Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

No kurcze

Tak wogóle to :bry: z wieczorka

właśnie wymieniłem hamulce z przodu

Brrrrrrrrrrrrrrry była masakra

już blachami hamowałem

masakra

ale teraz miodzio

Majki spray extra

ale nie pomalowałem całości bo nie było czasu suszyć fury :confused4:

Q.wa na nowych tarczach i klocuszkach (oczywiście ATE) niezła napinka :polew: :polew: :polew:

to całkiem inna jazda

i wogóle wózek się miło zachowuje

tak że radzę wam kontrolować te hamulce

bo jak ja zobaczyłem te klocki zdarte do blachy to przeraziłem się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

uzywane najlepiej :naughty:

egon kumpel ma do sprzedania jeszcze chyba 2 komplety zimówek ale to są całe koła-stalówki 15, zapytam jutro ile chce za komplet to Ci dam znać.

Mój paździoch już stoi na stalówkach, wyglada jak kupa :sick3: ale po dzisiejszej walce o utrzymanie sie na drodze pod Krakowem nawet sie nie zastanawiałem, u nas to jest lipa a nie zima za Olkuszem dzis było po kostki śniegu jak wysiadłem z auta, a wypadków już pozniej to nawet nie liczyłem no i oczywiście ani jednego pługa nie widziałem po drodze do Gliwic, czyli standard zima zaskoczyła drogowców :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa to już wiem kto wykrakał ten śnieg u nas :ranting1: a właśnie wracając od kumpla przeklinałem sobie trochę na pogodę :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witać się już witałem na głównym ale tu zrobie to jeszcze raz:Witam wszystkich!!

Dziękuję Mironowi za zaproszenie na forum i oczywiście będę przebywał tu dość często- tym bardziej że cały czas jak koledzy wspomnieli obracałem się w kręgu japońskich autek ale S4 zawróciło mi w głowie i to był cel-ale ucze się tego autka narazie potrzebuje kontaktów w kręgu tej marki typu warsztaty, części itd.. O ile się nic nie zmieni to postaram się Was odwiedzić w piątek i poznać ekipę z okolicy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy i zapraszamy kolege :hi:

Ja snieg znalazlem i pierwsze slizganko zaliczone :) a jak reszcie ida poszukiwania sniegu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja się melduje o 4:42 już w domu, po robocie, białego znalazłem :kox: KOCHAM QUATTRO :naughty:

nie ma to jak strzał z sprzegła spod świateł, wszyscy stoją a ja jade :polew:

co prawda narazie mało śniegu ale już się doczekać nie mogę :naughty:

oj oj będzie na spocie S4 a mnie nie będzie, no szkoda...ale jeszcze przyjdzie pora na upalanie :>

to ja spadam spać bo dzisiaj ostatni dzień walki w garażu, teraz będę mógł rezać do woli :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich z ranka wstalem patrze za okna i co?

masakra 5 cm sniegu a fura nie zrobiona ;( ale jak mowicie ze u nas nie ma sniegu to sie nie martwie tu bede upalal tranzita :> milego dnia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel co ty robisz o tej porze na forum[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 10:51_________________________________________________tez cie zasypalo i nie mozesz do pracy jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywane najlepiej :naughty:

podjedź do Kaczmarka w Knurowie ( zakłąd oponiarski na ul.Wilsona ( na moście w prawo ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Jeszcze dobrze nie wstalem, a juz mnie krolu jakimis rachunkami zasypuje, ja gdzies bylem na jakims wyjezdzie z wami ? bo nie pamietam :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w sumie nie ja... bo nic z tego nie mam nie widnieje na żadnej pozycji.... ja z rana po spiżu sobie śpię a guru mi dzwoni, żeby mu wysłać te rachunki.... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: mowie, jak już wysyłam to wszystkim....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko krolu, w konczu cza sie rozliczyc :good:

Mialem jechac do tego spizu, ale ekipa sie wykruszyla przez ta pogode. Duzo stracilem ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko krolu, w konczu cza sie rozliczyc :good:

Mialem jechac do tego spizu, ale ekipa sie wykruszyla przez ta pogode. Duzo stracilem ? :decayed:

noooooooooooooooooooooooooooooooooooo :D muszę tam zacząć częściej chodzić :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...