Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Bry :hi:

A-rek czemu nie dojechałeś wczoraj? :cool1:

No ja pracuje i mieszkam aktualnie w Eindhoven a w zasadzie na jakiego przedmieściach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: i dzięki wszystkim za wczorajszego spota :) może zaczne jeździć i do Kato i do Gliwic :przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

widzę że spocik wczoraj udany :good: miron - jak tam wyniki , kto wygral (czyt. dał największe wpisowe :gwizdanie:)

Somes i jak tam sprawdzenie autka , wyszlo lepiej niż się spodziewałeś , czy jednak cię objeżdżali :cool1:

heheh , kto był w kasku suma sumarów ?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

właśnie wróciłem z wakacji.

Ale tak jakby mnie tu nie było bo mam do nadrobienia kilka ładnych stron :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny :wink4: ja zaraz ide do garażu szukać jakiś usterek w swoim padle :gwizdanie: bo nie może być, że mnie 1.8T objeżdża :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Ja dopiero sie obudzilem po spocie bo mi sie przedłużył też :tongue4:

Było ekstra tylko te jeb.... komary na tej strefie..

No ja jestem w szoku jak b5 keżora i somesa idą, już nie mogę sie doczekać programu u mnie i możemy to powtórzyć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem w szoku jak b5 keżora i somesa idą, już nie mogę sie doczekać programu u mnie i możemy to powtórzyć :gwizdanie:

a pamiętaj , że ja jeszcze wkładam wtryski , a Somes Turbo , także będziemy mieć pod 180kucy :cool1:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 10:28_________________________________________________i 1300kg :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzieki chlopaki za spota ale następnym razem to mówcie, że nocujecie na strefie to powiem mojej że na jakieś balety ide :polew:

a tak ogónie to panowie fajny klimacik na tych gliwickich macie, w miare możliwości bede wpadał na Gliwice,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem w szoku jak b5 keżora i somesa idą, już nie mogę sie doczekać programu u mnie i możemy to powtórzyć :gwizdanie:

a pamiętaj , że ja jeszcze wkładam wtryski , a Somes Turbo , także będziemy mieć pod 180kucy :cool1:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 10:28_________________________________________________i 1300kg :>

Keżor nie dobijaj mnie przy sobocie rano :kwasny:

Ps diman musimy coś pomyśleć żeby te nasze parchy też coś dłubnąć wiecej, może turbo od BRD i coś jeszcze :gwizdanie:

A tak sobie mówiłem, kupie w miare młode auto i nic w nim nie modze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-rek czemu nie dojechałeś wczoraj?

tak jak wspomnialem wczesniej dopiero o 22:00 z roboty wyszlem :wallbash:

A tak sobie mówiłem, kupie w miare młode auto i nic w nim nie modze....

ja podobnie juz z moim poprzednim samochodem mowilem i nie udalo mi sie dotrzymac obietnicy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! :hi:

Spocik udany wczoraj i co najmniej ciekawy, bo można było porównać czasy przejazdów. Pomiar czasu sponsorował GPS-Performance :) Zaskoczyło mnie seryjne 1.8T, fajnie jechało na tle "innych" aut :wink4: :gwizdanie:

SoMeS zrób te logi to ci powiem ile masz mocy ~. Rudi powiedz no swojemu że ma mi te fotki podesłać tych skrzyń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki i Diman.. Tak jak Keżor już napisał same programy wam nic nie dadzą :gwizdanie:

bądź co bądź fajnie tak było sobie postawać na kresce wczoraj :wink4:

co do mocy u mnie to wychodzi coś +/- tak jak u Keżora.. tracę na zmianie biegów z racji skrzyni ale 2.0TDi objeżdżam :decayed:

Gregory dzisiaj wyruszam w trasę to będę miał zapiętego vaga i zobaczę sobie przy okazji kontrolując wszystko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! :hi:

Spocik udany wczoraj i co najmniej ciekawy, bo można było porównać czasy przejazdów. Pomiar czasu sponsorował GPS-Performance :) Zaskoczyło mnie seryjne 1.8T, fajnie jechało na tle "innych" aut :wink4: :gwizdanie:

SoMeS zrób te logi to ci powiem ile masz mocy ~. Rudi powiedz no swojemu że ma mi te fotki podesłać tych skrzyń.

Szczerze mówiac też bylem zaskoczony jak fruwalo moje Audi :) Chyba trzeba isc w chip tuning :naughty: moze uzbieram do września tysiaka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siemacie no i ja wstalem spocik udany moje padlo slabo jezdzi ale sie nie przejmuje zrobie tylko ten program i pierdziele wiecej nie modze bynajmniej z silnikiem bo przeciez nie dla przyspieszen go kupilem jak bym sie chcial scigac to bym se kupil jakas porzadna benzynke ale takie spoty sa spoko oby wiecej takich [br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 11:35_________________________________________________

Hej! :hi:

Spocik udany wczoraj i co najmniej ciekawy, bo można było porównać czasy przejazdów. Pomiar czasu sponsorował GPS-Performance :) Zaskoczyło mnie seryjne 1.8T, fajnie jechało na tle "innych" aut :wink4: :gwizdanie:

SoMeS zrób te logi to ci powiem ile masz mocy ~. Rudi powiedz no swojemu że ma mi te fotki podesłać tych skrzyń.

Szczerze mówiac też bylem zaskoczony jak fruwalo moje Audi :) Chyba trzeba isc w chip tuning :naughty: moze uzbieram do września tysiaka :tongue4:

egon zbieraj nie zastanawiaj sie bedziesz mial jedno z szybszych furek na gliwickich dawaj z nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

zlocik chyba jeden z bardziej udanych :good:

nikt nie wygrał ( nikt nic nie dał :disgust: )

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się Miron powinieneś cieszyć że kontrolka z 17tej poduszki Ci się jeszcze nie zaświeciła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...