Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

pomyśl ze mógłbyś nosić wodę 10km do swojej rodziny, a co do kryzysu to niby import stoi bo dolar wysoko a do tej poro sprzedaliśmy więcej kontenerów płytek niż w zeszłym roku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

wiesz Królu, gdybym mieszkał gdzieś że miałbym nosić po 10km wode żeby mieć, to nie miał bym telewizora i neta, więc bym niewiedział co to kryzys i bym nie narzekał bo nic bym nie wiedział :tongue4:

narzekać trzeba, u szwabów więcej mają na zasiłku, niż u nas przeciętna wypłata, i jak tu potem nie być nerwowy???

przykład, tam mieszka moja dalsza rodzinka, gość siedzi na zasiłku, bo nie opłaca mu się robić, kupił se nowe bmw 3 z fabryki, a jest na zasiłku, i ma wszystko w nosie, a tu człowiek ciężko robi i mamy połowe mniej niż tam te dupki na zasiłku

więc jak wprowadzą ojro, dostane 1000 euro wypłaty i będe zbierał puszki...

a tak każdy chce te ojro

nic, zbieram się na przewóz, bo mi spitoli i do roboty nie zajade, a trzeba wydobywać węgiel bo warszawiacy nie będą mieli ciepłej wody i światła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze w drodze do domu juz stona przybyla i sie prawie konczy , barwo Panowie !! :)

no no , lozysko mi poszlo , tak z ciekawosci jak juz przy temacie - bo pewnie ktos juz wymienial , ile was to kosztowalo ?? - bo ja za samo lozysko zaplacilem jakies 270 zeta , neiwiem dopkaldnie bo tak mi moj mechanik powiedzial (a mam zaufanie do niego , tani i bardzo rzetelny jest i czesci tez sam zalatwia po dobrych cenach)

Hmn to zalezy jaki lozysko ci wsadzil jesli Febi to jest jakies 340zl minus pewnie jakies ulgi ma, potem leci skf okolo 180zl i np master sport 70 zl :> Ja chyba tez mam przednie lozysko do wymiany, ale to z powodu kolizji z kraweznikiem, bo cos dziwnie sie zachowuje auto na dziurach.

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 19:47_________________________________________________

P.S gdzie mozna obadac ta propozycje logo pucka ??

Moze nie zobaczyc, ale przeczytac i wyobrazic sobie jego koncepcje :>

http://www.a4-klub.pl/smf/wybieramy_logo_spotow_gliwickich-t74244.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ucichło i najgorsze to że nikt się nie pożegnał :polew: :polew: (oprócz Pucka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ucichło i najgorsze to że nikt się nie pożegnał :polew: :polew: (oprócz Pucka)

ja się będę żegnał jak z roboty będę wychodził :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalem odpowiedz na temat loga :>

ide przeczytać odp. na temat loga :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 20:42_________________________________________________

Miron ten co przykładałeś do mojego dachu odda Ci za 30zeta. Pasi?? to wezme go w srodę żeby zobaczyć czy na 100% bedzie pasował do Twojej anteny a jak tak to bedziesz miał okazję go wypróbować na Wiślance :gwizdanie:

Hehe a tak wogole jak koledzy minął dzień??

czy pasi ? 30 zł ? Ty lepiej zapytaj 2 razy bo coś mi to strasznie mało :naughty:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 20:43_________________________________________________możemy go sprawdzić odrazu w środę - kasa Tobie do ręki a magnes na dach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide przeczytać odp. na temat loga :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: Pelex się potnie jak będzie nadrabiał na forum :polew: :polew:

Już mi go szkoda powoli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex mi napisał PW " Spierd......lam stąd - idę na EU " :polew:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex mi napisał PW " Spierd......lam stąd - idę na EU " :polew:

:decayed:

:polew: :polew: Nie wytrzymał :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - taki zarcik - Pelex nic nie pisał - jeszcze nie był na forum - ale takiego PW chyba można się spodziewać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że nawet bardziej niż spodziewać jak go jeszcze ze dwa dni nie będzie na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie jak się już raz na dzień nie wejdzie to trza później nadrabiać kurde...., a trzy dni nieobecności to już masakra!! 6 nowych stron :tongue4::wink4:

A droge mam nadzieje pokonamy reprezentacyjnie, gustownie i jak na A4 przystało - a nie z wygłupami, zabawą w wyprzedzanie i.t.d. ( pewnie komu jak komu ale Gliwickim zlotowiczom tego przypominać nie trzeba :wink4: )

No no, ciekawe kto pierwszy zacznie :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaki ma twardy dysk

Pewnie jak zobaczy ile ma stron do nadrobienia to mu się komp zawiesi :decayed:

A droge mam nadzieje pokonamy reprezentacyjnie, gustownie i jak na A4 przystało - a nie z wygłupami, zabawą w wyprzedzanie i.t.d. ( pewnie komu jak komu ale Gliwickim zlotowiczom tego przypominać nie trzeba :wink4: )

No no, ciekawe kto pierwszy zacznie :naughty::tongue4:

No z tobą raczej nikt nie będzie się próbował :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaki ma twardy dysk

Pewnie jak zobaczy ile ma stron do nadrobienia to mu się komp zawiesi :decayed:

A droge mam nadzieje pokonamy reprezentacyjnie, gustownie i jak na A4 przystało - a nie z wygłupami, zabawą w wyprzedzanie i.t.d. ( pewnie komu jak komu ale Gliwickim zlotowiczom tego przypominać nie trzeba :wink4: )

No no, ciekawe kto pierwszy zacznie :naughty::tongue4:

No z tobą raczej nikt nie będzie się próbował :kox:

chyba że będzie mokro :decayed: ale lepiej żeby było suchuteńko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie jak się już raz na dzień nie wejdzie to trza później nadrabiać kurde...., a trzy dni nieobecności to już masakra!! 6 nowych stron :tongue4::wink4:

A droge mam nadzieje pokonamy reprezentacyjnie, gustownie i jak na A4 przystało - a nie z wygłupami, zabawą w wyprzedzanie i.t.d. ( pewnie komu jak komu ale Gliwickim zlotowiczom tego przypominać nie trzeba :wink4: )

No no, ciekawe kto pierwszy zacznie :naughty::tongue4:

uważasz że chłopaki z SG nie potrafią przejechać z klasą 80 km :mysli:

:decayed:

jak ktoś chce jechać na dzika to nikogo do jazdy w kolumnie nie zmuszamy :decayed::wink4:\

Gregory - dla Ciebie szleństwo na drodze to pewnie żadna pokusa - bo poco szleć na publicznych drogach jak się wie co się ma pod maską :wink4: - tacy przeważnie wiedzą do czego moc się wykorzystuje :)[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 21:19_________________________________________________i tym miłym akcentem ( otwarciem 161 strony ) żegna się już na dzisiaj - jutro zerkne dopiero po 12.00 a o 8.00 przychodzi koleś z Hestii - ciekawe jak mi niunie wyliczy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaki ma twardy dysk

Pewnie jak zobaczy ile ma stron do nadrobienia to mu się komp zawiesi :decayed:

A droge mam nadzieje pokonamy reprezentacyjnie, gustownie i jak na A4 przystało - a nie z wygłupami, zabawą w wyprzedzanie i.t.d. ( pewnie komu jak komu ale Gliwickim zlotowiczom tego przypominać nie trzeba :wink4: )

No no, ciekawe kto pierwszy zacznie :naughty::tongue4:

No z tobą raczej nikt nie będzie się próbował :kox:

chyba że będzie mokro :decayed: ale lepiej żeby było suchuteńko :wink4:

Mironku ty czegoś chyba nie wiesz :naughty: Ja będe w środę na szerszych kapciach już :naughty::kox:

Oby sprzęgło dawało radę :gwizdanie:

Poza tym to jeszcze nie wyjechaliśmy na drogę, a już się zaczęło na forum :polew:

Spoko Miron jak nikt mnie nie będzie prowokował to umiem jechać normalnie :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra idę zapalić przed klatkę bo w domu nie palę będę za 10 minut :decayed::polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 21:34_________________________________________________Jestem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...