glos :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu jesli masz padnieta przeplywke to napewno wyjdzie w logach dynamicznych, a jesli odpiales i nie zauwazyles roznicy to na 100% masz ja padnieta. Przyjedz w piatek to napewno ktos ci przeloguje furke. EGR nie ma wplywu na moc auta. A ojcu pokasuj teraz bledy z komputera :decayed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 20:07_________________________________________________Aha B5-kowcy nie postarali sie, nie wiem na kogo oddac glos :mysli:

No jutro mi senior z zaprzyjaźnionego komisu dostarczy przepływkę... (do próby) da to coś??

No i ostro biorę się za naukę Vagowania- zamówiłem już przejściówkę z com na usb, żeby do swojego lapapa to podłączać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu, Ty masz całą przepływke, czy można wymienić sam wkład ?? bo jak masz na wkłądy to przywioze Ci jedną przepływke do testów i wrazie co możemy jeszcze podpiąć moją bo jest w idealnym stanie, na logach wszystko wyjdzie :hi: postaram sie na piątek mieć lapa i kabel to pologujemy co trza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron[/b][/color] ale Twoje foto bez wątpienia jak dla mnie jest nr1 .....

:notworthy:

dzięki Madasik :wink4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:07_________________________________________________bezwględu na wynik końcowy dzięki wszystkim już teraz za oddany głosik :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Czester właśnie sam robiłem ( 6 km od miejsca zlotu w Bukowinie ) ale fota była robiona tak bezmyślnie, nawet nie wiedziałem że tak wyjdzie - pewnie gdybym chciał specjalnie zrobić dobre zdjęcie to akurat wyszłoby zdupczone :)[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:15_________________________________________________autko i fota nr 2 też jest kozak - reszta taka średnia wg mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu, Ty masz całą przepływke, czy można wymienić sam wkład ?? bo jak masz na wkłądy to przywioze Ci jedną przepływke do testów i wrazie co możemy jeszcze podpiąć moją bo jest w idealnym stanie, na logach wszystko wyjdzie :hi: postaram sie na piątek mieć lapa i kabel to pologujemy co trza :wink4:

Mam całą taką puszkę z siatką bo obu strionach, nie wiem czy można coś rozebrać :mysli:

to w takim razie, dzięki i czekam do piątki/soboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego krolu raczej sie nie rozbiera :gwizdanie: ja pamietam jak u mnie wypialem przeplywke to byla masakra, moze dlatego tylko koniow ci pouciekalo.

Miron fotka idealna, dobrze wykadrowana, swiatlo dobrze pada, drugi plan czytelny, perspektywa ok, jedyne do czego moglbym sie doczepic to te 2 dachy, ale w sumie nadaja fajny klimat, i brak sniegu na samym szczycie :decayed::good:

P.s. moze masz ukryty talent i powinienes zajac sie fotografia :)[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:52_________________________________________________Jesli chodzi o drugie miejsce do nr5 jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę z odpiętą bo i tak nie czuć różnicy a nie chce mi się brudzić i ją wpinać z powrotem.

A co do fotek to 7 jest ekstra jak by nie ten FILAR - psuje całe zdjęcie - no i auto bardzo ciekawe super kolor!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam witam

Miron robimy w ten piątek spota czy nie ma sensu skoro jest w sobotę duży :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam witam

Miron robimy w ten piątek spota czy nie ma sensu skoro jest w sobotę duży :?:

wszystko zależy od Waszych chęci - jak bedzie się chciało większej grupie osób to czemu nie - a jak uważacie że niema sensu to widzimy się w sobote[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 09:26_________________________________________________możecie głosować do czwartku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie głosować do czwartku :wink4:

:good: Tak będzie najlepiej [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 09:35_________________________________________________Panowie jak by ktoś nie widział mamy ankietę w naszym wątku więc głosujcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten nieciekawy poniedziałek :hi:

Miron głos oddany , fota daje radę :good::wink4: drugie miejsce jak dla mnie to 5.Diego , ciekawa też fota

Z tego co słyszałem , do środy conajmniej pogoda bez zmian , jak później , trzeba śledzić pogodynki :gwizdanie:

Pozdro Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...