SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

• diman

Top użytkownicy w tym temacie

Miron, czyżby nocleg??? :naughty:

to gdzie jutro wyrywamy d*py na czarne B7? jak chcesz to nie pij, ale wtedy wieziesz nas do onyxu i spowrotem :decayed:

ja już wkońcu ide spać, a najlepsze jest to że mam zapakowaną duużą torbe, pare koszulek i spodni, jak by coś mi się przytrafiło........... :polew:

Panowie i Panie...IMPREEEEZZZAAA :kox: :kox: :kox:

Pucek naucz się wreszcie :bicz:

na czarne B7 d*p się nie wyrywa

w czarnym B7 drzwi się rygluje bo same wskakują :polew:

Panowie i Panie...IMPREEEEZZZAAA :kox: :kox: :kox:

Pucek naucz się wreszcie :bicz:

na czarne B7 d*p się nie wyrywa

w czarnym B7 drzwi się rygluje bo same wskakują :polew:

:polew: :polew: :polew:

Miron dzieki za przejazdzke :hi: kawal dobrej fury masz :)

Pucek ja dojade popoludniu, mysle kolo 15 bo tak jak diman pisal musze do Kato jechac do szkoly

Co do zaopatrzenia to do kielbasek wam sie dorzuce, a flaszeczke jakas ze soba przywioze

Krolu zadzwonie jutro do ciebie bo dzis juz troche pozno :decayed:

Guru nigdy nie ufaj prezesowi :naughty:

dzieki wszystkim za wszorajszego spota :notworthy:

bylo bardzo wesolo szczegolnie na placu manewrowym :decayed:

jak odjezdzalem to chyba ciebie Majki mijalem co :wink4: GRATULACJE potomstwa :good:

zapowiada sie dzisiaj fajna impreza, szkoda ze mi nie pasuje :confused4: udanej imprezy panowie :good:

[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 08:34_________________________________________________ :slina:

:hi:

:>

42800ba33a38dd26med.jpg

Ja też już jestem jakiś czas w domu, po obiedzie i leże z brzuchem do góry :tongue4::wink4: Teraz trza się tylko wyspać. Pozostali jeszcze jadą pewnie, bo mieli do Mc kwaka wpaść na hamburgiera :> Mam nadzieję, że dojadą bez przygód i nie będą szaleć, bo promile to oni jeszcze pewnie mają :gwizdanie:

42800ba33a38dd26med.jpg

Arek albo sprawdz poziom oleju albo czujnik cisnienia padł, ale u mnie sie to zapala jak jest za niski stan oleju w misce, doraźnie i na krótką mete pomaga zwykłe otwarcie maski bo jest to połączone z krańcówką że niby otwieasz maske i dolewasz oleju i sie kasuje na desce, ja mam tak niekiedy że na bagnecie jeszcze troszke brakuje do min a już sie zapala.

A i dzieki Arek tak mijalismy sie koło Norauto własnie jechałem prosto ze szpitala no i musiałem zawitać na spota :gwizdanie: [br]Dopisany: 04 Październik 2009, 15:14_________________________________________________Przybyła nam nowa klubowiczka narazie bedzie niestety jezdzić audi ale z tyłu

59af139d4afc6953med.jpg

Dostałem od znajomego:

Jakaś masakra :blink: Po prostu Rosja :decayed:

o f*ck - jest to możliwe, że to na fakcie było :shocked:

Dostałem od znajomego:

Jakaś masakra :blink: Po prostu Rosja :decayed:

to serio jest jakas masakra

no i ja juz tez w domku i pucek jeszcze zostal bo najdalej ma do chaty oby dojechal szczesliwie [br]Dopisany: 04 Październik 2009, 15:36_________________________________________________

59af139d4afc6953med.jpg

sliczniutka jeszcze raz gratulacje a moja sie pyta jak ma na imie

Lenka :)[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 15:38_________________________________________________Jak się nic nie zmieni to w środę lecę na zlota do ekipy BB - jak jeszcze ktoś jest chętny to nie widzę problemu - dajcie znać :wink4:[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 15:39_________________________________________________Żeby znowu nie było, że jak gdzieś jadę to nikomu nie mówię :)