Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

noo, jak by ktoś auto 8 minut kradł to nawet policja by zdążyła przyjechać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Miron coś mówiłeś na spocie o antenie do CB, jak preferujesz to mam taką jak u mnie nówke zapakowaną + magnes do ponad 220km/h

c25729e987b868f8m.jpg

a8e74f4412362d74m.jpg

Tu masz parametry anteny http://allegro.pl/item594748455_antena_cb_president_missouri_gratis.html

Jak bedziesz zainteresowany to napisz....

Ide spac bo dziś krócej śpimy o godz :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Guru przekonałeś mnie, walnę sobie dziś Browarka z bagażnika :polew: Bo mnie tylko z bagażnika smakują.

:good: No takie najlepsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza ? :co: Czyzby o jedno piwko za duzo na spocie, i co poniektorzy nie powracali jeszcze do domu ? :tongue4: Tak w ogole to dzieki za piwko Sparki :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie od tego powinienem zacząć :embarrassed: dzięki wielkie Sparki :notworthy:

ale my się zaczynamy rozpijać coś mi się wydaje :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja mam jakiś mało opływowy ten magnes przy antenie CB i jeszcze nie spadła przy 200km/h. Antena SIRIO 140cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhehe zaś piwko sie lało! a mnie nie było... :chytry:

buhehhe no serio się rozpijacie :naughty:

Pany jak coś to mam na sprzedaż telefonik :)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=597845819

w gratisie dowioze na spocik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja nawet nie spróbowałem tego browarka :angry: ciekawe czemu :mysli: a rozumie pewnie dlatego że byłem pierwszy raz na spocie :polew:

A tak przy okazji jakbyś sie pytał GURUGURU kto będzie na spocie to ja Ci odpowiadam ze będę ale spóźniony i to sporo 19 z groszem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji jakbyś sie pytał GURUGURU kto będzie na spocie to ja Ci odpowiadam ze będę ale spóźniony i to sporo 19 z groszem :gwizdanie:

:tongue4: Czy ty mi sugerujesz że ja zawsze się pytam kto będzie na spocie :decayed:

Ps. Wiem że mamy dziś dopiero poniedziałek ale kto będzie na spocie w piątek :?: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki wyślij mi nr kom. na PW - zadzwonie w sprawie tej antenki[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 12:36_________________________________________________Sparki :notworthy: za browara - ale musimy się troche opanować z tym piciem :decayed: - ustalmy że browar co 100 stron - Pelex i Sparki już postawili, przy stronie 200 ktoś do nich dołączy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

browar co 100 stron

flacha co 20 :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:>

jutro jak pogoda dopisze zmiana felunku i co półroczne pastowanko/konserwacja - efekt jest ale łapy po 3 godzinkach ( bo tyle mi to zajmuje ) bardziej bolą niż po tygodniu siłowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron rozumie że jak będziesz pastował to pogoda jest gwarantowana do końca tygodnia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie wam na zlosc i wymyje auto - deszcz gwarantowany :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester mam pytanko? Ty wymieniałeś zawias z przodu sam w garażu nie? czy jakieś specjalne klucze są potrzebne, masz jakieś może dobre rady bo przymierzam się do wymiany i wole żeby mnie nic nie zaskoczyło :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapid oczywiście ale koleś pojechał z ta szpachlą :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex a jednak... :>

Prezes a Ty nie kombinuj i szanuj auto, na necie nie ma żadnego fajnego egzemplarza:/

powiedz kiedy pastujesz, bo zawsze jak ja umyje, Ty Czester sie tracisz...to pada - przykład umyte w sobote, niedziela pada :naughty:

moje przybycie w tym tygodniu na spota zagrożone... zresztą i tak na spocie muszę coś wyrezać przy lampie z Piterrą...a go teraz nie będzie :)

ps. alkoholiki...walicie piwsko a potem na siłownie bo bebech rośnie...CO NIE PREZES :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu macie dwóch asów http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/bardzo-dziwne-zdjecia/zdjecie,997498,1

ten od mietka to niech sobie będzie pajacował

ale taka profanacja AUDI to masakra

a ten telewizor w środku to kox

i jeszcze najgorsze jest to że z naszego województwa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...