Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

TYM CO JADĄ NA OGÓLNOPOLSKI PRZYPOMINAM ŻE KOŃCZY SIĘ POWOLI TERMIN WPŁAT ZALICZEK - WPŁACAĆ PANY WPŁACAĆ[/color

zaliczka prezesie poszla u mnnie takze jest spoko

co do wyjazdu na katowice to jak najbardziej jestem na tak jak cos to z wami lece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Mark wymiana termostatu to moment, robiłem to sam, potrzebujesz klucza nasadkowego 10, jeden zwykły, a drugi taki żebyś doszedł, ciulate miejsce do odkręcenia, wjeżdzasz na kanał i po sprawie, oczywiście nie piszę już że trzeba spuścić płyn :naughty:

ja za termostat WAHLERa czy jakoś tak w IT dałem 35 zł, sprawuje się wyśmienicie, po chwili mam cieplutkie powietrze i temperatura się trzyma, więc poco przepłacać, termostat jest termostatem, ma działać :wink4:

Gregory, conieco słyszałem o tym podatku, ale z tego co pisało na necie to miało to na czymś innym polegać, auto starsze niż rocznik 91 = 3000 zł podatku co rok, auto do 9ciu lat to 500 zł co rok, a młodsze 100 zł

no więc niewiem, co tam znów te darmozjady z wiejskiej wymyślili innego, ja bym ich za jajca powiesił i dał każdemu auto 15 letnie, 3000 zł wypłaty, mały dług do tego i wtedy ich tępy tok myślenia napewno by się zmienił

w którym meejscu jest unas ten termostat, że można to na kanale zrobić ?? bo u kolesie co podałem linka to trzeba cały przód ściągnąć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark włazisz do kanału, i patrz po przewodach gumowych które idą z chłodnicy, do takiego plastikowego elementu który jest przykręcony do silnika, na dwóch śrubkach "szóstkach" od dołu od strony kierowcy :) nie musisz ścigać żadnego zderzaka

ps. gdybyś mie mógł dojść do tych śrubek, weź małą końcówke o numerze 10 do grzechotki, załóż na śrubke i do końcówki włóż śrubokręt płaski, ja tak odkręciłem bo jak mówie mało tam jest miejsca

co do wypadu do katowic, jest mi to jedno, ale jak jedziemy w czwartek na katowice, to piątek w Gliwicach odpadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark włazisz do kanału, i patrz po przewodach gumowych które idą z chłodnicy, do takiego plastikowego elementu który jest przykręcony do silnika, na dwóch śrubkach "szóstkach" od dołu od strony kierowcy :) nie musisz ścigać żadnego zderzaka

ps. gdybyś mie mógł dojść do tych śrubek, weź małą końcówke o numerze 10 do grzechotki, załóż na śrubke i do końcówki włóż śrubokręt płaski, ja tak odkręciłem bo jak mówie mało tam jest miejsca

co do wypadu do katowic, jest mi to jedno, ale jak jedziemy w czwartek na katowice, to piątek w Gliwicach odpadam

ja dokaldnie to samo , moge jechac w czwartek do tych katowic , ale wtedy w piatek odpadam juz tez

p.s a o ktorej w tych katosach wogole jak cos w ten czwartek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman czyżby tak Ci się u nas spodobało że się zwolniłeś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jaki ekipa spoko to czemu nie

jest czasu troche bo na miejscu jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra napaleńcy :decayed: widzę że chętnych jest dużo na ten czwartek więc :

Zbiórka na Parkingu przy wjeździe na A4 z ul.Rybnickiej - trasa Gliwice/Rybnik( zapewne wszyscy wiecie o jaki parking chodzi )

godz.18.30

Lista chętnych:

1. Miron78

2. Somes ( jak wytrwa do czwartku z całym autem ) :)

3. Diman ( będzie wykąpany ) :)

4. Keżor ( nowy koleś z SK ) :)

5.

Chęć wyjazdu proszę mi zgłaszać na PW - przynajmniej nie będzie sytuacji że kogoś pomine :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie też wpisz na liste :naughty: ja i tak zawsze jestem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie też wpisz na liste :naughty: ja i tak zawsze jestem :wink4:

ale czy Ty będziesz się zbierał na Parkingu w Gliwicach z nami :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że to listy tych co będą :P zawsze to wizualnie więcej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4:[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 19:12_________________________________________________No dobra napaleńcy :decayed: widzę że chętnych jest dużo na ten czwartek więc :

Zbiórka na Parkingu przy wjeździe na A4 z ul.Rybnickiej - trasa Gliwice/Rybnik( zapewne wszyscy wiecie o jaki parking chodzi )

godz.18.30

Lista chętnych:

1. Miron78 (miron78 ) :decayed:

2. Somes ( jak wytrwa do czwartku z całym autem ) :)

3. Diman ( będzie wykąpany ) :)

4. Keżor ( jakiś nowy z SK ) :)

5. Pelex ( jak się fura nie rozpadnie ) - sam mi tak napisał

6. Czester (już po urlopie)

7. Krolu ( oblatywacz MPK )

Chęć wyjazdu proszę mi zgłaszać na PW - przynajmniej nie będzie sytuacji że kogoś pomine :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4:

wpadło Ci coś do oka?? hehe , nowy koleś ;] Tyś jeszcze A4ki nie miał jak ja już byłem na tym forum :tongue4:

weź tą liste wrzuć do pierwszego post to będzie widoczna na każdej stronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema potrzeby - jak tu się 8 autek nazbiera to i tak będzie sukces :)

Jak Tyś kupował A4 to ja moje już sprzedać chciałem :decayed:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla klubowicza pracującego na lotnisku Pyrzowice!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla klubowicza pracującego na lotnisku Pyrzowice!!!!

Już wspominał że kogoś z ładną B6 z naszych widział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@RK łącze się z tobą w bólu ostatnio tez mnie rozbroiło to co się z moim autem dzieje ale sprawa się zaczyna klarować i już trzeci dzień jeżdżę po odbiorze i nie przybywa już oleju ani nie ubywa płynu chłodniczego więc teoria GREGOREGO jak najbardziej sie potwierdziła :notworthy: :: :notworthy:

A tak wracając do odpowietrzania układu to tak robiłem jak pisałeś Gregory kiedyś jak sam wymieniałem płyn chłodniczy i wtedy faktycznie nie wiele tego płynu ubyło więc sposób jak najbardziej godny polecenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek co to ma k... :rant: znaczyć? :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Proszę mi to zmienić natychmiast :tongue4:

P.S. jedziemy sami czy z kobietami? :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie ( dla tych co Keżora mało znają ) Keżor jest na forum od początku istnienia tego Klubu, oczywiście był uczestnikiem I Zlotu Ogólnopolskiego ( i nie tylko ) w A4 niejedno już rezał i niech się dobrze u nas czuje :good:

WITAM - oficjalnie Panie Keżor

(ostatnio widzieliśmy się w piątek na zlocie w Opolu ) :)[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 19:29_________________________________________________

Mirek co to ma k... :rant: znaczyć? :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Proszę mi to zmienić natychmiast :tongue4:

P.S. jedziemy sami czy z kobietami? :gwizdanie: :kox:

a co masz problem której zaproponować :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie ( dla tych co Keżora mało znają ) Keżor jest na forum od początku istnienia tego Klubu, oczywiście był uczestnikiem I Zlotu Ogólnopolskiego ( i nie tylko ) w A4 niejedno już rezał i niech się dobrze u nas czuje :good:

WITAM - oficjalnie Panie Keżor

(ostatnio widzieliśmy się w piątek na zlocie w Opolu ) :)[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 19:29_________________________________________________

Mirek co to ma k... :rant: znaczyć? :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Proszę mi to zmienić natychmiast :tongue4:

P.S. jedziemy sami czy z kobietami? :gwizdanie: :kox:

a co masz problem której zaproponować :polew:

nie no ustatkowałem się... chyba :polew:

a więc? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...