Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

To napisał rezacz który w swoje audi wciska bajery ile się da i zmienia felgi co roku jakby to miało jakiś wpływ na jazde...i to nie jest bezsensownie wydawana kasa...

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Haha oj,tam.pucek o gustach się nie dyskutuje... To tak samo jak.miron ma a5 i ładuje w to kase a ja w tej cenie bym wolał focusa rs...

Takego...

2c11d5109ce1531198259ed4f6a6c111.jpg

Naciapane z Z2

Auto git, ale jako zabawka albo dla pary bez dzieci, nic, fajnie się gada ale o 4 trzeba wstać, bajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tdci to porażka w fordzie... Tu sie zgodzę... Mamy na firmie jednego to wtryski lecą non stop... Haha taki typ

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie już od dawna wiadomo że nowsze nie zawsze znaczy lepsze, a to że producenci prześcigają się w bajerach to tylko żeby pozyskać klienta a tak serio to bezsensownie wydana kasa. Owszem są rzeczy które warto mieć ale po co ma mi jakiś ford przypominać że tam był znak 50kmh...

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Panie macie rację.....:hi: z wieczora tak wogóle ;)

ale oooo też o tym przypomina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur teraz sobie pomyśl.że masz taki system w swoim smerfie... Ahah i to jeszcze z funkcją głosową... Która by mówiła arturze zwolnij prosze przekraczasz prędkość...haha

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadacie i gadacie.
Jak kupiłem IX`a i każdy medal ma dwie strony
Auto fajnie wyposażone, ma swoje bolączki i widać księgowych ale
silnik raczej z tych niezawodnych 90KM bez polotu ale stara sprawdzona jednostka mam nadzieje odbije się żywotnością.

Frajdy z jazdy nie ma za to komfort psychiczny mega. Każdemu tego życzę. Idę do garażu przekręcam kluczyk i nie boje się że zaraz pierdo**nie jakaś guma ze starości.

Jeśli chodzi o koszta hmmm 2 razy w roku 70zł na wymianę opon i przegląd za 500zł oc ok 560zł/rok

A4 - trzymanie drogi, frajda itp co z tego jak co chwilę coś wyskoczy
serwisy za ten rok zamknęły się kwotą 2300zł oc 640zł pali to średnio 3l więcej od IX`a
A4 kręcę się tylko w koło komina bo co chwile jakiś wąż lub rura pierdzielnie. Uszczelki srają olejem a wizyt u mechaników "specjalistów" bez końca.

Za bajtla pamiętam jak miesiąc przed wyjazdem na wczasy ojciec rozbierał zastawę na częsci pierwsze tylko po to by szczęśliwie zajechać Zabrze-Hel-Zabrze :facepalm:

Co do utraty wartości - za auto dałem 53kzł (57kzł z navi i kam + opony)
tu bez kamery i navi za 48kzł
http://otomoto.pl/oferta/hyundai-ix20-classic-plus-czujniki-parkowania-alufelgi-kola-zimowe-salon-polska-ID6yd8JD.html

Myślę że jak na hultka nie jest źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha oj,tam.pucek o gustach się nie dyskutuje... To tak samo jak.miron ma a5 i ładuje w to kase a ja w tej cenie bym wolał focusa rs...

Takego...

2c11d5109ce1531198259ed4f6a6c111.jpg

Naciapane z Z2

Auto git, ale jako zabawka albo dla pary bez dzieci, nic, fajnie się gada ale o 4 trzeba wstać, bajo

taaa ...a4 to rodzinne auto....chyba ja żona i plecaki ......b8 dopiero ma miejsce dla Rodziny....reszta to o kant d*py se może pisać ,że jest rodzinna

Artur teraz sobie pomyśl.że masz taki system w swoim smerfie... Ahah i to jeszcze z funkcją głosową... Która by mówiła arturze zwolnij prosze przekraczasz prędkość...haha

Naciapane z Z2

jadąc na kebsa bym nie pogadał przez telefon bo by mnie zagadał system :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisał rezacz który w swoje audi wciska bajery ile się da i zmienia felgi co roku jakby to miało jakiś wpływ na jazde...i to nie jest bezsensownie wydawana kasa...

Naciapane z Z2

Cycu felgi to nie auto, a że to w pewnym stopniu moje hobby odwiedzać imprezy motoryzacyjne jak Ty imprezy rowerowe to chyba mam prawo zmienić felgi jak Ty np kask. Zresztą mój kibel ma 10lat i to co w niego zainwestowałalem to po to bo mi to pasowało, np. tylnej kanapy nie mam grzanej bo tam nie przebywam. Dla mnie inne rzeczy są bezsensowne ale komuś w portfel nie zaglądam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadacie i gadacie.........

A4 - trzymanie drogi,

daj spokój....przereklamowane to jest....diman był świadkiem jak by a4 zawinęło się na barierce :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer nie zaglądam.ci w portfel tylko jak napisałeś o tych bajerach to troche mi się pysk ucieszył bo na tym forum akurat jest parcie na bajery rezanie itd itp i co to kto nie ma za wypas... Taka prawda i jaki rozmiar felg.na zime... Nie chciałem cie urazić po prostu jest tutaj sporo ludzi dla.których lista wyposażenia dodatkowego jes bardzo ważna tylko po to by mieć...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadacie i gadacie.........

A4 - trzymanie drogi,

daj spokój....przereklamowane to jest....diman był świadkiem jak by a4 zawinęło się na barierce :facepalm:

Mówię tu o porównaniu mojego a4 do ix`a Tam to strach się bać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer nie zaglądam.ci w portfel tylko jak napisałeś o tych bajerach to troche mi się pysk ucieszył bo na tym forum akurat jest parcie na bajery rezanie itd itp i co to kto nie ma za wypas... Taka prawda i jaki rozmiar felg.na zime... Nie chciałemncie urqzić po prostu tutaj sporo ludzi dla.których lista wyposażenia dodatkowego jes bardzo ważne tylko po to by mieć...

Naciapane z Z2

I niech jest, chyba że aż tak Ci to przeszkadza. Ja to robię dla własnej wygody/satysfakcji a nie ile lajków dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie przaszkadza bo może kiedyś od kogoś odkupie doinwestowane auto z forum... Po prostu mam.swoje zdanie po sobie wiem za ile kupiłem leona ile w niego wsadziłem i za ile sprzedałem... A to ja w porównaniu do niektorych naprawde fajnie doinwestowanych fur z forum wsadziłem.grosze a straciłem sporo...

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z B7 szybko się chyba nie rozstanę, bo są inne inwestycje na najbliższe lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z B7 szybko się chyba nie rozstanę, bo są inne inwestycje na najbliższe lata.

sprzedaj jak secio i kup se inne do przemieszczania się ;)

a rezanie nigdy się i tak nie zwróci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z B7 szybko się chyba nie rozstanę, bo są inne inwestycje na najbliższe lata.

sprzedaj jak secio i kup se inne do przemieszczania się ;)

a rezanie nigdy się i tak nie zwróci ;)

Po co mam sprzedać skoro wszystko chodzi i jest porobione. A to co bym chciał to jeszcze mnie nie stać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska.................

Nie da się ustalić co jest dobre a co złe i które jest lepsze od którego

- każdy ma inne wymagania od auta

- każdy na auto patrzy przez pryzmat innej potrzeby

i nic nowego ani nie wniesiecie do tej rozmowy ani jeden nie jest mądrzejszy a drugi głupszy

Gdyby tak było to rynek motoryzacyjne składał by się z 2 marek 4 modeli i na tym koniec

Ale mając 20 czy 50 czy 100 tyś do wydania mamy kilkadziesiąt albo więcej opcji do wyboru - i nie dla tego że koncerny motoryzacji się nudzą i wymyślają dodatkowe opcje tylko takie są potrzeby klientów

Prosta sprawa

6 osób dyskutuje i na wzajem jeden drugiego stara się przekonać co jest lepsze - jak by Wam się udało jednogłośnie ustalić co jest najlepsze to powiem Wam jedno - motoryzacja stałą by się nudna - a dzięki temu że każdy ma inny punkt widzenia jest tak ciekawie.

Ja osobiście mam jedną wytyczną przy zakupie czy zmianie furki (i tak jest od x czasu i nie ważne czy miałem furkę za 20 czy 50 czy 100 tyś zł)

Jak mam gdzieś jechać to mam z rogalem od ucha do ucha iść do garażu po swoje auto i ma mi dawać taki fan że jak nie mam gdzie jechać to rogal mam mieć z samego faktu że je mam - to jest moje jedyne kryterium - z tą różnicą że ten rogal i fan każdemu z nas daje inna rzecz w aucie i inne ma znaczenie


Ps. no i musi być biturbo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...