Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś szukał auta bez skazy to jutro bede wystawiał Fabie z przebiegiem 36tyś z 2004r 100% bezwypadek srebrna od mojego teścia bo zamówił sobie astrę V

Od razu uprzedzam nie nie ma klimy niestety, zwykła wersja jak to z tamtych lat i PL salonu, jak nówka więcej stoi w garażu jak jeździ

Michał za ile będzie ten rodzynek?Szukam pomału 2 auta za Polo żony.Chodzi mi po głowie powrót do B5 tylko polift ale takie coś jakby trafił. :) .Polo jest 2002 i motor 1,2.A ta Fabia?Jak taki rodzyn przebiegowy to może jeszcze 2,0 8V 115?Tego jest mało i fajnie w tej budzie by to latało :) .Ale strzelam,że 1,4 albo 1,9 SDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie też 1.2 64KM, powiem tak cena wg allegro nie jest niska, teść chce dostać bez targowania 13tyś w salonie dają mu 11 tyś.
Do tego letnie opony nowe bo serwis namówił go że tamte są już od nowości i są już stare + zimówki do tego też są.
Olej wymieniany co roku bo przebiegi słabe robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też 1.2 64KM, powiem tak cena wg allegro nie jest niska, teść chce dostać bez targowania 13tyś w salonie dają mu 11 tyś.

Do tego letnie opony nowe bo serwis namówił go że tamte są już od nowości i są już stare + zimówki do tego też są.

Olej wymieniany co roku bo przebiegi słabe robił

największy minus tego auta, to ten silnik...chodzi jakby ktos mu do silnika żyletek nasypał. Szwagier ma ibize z rym silnikiem :facepalm: .Ale za przebieg...szcun :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety kicha ten motor.Ale ja dopiero się po fakcie jak już trochę użytkowałem dowiedziałem jasności :kwasny: .Pewnie tyle dostanie za takiego rodzyna ale będzie musiał czekać na kupca dosyć długo.Chyba,że ktoś od nas weźmie.Mnie w tym układzie i tak nie stać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co potrzeba do montażu manetki z tempo bo u mnie nie ma takiego bajeru a przydało by się a i can też brak :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co potrzeba do montażu manetki z tempo bo u mnie nie ma takiego bajeru a przydało by się a i can też brak :cry:

Z tego co pamiętam to w dieslu potrzebna jest manetka, kostka i komp do kodowania. Jest na pewno wątek odnośnie montażu i tam masz pełne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetke do przedlifta mam jak bys chcial. Co do instalacji to tylko ciagniesz kabelki w klekocie i kompem odpalasz. W benie to grubsza sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetke do przedlifta mam jak bys chcial. Co do instalacji to tylko ciagniesz kabelki w klekocie i kompem odpalasz. W benie to grubsza sprawa.

Przedlift/ polift w przypadku tempo nie ma znaczenia :-)

Jedynie rozni sie sposob wpiecia w ecu czy polift czy przedlift:-)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...