Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie w audi a4 b7 odbywa sie akcja serwisowa na koszt audi...musicie sprawdzic sobie czy po nr vin czy dotyczy tez Was!! akcja wymienia przewod prawdopodobnie od turbiny

a gdzie to sprawdzić?

Krolu to dotyczy oczywiście tylko i wyłącznie modelu B7 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ale senior ma pasata, a to chyba prawie to samo tylko z gorszym znaczkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale senior ma pasata, a to chyba prawie to samo tylko z gorszym znaczkiem :D

Niestety dotyczy tylko Audi :wink4:

Czester - Twoja ostatecznie jedzie na zlota czy śmigasz sam ? bo na liście jesteś jako solo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kolega do nas dopiero 25 stycznia ( ostatnia niedziela ) do nas dołaczył panie Guregoru :)

No dobra jest to jakieś wytłumaczenie :gwizdanie: :kox::tongue4:

a jesli tak czy to czy nie wyjade np z niedzialajacymi szybami i lusterkami :polew:

Jakaś aluzja :?: :chytry::decayed: Jak nie pojedziesz do Rybnika to może wszystko będzie działać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Magro Rybnik polecam pod każdym względem - całkiem niedawno byłem u nich i rozmawiałem ze "specjalistą ds. sprzedaży" chciałem kilka info uzyskać na temat S3 sportback.Nawijam oco mi chodzi a babka mi przerywa i mówi że S3 jest tylko w wersji 3 drzwiowej ( nie jako sportback ) że musiało mi sie coś pomylić, że może chodzi mi o wersje s-line a nie s3 sportback- S3 sportback nie występuje jeszcze na rynku polskim.Zaczynam babce tłumaczyć że wiem co to jest S-line a co S3 a ona do mnie że oni jeżdżą na szkolenia i ona wie co jest w sprzedaży - wnerwiła mnie i mówię jej że jak ma dostęp do netu to w tej chwili jestem w stanie jej pokazać że takie auto występuje w ofercie audi na rynku polskim.A ta mi dalej jakieś kity wciska z ironią na twarzy, że oni nawet R8 mieli i S3 sportback napewno nie jest jeszcze wogóle w sprzedaży - gdzie w tym samym dniu w którym u nich byłem właśnie audi S3 sporback w salonie w Bielsku Białej było do sprzedania po obniżonej cenie jako stary rocznik 2008 ( bo już pół roku stało na salonie ) a te same auto wg MAGRO RYBNIK jeszcze nie jest w sprzedaży

MAGRO RYBNIK :notworthy: :notworthy: :notworthy::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: co za poracha ja pier..... :polew: :polew:

Ja będę dziś znowu spóźniony tak 30 minut :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu to dotyczy oczywiście tylko i wyłącznie modelu B7 :wink4:

No czyli dla autek w naszej budzie :>

Czester - Twoja ostatecznie jedzie na zlota czy śmigasz sam ? bo na liście jesteś jako solo

Chyba jednak pojedzie bo strasznie jej sie spodobal osrodek, pozatym prawie wszyscy jada z kobitami wiec czemu nie, musze sie tylko dowiedziec czy dostaniemy pokoj 2 osobwy.

p.s. Zaraz mnie guregora zjedzie, ze mialem byc z nim w pokoju :gwizdanie:

a jesli tak czy to czy nie wyjade np z niedzialajacymi szybami i lusterkami :polew:

Jakaś aluzja :?: :chytry::decayed: Jak nie pojedziesz do Rybnika to może wszystko będzie działać :>

Nie skadze, w sumie to i tak standartowo nie dzialaja mi elektryczne szyby z tylu, i skladane lusterka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek

w jastrzębskiej kryzys?

a w gliwickiej 6000 osób potrzebują

buahhhhhahahahah

nawet ja się zastanawiam czy się nie zatrudnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie dzis raczej nie bedzie :( musze z moją jechać na wizyte kontrolną do Ortodonty ble ble ble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo Piterra, no tam produkuje się węgiel energetyczny, a u nas w Jastrzębskiej węgiel koksowy w 70% czyli do hut, do produkcji stalii

i teraz jest niby kryzys bo piece w hutach zostały WYGASZONE :gwizdanie: więc nie potrzeba tyle naszego węgielka, dlatego nie będzie na wypłacie 3 z przodu :wink4:

noo to się przyjmuj! ale dowiedz się ile tam ludzie dostają, bo w KW nie zarabia się tyle co w JSW!

noo i Panowie, chyba zmieniam furacza...albo kupie B5 1.8 T Q - pare znalazłem na de. i na wypasie albo coś innego do 25 tyś zł na już, ten mój mnie wkurza, bo każdy wie że silnik słaby, bez klimy i nie ma co tam inwestować, a na B6 jednak długo jeszcze musze zbierać czyli jakieś 2 lata...

Miron, ta oferowana pomoc w szukaniu auta na DE jest dalej aktualna? jak by coś pytam... czy byś mi pomógł wyczaić coś z B5 też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj tylko na chwilke, bo musialem isc na sklepy i takie tam ble ble ble.

kolega, ktory dostal w hak nie powinien sie tak cieszyc. widac, ze sila byla dosc znaczna. blacha to blacha, potrafi sie wyginac, sprawdzilbym plyte podlogowa.

jesli chodzi o zarobki w KW i JSW, to zalezy od oddzialu. pracuje na G1, jakas sobota wiecej i mam to samo. dzwigaja stawki. na jedno miejsce tydzien temu przypadalo chyba 8 osob, kolega skladal podanie. jedyna kopalnia, gdzie przejde, jesli dostane propozycje, to Budryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany poczytajcie to " dodam dres made in taiwan :polew: :polew: :polew:" http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7565625[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 07:25_________________________________________________nigdy nie była katowana ale kladke już ma pewnie dla ozdoby :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega, ktory dostal w hak nie powinien sie tak cieszyc. widac, ze sila byla dosc znaczna. blacha to blacha, potrafi sie wyginac, sprawdzilbym plyte podlogowa.

Sprawdzałem, nic nie ma, czekam teraz na wycenę, i ostro myślę o wybebeszeniu katalizatora, robił to ktoś z Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem, nic nie ma, czekam teraz na wycenę, i ostro myślę o wybebeszeniu katalizatora, robił to ktoś z Was?

Jesli sprawdzales na oko to nic to nie da, musieliby ci to pomierzyc jakimis przyzadami, bo niejaki bunia niby tez mial prosta plyte a naciagali mu bude o kilkanascie mm. Co do kata to tez o tym myslalem, ale nie mialem czasu sie za to zabrac, jak wymienisz to daj znac czy jest sens przy tym grzebac. Ja na twoim miejscu zaczalbym od programiku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i tak krótka skrzynie, więc programik mi dużo nie da...

A co z tego że będzie krótszy? jak jest prosty?;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...