Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie czy wybierał się ktoś nad polskie morze i jechał autostradą przez Niemcy?

Chodzi mi o to czy lepiej nadłożyć te kilometry i jechać bardziej komfortowo czy lepiej tłuc się przez calą Polske?

Wybieram się do Gdańsk i normalnie wychodzi mi 580km. a przez Niemcy 990km. :confused4:

jesli do gdańska to nie ma to zupełnie sensu, gdybyś jechał gdzieś w pobliże niechorza pobierowa to owszem, a tak na twoim miejscu po prostu wyjechał bym ok północy i z rańca jesteś na miejscu tylko uważaj na piep%$ne fotoradary bo Ci kasy na piwko na plaży nie starczy :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd*le poległem normalnie z tego :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/monitoring-t90885.0.html;msg1037902#msg1037902[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 19:43_________________________________________________Ps. Przeczytajcie do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiczna kula :polew: aż mnie zatkało ze śmiechu :shocked:

Wydaje mi sie że klient zmienił forum po takim komentarzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mu nie napisali żeby zapiął VAG-a i sprawdził czy mu zarejestrowało prędkość :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spamerzy coś cieniutko Wam to idzie, piwo sie już chłodzi ale chyba sam je wypije :gwizdanie:

prezesa też chyba wcieło albo zabiegany jest bo mało sie w tym tygodniu udzielał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitera ten artykuł jest ciekawy i jest w nim dużo prawdy bo ja sam miałem dwa przypadki kiedy babcie mi wyjechały wprost pod samochód dostawczy pirwszy raz przegrałem i zgarnołem mandat + punkty mimo że mogłem wygrać drugi raz wygrałem po tamtym przypadku zaczołem nagrywac swoje trasy na fona i to mnie ustawiło na pozycji nr 1 bo gdy drugim razem dwie babki z bocznej drogi mi wyjechały wprost pod maske a to były kraty T.Z.W. przedstawicielki z wielkim uśmiechiem stwierdxiły że i tak one wygrają to sie przejechały mimo że gliniarze przyjechali po 1 h to tez stwierdzili że ja jechałem za szybko tylko że w tym drugim przypadku co pisze to nie przyjąłem mandatu jak za pierwszym razem poszła sprawa do grodzkiego i tam pokazałem nagranie z moje go fona i tu ich prawnik wyskoczył z zapytaniem czemu policja tego nie widziała? na to ja mu stweierdziłem że nie pytali więc niepokazałem i tu się wszystko zakończyło na moją korzyść ale gdyby nie ta pierwsza przygoda to pewnie niemiałbym szans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka z rańca :hi:

MAXXXX263 niezła historia :good:

Rudi no nareszcie bo jeszcze pare kilometrów a z oleju została by tylko woda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie auto na sobotę pucuje :decayed:

Albo relingi przekręca :wink4: :gwizdanie:

:tongue4:

Witam po 3 dniach nieobecności :hi:

jutro raczej mnie nie będzie a w sobote na grilu jeszcze nie wiem :(

tak się wszystko zbiegło w jednym czasie, że w pracy mam taki młyn że nawet na neta nie mam kiedy wejść :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex nie śpisz po nocy?? :) o i Miron jest pewnie zaległości nadrabia, fura już pewnie w black optic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka narazie wygląda jak wyglądała ( w poniedziałek jadę do magika na przedkładke jednego i drugiego ) a reling chrom jeszcze na autku a już sprzedany za 450zł :)[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 08:18_________________________________________________Sprzedany bo i cene dobrą dałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super jak już sie sprzedaje rzeczy które są jeszcze na aucie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d4rk : ja jechałem [1] - kolo 530 km 6 h drogi...

Wyjechałem o 8:0o do Łodzi super... potem trochę wąsko ale dalem rady i na koniec jest autostrada 90 km ale płatna 17,50 zł :)

Sam siedzę w gdańsku ale pogoda nie jest do opalania, tylko raz bylem na plaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z rana :hi:

hehe , wkońcu na urlopie :decayed: :decayed: w piątek jestem bankowo , mam nadzieję tylko że pogoda dopisze :>

też w poniedziałek jadę nad morze - jastrzębia góra - i niewiem właśnie czy przez częstochowę-łódz , czy konin-bydgoszcz ?? - co polecacie ?? słyszałem że w częstochowie duże korki są , więc niewiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czy ktos posiada moze kabel do Vaga (chodzi o wgranie kodow do odblokowania FIS-a)?

Poszukuje takze manetki 8E0 953 503 B.

Prosze o kontakt:

[email protected]

gg 514 88 79

Pozdrawiam

Moze tez zjawie sie na spocie :)[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 10:54_________________________________________________Witam.

Czy kroś ze spotu posiada kabel do Vaga?

Poszukuję takze manetki o nr 8E0 953 503 B.

Prosze o kontakt:

Gracjusz, [email protected]

gg 514 88 79

Pozdrawiam

Audi A4, B6, 2002, 1.9 TDI, AWX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...