Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

może najpierw pojedziemy na jakiś off-road uwalić fajnie autka a potem zbiorowe spocik na myjni? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

tak Ci się wydaje że nic sie nie stało jak zdejmiesz zderzak to się przerazisz :shocked: pewnie podłoga to się kończy u Ciebie gdzieś koło belki tylnej :polew:

Dobra juz skończmy dołować biednego Krola :evil:

Nic w instrukcji nie pisze o ASLu :(

Mnie i tak nie dołujecie :) ani moje mało wściekłe konie ani zderzak pod tylnia kanapa nie popsują mi humoru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może o jakimś sensorze coś piszą :mysli: albo ty wale takiej funkcji nie masz w tym soniaczu co? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może o jakimś sensorze coś piszą :mysli: albo ty wale takiej funkcji nie masz w tym soniaczu co? :naughty:

Tam miało być "wcale" czy nie :?: :evil::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może o jakimś sensorze coś piszą :mysli: albo ty wale takiej funkcji nie masz w tym soniaczu co? :naughty:

Tam miało być "wcale" czy nie :?: :evil::naughty::decayed:

pewnie nie

myślę ze tam nie ma błędu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie zapomnij o kabelku Krolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: spamowicze :decayed: - jedziecie z koxem równo :decayed:

Krolu - nie rób tego więcej - nawe jakby mi co 2 dni w tyłek wjechali to bym głosił za każdym razem, to tylko dla Ciebie na plus że znowu Ci ktoś z rozwalone graty wjechał - robota za jedna kase a 2 razy wypłacone - Ciebie nic nie interesuje, wjechał Ci ktoś i tyle a jak poprzedni sprawca mał OC w innej firmie niż ten to już wogóle masz wypłacone x 2 bo firmy między sobą nie mają przepływu informacji - trza było zgłaszać bez gadania[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 20:48_________________________________________________Majki coś czuję, że na nowych gratach Twoje B7 będzie groźnie wyglądało :good:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 20:49_________________________________________________Pucol a Ty kończ Twojego i wpadaj wkońcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komu do roboty temu czas :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nara SPAMERZYŚCI

cze he dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komu do roboty temu czas :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nara SPAMERZYŚCI

cze he dobranoc

pośpij zdrowo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo Panyyyy

Witam po całym dniu pracy!

dzisiaj wyrezałem Gwint na przód + wymiana wszystkich wahaczy - następnym razem daje zarobić mechanikowi :polew:

ustawiłem na - 40 i jest wporzo - niżej nie da rady, jest extra twardo ale za to w zakrętach jest szok, autko tak się trzyma że koparara mi opada!

oo i termostat wkońcu wymieniłem :tongue4:

zostało mi założyć na przód nowe gumy - najpierw kupić, zenon jak się dam przekonać, kierunki inne, i niewiem co z halogenami

i malowanko drzwi, i polerka auta+pozbycie się tej krechy z prawej strony czyli niejest źle

i za tydzień jestem na spociku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie Pucek :naughty:

Panowie kto wie czyja jest A4 która stoi w Knurowie na tej jednokierunkowej ulicy za carrefourem? Gleba, fele chyba 17, ogolona z tyłu, czarna i z jakimiś chrom listwami na drzwiach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka wszystkim śpiochom

[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 07:16_________________________________________________siemka Somes

dowiedziałeś się ile za ten wiatrak?

[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 07:17_________________________________________________oooooooooooooooo

spamerzy już zmęczeni ?

i jeszcze śpicie ?

szkoda

to ja też idę spać

zjawię się po 14:00 nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie Pucek :naughty:

Panowie kto wie czyja jest A4 która stoi w Knurowie na tej jednokierunkowej ulicy za carrefourem? Gleba, fele chyba 17, ogolona z tyłu, czarna i z jakimiś chrom listwami na drzwiach :mysli:

jezeli mowimy o tej samej :P

to auto nie dawno stalo na komisie u zlodzieji za stacja BP ( za piekarnia u ZYBYSZKA ) cos mi sie zdaje ze ta audiczka dlugo nie bedzie jezdzial :P:P ci kolesie zawsze tam w ciula leca z autami >>> kiedys bylem u nich zobaczec dwa auta jedno chodzilo gorzej od drugiego ale koles nie skad auto za***iste wrecz igla mowil hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm

Soniacza kupiłem bo mi ładnie pasował do wnętrza :naughty: cena mnie za bardzo nie interesowała, tuby i tak nie bedę dawać więc ...

Dzięki Pelex ........ :D trochę się z rana posmiałem :polew: :polew: :polew: :polew:

PiteRRa: VAGowy kabelek? Dobrze, że przypomniałeś :wink4:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 08:18_________________________________________________A co do stłuczki, to koleś miał tylko to wgniecenie, mi nawet kurz się nie starł, wolałem nie zyskać kilku "stówek" niż mieć jakieś problemy, jak by były jakieś widoczne uszkodzenia to zapewne bym to zgłosił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do stłuczki, to koleś miał tylko to wgniecenie, mi nawet kurz się nie starł, wolałem nie zyskać kilku "stówek" niż mieć jakieś problemy, jak by były jakieś widoczne uszkodzenia to zapewne bym to zgłosił

Aż taki duży był kierowca jetty :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester co ty tam za oszukańczą ankietę wrzuciłeś :naughty: nie można głosować na 2 loga tylko na jedno :przebiegly: ciekawe bo nawet na wyborach prezydenckich można zaznaczyć dwóch kandydatów a tu nie :kox::polew: :polew: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Czester co ty tam za oszukańczą ankietę wrzuciłeś :naughty: nie można głosować na 2 loga tylko na jedno :przebiegly: ciekawe bo nawet na wyborach prezydenckich można zaznaczyć dwóch kandydatów a tu nie :kox::polew: :polew: :decayed:

Hmn chyba nie ma takiej opcji :blink: Po co masz glosowac na 2 loga skoro trzeba wybrac tylko jedno :tongue4:

Co do Towjego wczorajszego tel. to zapomnialem, ze mam garaz, wiec pogoda nie straszna :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowiczów wreszcie mogę na zlocik podjechać trafilo sie L4 wiec robota mi nie przeszkodzi spotykacie sie juz na arenie ma sie rozumieć bo gdy ostatni raz bylem to była jeszcze sroga zima a widze ze dużo fajnych przeróbek każdy porobil także jest co oglądać no to do zobaczenia na zlociku pozdro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...