Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

krolu nie ty jeden poginasz na stalówkach, miałem coś kupić w alumunim ale skończyło sie na tym że w piątek na szybciora zakładałem letnie na stalówki i teraz mnie to już wisi a co bede lansował nową modę STALÓWKI GÓRĄ zwłaszcza te lekko podrdzewiałe :decayed:

Teraz mam kapcie 185/65/15 wiem że troche przymaławe ale zato furka choć troche szybciej sie zbiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Jesli chodzi o zmiany to moc to oczywiście podstawa - czekamy do połowy maja...

Ale z wyglądem też bym coś zrobił... chociaż te felgi...

Lamp napewno nie zmeinię...

A autkiem to pojeżdzę chyba jeszcze z 2-3 lata...

A co do rozstawu śrub to sprawdzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu jak 2-3 lata - to coś tam możesz sobie porezać tylko z głową - bo ładowanie większej kasy niema sensu, ale co tam uda Ci się za fajna kasę dorwać, to możesz wymienić - ogólnie felunek to podstawa no i światełka ma się rozumieć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu napewno masz 5 x 112 bo tak ten typ ma!

felgi jak już minimum 16'', jak już zapodasz moc, to pamiętaj że alu musi być następne, spalisz podczas ruszania te małe gówienka :polew:

i światełka przednie też bym zmienił - teraz jestem tego pewien bo na zwykłych żarówkach poprawa w świeceniu jest mega, a na HID to już wogule, miodzik

tył masz I lift więc ujdzie :)

kierunki boczne białe - mogę darować za zimnego Żywca i też to w wyglądzie poprawi ale te kołpaki straszą, ja bym jeździł BEZ :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...teraz jestem tego pewien bo na zwykłych żarówkach poprawa w świeceniu jest mega, a na HID to już wogule, miodzik

zobaczymy co powiesz podczas jazdy w dzeszczu :gwizdanie:

też powinno być lepiej niż na serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nadażam pisac odpowiedzi, bo coś napisze to są kolejne nowe... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nadażam pisac odpowiedzi, bo coś napisze to są kolejne nowe... :D

:decayed::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tą nieprzyjemność jechania pociemku w deszczu z Hidami(co prawda nie było to :audi: ) ale powiem szczerze że kaplica była. Może coś mam ze wzrokiem a może zależy to od temperatury żarnika tamte mocno o fiolet zahaczały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak mam okazje jechać corsą w nocy to jestem zadowolony z jakości światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nadażam pisac odpowiedzi, bo coś napisze to są kolejne nowe... :D

i tak ma być trza bielsko przegonić

ja jak mam okazje jechać corsą w nocy to jestem zadowolony z jakości światła

a co masz w corsie też zenony ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparki, w deszczu napewno będzie lepiej niż na ori, teraz świeci raz lepiej, ja nie mam hid 8000k tylko 7000k i założe się o flaszke że będzie lepiej!

no więc jak :naughty:?

Sprarki pewnie ten hid był 8000K, on fajnie wygląda i na tym się kończy i tutaj się zgodze że na nim nic nie widać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cicho sparki :wink4:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 14:39_________________________________________________

a co masz w corsie też zenony ??

nie wiedziałeś ? już ponad rok - 6000 i swiecą bosko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmm HID-> nic mi to nie mówi, ale świateł nie chce zmeinić, jak już to na zespolone i tyle bez żadnych xenonów ani pseudo ksenonów...

Za żywca to chyba rozsądna cena chętnie wezmnę :) zobaczyny o ile to odmłodzi moją furę ;P

Felgi, żal mi tych nowych oponek, pozatym lubie komfort... nie wiem jak to na 17' będzie...

Majki ma fajne felgi(16'), zobaczymy jak z ceną :gwizdanie:

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

NOSZ KU....A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :hi:

Krolu ja mam do ciebie typ:

Silnik:

-wtryski

-program

W 2200-2500zł się zmieścisz.

Body:

Jeśli chodzi o światła to kupujesz zwykłe lampy soczewkowe Depo(nówka sztuka 250zł), które mają homologacje i są przystosowane do żarówki xenon(uwaga! -może to dziwne, ale oryginalne soczewy Valeo H7 nie mają homologacji na xenon) do tego dokładasz zestaw HID za ~300zł i masz piękny xenon- poprawa widoczności a co za tym idzie bezpieczenstwo. za 800zł masz xenonowe lampy.

Koła:

Najlepiej jak już będziesz miał chipa to założyć alu 16" z oponą 205/55/16, bo na tych twoich kołach będziesz się ślizgał. Zawiechy bym nie ruszał, bo przy tej mocy jaką będziesz miał nie jest to niezbędne, a komfort na tych 16-tkach się nie pogorszy. Jak ci się uda to kupisz fele już z oponami 1500-2000zł.

Razem ~5000zł.

powinieneś się więc zastanowić czy coś wogóle ruszać, czy jeździć tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cicho sparki :wink4:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 14:39_________________________________________________

a co masz w corsie też zenony ??

nie wiedziałeś ? już ponad rok - 6000 i swiecą bosko

w takim razie ja ślepy jestem albo zapomniałem okularów przeciwsłonecznych sciągnąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...teraz jestem tego pewien bo na zwykłych żarówkach poprawa w świeceniu jest mega, a na HID to już wogule, miodzik

zobaczymy co powiesz podczas jazdy w dzeszczu :gwizdanie:

Sparki, ja nie wiem co ty masz za doświadczenia z xenonem, bo ja mam miałem zwykłe soczewki i świeciły tak sobie, a w deszczu to już tragedia była, jak asfalt zmoknie to robi się czarny i nie odbija wogóle światła. Dołożyłem zestaw HID i świeci to nieporównywalnie o wiele lepiej w porównaniu ze zwykłą lampą żarówkową. Obojętnie czy w deszczu czy na suchej nawierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...