Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Miron no właśnie widzialem że ktoś kupił sobie taka jak ja mam na pierwszy rzut oka myślałem ze mi ktoś furę gwizdnął może byśmy sie umówili na wyjazd jutro na spocik jako i pojechali na więcej aut może ktoś jeszcze by z knurowa jechał

niema problemu - mój nr tel. jest na każdej stronie w pierwszym poście :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Hejka chyba jest mowa o mojej Audicy:) i to niejest ta z BP:P teraz w ten piątek bylem na zlocie a kolor dokladnie ciemny granat:P

rysopis się zgadza? :cool1:

jeżeli tak to o Twojej :tongue4: co tam za zawias masz? :naughty:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 18:59_________________________________________________Panowie do której na spocie będziecie? bo ja jutro na 17.30 muszę być na chwilę w chorzowie i potem prosto bym przyleciał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie knurowscy A4kowcy komputery pokupowali i forum znaleźli :) mam nadzieje że zagoszczą na dłużej i niezła stała ekipa nam się zrobi :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie knurowscy A4kowcy komputery pokupowali i forum znaleźli :) mam nadzieje że zagoszczą na dłużej i niezła stała ekipa nam się zrobi :naughty::wink4:

chwila moment :chytry: ja tu jestem odkąd niuńke kupiłem :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę knurów rośnie w siłę :) Co byście nam tylko spotów tam nie przenieśli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę knurów rośnie w siłę :) Co byście nam tylko spotów tam nie przenieśli :decayed:

Miron słyszałeś? :naughty: już wiesz co robić :decayed: mamy ze 4 wielkie hipermarkety jak np biedronka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę knurów rośnie w siłę :) Co byście nam tylko spotów tam nie przenieśli :decayed:

Miron słyszałeś? :naughty: już wiesz co robić :decayed: mamy ze 4 wielkie hipermarkety jak np biedronka :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę knurów rośnie w siłę :) Co byście nam tylko spotów tam nie przenieśli :decayed:

Miron słyszałeś? :naughty: już wiesz co robić :decayed: mamy ze 4 wielkie hipermarkety jak np biedronka :polew:

:polew:

Ale nie nie na biedronkach są za duże parkingi pewnie byśmy się tam nie umieli znaleźć :polew: :polew: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę knurów rośnie w siłę :) Co byście nam tylko spotów tam nie przenieśli :decayed:

Miron słyszałeś? :naughty: już wiesz co robić :decayed: mamy ze 4 wielkie hipermarkety jak np biedronka :polew:

:polew:

Ale nie nie na biedronkach są za duże parkingi pewnie byśmy się tam nie umieli znaleźć :polew: :polew: :decayed:

to może pod którąś żabką? :polew:

Rysopis sie zgadza glebe mam skromne -40mm na ciemnych felach 17"??

Ja niestety jestem niedlugo na forum a A4 mam od ponad roku to trzeba starty po nadrabiac:P

fele jasne i taki chromowany pasek przez środek drzwi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Was jeszcze bo mam do wyboru felgi z ET 30 lub ET40 ktore wziaść przy szerokości felgi 8,5 cala??

Ja mam fele 8" i ET 35 i jest idealnie :good: Nie potrzebuje żadnych dystansów :)

Wiele zależy od tego jaka opona będzie na tej feli, ale jeśli ty przy feli 8,5" wsadzisz ET 40 to będzie bardziej schowane całe koło. Jeśli ET 30 to może być tak jak u mnie, albo nieco minimalnie bardziej na zewnątrz wychodzić. Więc to zależy od ciebie, czy rajcuje cię:

1.kółko na równo z błotnikami ewentualnie nieco na zewnątrz, czy

2.kółko lekko schowane w nadkole.

Jeśli odpowiada ci opcja nr.1 bardziej to ET 30, jeśli nr.2 to ET 40

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki ma ktoś vaga żeby mi sprawdzić komputer czy nie mam błędów jakichś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki ma ktoś vaga żeby mi sprawdzić komputer czy nie mam błędów jakichś ???

Nie mamy takich długich kabli żeby do Norwegii starczyło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to na 99% ta :naughty: zaciekawiła mnie bo chodze tamtędy codziennie bo mój furak na strzeżonym stoi :wink4:

tylko fela chyba teraz inna? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pl jestem narazie :PP w sobotę wracam do norwegi :PPP i myślałem ze może ktoś by mógł mi sprawdzić bo zapomniałem vaga kupić :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele te same co na zdjeciach:) W rzeczywistosci inaczej wygladaja bo jest srebrny rant:) A twoja kojarze z Knurowa Audice ;) [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 19:39_________________________________________________

Cześć chłopaki ma ktoś vaga żeby mi sprawdzić komputer czy nie mam błędów jakichś ???

Szczrze to tez bym mial taka prośbe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pl jestem narazie :PP w sobotę wracam do norwegi :PPP i myślałem ze może ktoś by mógł mi sprawdzić bo zapomniałem vaga kupić :PP

Nie ma problemu wpadaj,povagujemy, pogadamy sobie o Norwegii, bedzie fajnie :> :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...