Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

złodziej był kumaty - wiedział, że w każdym jest nadajnik i nastąpi autodestrukcja jak się oddali na 100m

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

no oczywiscie ze trzeba, kazdy pompowtrysk ma taka chlodnice pod samochodem :gwizdanie:

Krolu ladne fotki :good:

ja to wiem, ale co niektórzy nie i mnie wyśmiewali :gwizdanie: :gwizdanie:

z fajnych fotek mam jeszcze taką:

pG390.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu - ale dowaliłeś fot w moim wątku :polew:

zaraz serwery padną :decayed:

jeszcze jakiś filmik by sie przydał :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 21:31_________________________________________________aaaaaaaaaaaaaaaa i jeszcze jedno - Arek - dzięki za wspólny wypad - podziękuj swojej ekipie za towarzystwo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu - ale dowaliłeś fot w moim wątku :polew:

zaraz serwery padną :decayed:

jeszcze jakiś filmik by sie przydał :gwizdanie:

nie, mów tak, bo znów jak będzie awaria to będzie na mnie... i mi klubowicza zabiorą :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakiś filmik by sie przydał

filmiki to ja mam ale na kamerze. jak bedzie zmontowane to podrzuce plytke :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 21:35_________________________________________________

aaaaaaaaaaaaaaaa i jeszcze jedno - Arek - dzięki za wspólny wypad - podziękuj swojej ekipie za towarzystwo

przekaze im i ja rowniez dziekuje :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku, a masz te końcowe przejazdy Mirona?

ja mam ale niestety jego auto to tylko czarna kropka :gwizdanie:

mam za to jak jedzie z kadettem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.pl/kezorek1/KamienSaski2010?authkey=Gv1sRgCKCq0dX5gvWG5wE#

jak komuś sie nie podoba , że jest jego fura czy że widac tablice to pisać :gwizdanie:

jak co to galerie widac tylko po linku , także tylko Ci co tu zaglądają ją zobaczą ;)

:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.pl/kezorek1/KamienSaski2010?authkey=Gv1sRgCKCq0dX5gvWG5wE#

jak komuś sie nie podoba , że jest jego fura czy że widac tablice to pisać :gwizdanie:

jak co to galerie widac tylko po linku , także tylko Ci co tu zaglądają ją zobaczą ;)

:decayed:

wykasuj fote mojego kołpaka bo będzie ich prawa ręka boleć :decayed: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :hi: Z wieczora.

To dziwna przypadłość, bo mnie też cała twarz szczypi :decayed:

No, ale dwa dni pod rząd na słońcu robi swoje :gwizdanie:

Było fajnie na wyścigach, a co najmniej ciekawie. Szkoda, że nie startowałem, ale za miesiąc jak dopracuję autko po przebudowie to sie pościgam :)

Fajnie, że tyle osób było, ale mogłoby być oczywiście więcej nas. Ja zaliczyłem jeszcze dziś urodzinki od siostrzenicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory - na nastęonym Kamieniu Ty będziesz nas reprezentował a ja odpoczywał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory - na nastęonym Kamieniu Ty będziesz nas reprezentował a ja odpoczywał :)

Ok! postaram się, ale na pewno będzie trudniej. Będę się musiał psychicznie przygotować na baty :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, jak się ciąłeś z Shrekiem to pierwsze 50m byłeś z przodu :)

http://picasaweb.google.pl/kezorek1/KamienSaski2010?authkey=Gv1sRgCKCq0dX5gvWG5wE#5464158550278898882[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 22:19_________________________________________________

najlepiej podchodzić do tego na lajcie :):wink4:

Wiem... wiem :wink4: Dzisiaj można było startować na drag slickach kto chciał i szanse były większe na lepszy start i wygraną. Za miesiąc będzie inny podział klas i prawdopodobnie jadąc na drag slickach będzie się startować z Drag potworami :gwizdanie: Ale trzeba podejść do tego tak, że liczy się zrobienie jakiegoś czasu, choć z pola widzenia widza kontrast przyspieszających aut może być duży :>[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 22:25_________________________________________________Po obejrzeniu tych fot od Keżora do końca stwierdzam, że Keżora musiało znów przewiać nieźle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Widze, ze impreza sie udala, szkoda ze nie moglem jechac :thumbdown:

To ze jestesie gejami to wiem, ale ze pedofilami to nie wiedzialem :polew: co chwile zdjecia jakis dzieci :gwizdanie:

Miron przelewik poszedl :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze jestesie gejami to wiem, ale ze pedofilami to nie wiedzialem :polew: co chwile zdjecia jakis dzieci :gwizdanie:

O k**wa teraz to żeś poleciał :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze że nie robiłem fotek :polew:

spadam spać, morda wysmarowana niveą i spać :polew:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...