Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Miron dobrze że wspomniałeś o gazecie bo bym zapomniał a tak skoczyłem szybko kupić :) faktycznie jest link do naszego forum :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

czester

wiem bo byłem na kanale i patrzałem :gwizdanie:

już nie mów że cały czas koło Ciebie jak pod koniec Cię zgubiłem i ciągnąłem łeb w łeb z egonem i prezesem :decayed:

dokładke już tylko do szlifowania i mogę malować... :gwizdanie: będzie koxxx :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester

wiem bo byłem na kanale i patrzałem :gwizdanie:

już nie mów że cały czas koło Ciebie jak pod koniec Cię zgubiłem i ciągnąłem łeb w łeb z egonem i prezesem :decayed:

dokładke już tylko do szlifowania i mogę malować... :gwizdanie: będzie koxxx :kox:

No nie wiem przez dlugi czas jechalismy razem i nie mogles mnie dojsc. To po czym rozpoznaje sie, ze poduszka jest padnieta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żartuj sobie :cool1:

jestem gotów się nawet na kreskę ustawić :gwizdanie:

nie wiem ja mechanikiem nie jestem ale widziałem na niej pęknięcie i chodził cały ten zaczep przez to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żartuj sobie :cool1:

jestem gotów się nawet na kreskę ustawić :gwizdanie:

nie wiem ja mechanikiem nie jestem ale widziałem na niej pęknięcie i chodził cały ten zaczep przez to

Hehe przynajmniej zobaczymy czy masz tego chipa.

Aha krolu masz u mnie obiecana przejazdzke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żartuj sobie :cool1:

jestem gotów się nawet na kreskę ustawić :gwizdanie:

nie wiem ja mechanikiem nie jestem ale widziałem na niej pęknięcie i chodził cały ten zaczep przez to

Hehe przynajmniej zobaczymy czy masz tego chipa.

Aha krolu masz u mnie obiecana przejazdzke :)

NO :D [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 19:31_________________________________________________apropo jak by ktoś chciał będę znów do Katowic w czwartek jechał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano :hi: widze ze jest jakas swada co do tego scigania na autostradzie czeba bedzie to kiedys powtorzyc to cholera i ja wam pokarze moim dieselem :gwizdanie: :naughty: a i panowie widzialem dzisiaj rs4 ale w budzie b7 niebieskie w tomaszowie mazowieckim bylo zaje....ste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester wydaje mi się że jak przyśpieszaliśmy to równo szliśmy więc jak dla mnie to ch*j nie chip :mysli:

Diman Ty tam cicho bo tyły obstawiałeś :gwizdanie:

dokładka zderzaka po ostatnim szpachlowaniu :naughty:

wygląda to teraz mniej więcej tak

b847b98ff2443d8emed.jpg

wyschnie i za 30 minut ide do piwnicy ze szlifierką :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester i SoMes to jesteście umówieni na kreske a ja wam będę towarzyszył z tyłu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory - gratuluje wskoczenia z listy rezerwowych na listę jadących ( na letni oczywiście ) :good: :gwizdanie:

Super, nawet nie widziałem, bo nie zaglądałem tam kilka dni. Teraz tylko czekać na maila z powiadomieniem, że mam wpłacać, tak jak napisano w temacie spotów ogólnopolskich.

Apropo..., szykowałem wypowiedz w moim stylu czyli lista cytatorska, ale coś się pochrzaniła operacja kopiowania i się wszystko skasowało :angry: A było chyba najmniej 10+ cytatów, teraz już mi się nie chce od nowa czytać i wszystko pisać :wallbash: Pogadamy na spocie jak do czegoś o czym była mowa wrócimy.

Mogę dodać jedynie:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t26836.0.html;highlight=remont

Czester co prawda nie ma tam wymiany łożysk z przodu, ale z tyłu jest chyba podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany teraz tylow obstawial nie bede :foch::baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był na bank RS, czarny RS, te poszerzenia to nie trudno zauważyć, na felach S4, oczywiście avant bo innych nie było :decayed:

spieracie się, a mój ADR by wam pokazał klase, poczekajcie tylko zimowe się założy to będzie jazda...

Diman, ja bym nie ryzykował, jeszcze zapali się ta czerwona dziwka mówiąca w Twoim przypadku "przegiołeś panie, teraz czeka Cie remont za 6 koła" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był na bank RS, czarny RS, te poszerzenia to nie trudno zauważyć, na felach S4, oczywiście avant bo innych nie było :decayed:

spieracie się, a mój ADR by wam pokazał klase, poczekajcie tylko zimowe się założy to będzie jazda...

Diman, ja bym nie ryzykował, jeszcze zapali się ta czerwona dziwka mówiąca w Twoim przypadku "przegiołeś panie, teraz czeka Cie remont za 6 koła" :polew:

:embarrassed::no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był na bank RS, czarny RS, te poszerzenia to nie trudno zauważyć, na felach S4, oczywiście avant bo innych nie było :decayed:

spieracie się, a mój ADR by wam pokazał klase, poczekajcie tylko zimowe się założy to będzie jazda...

Diman, ja bym nie ryzykował, jeszcze zapali się ta czerwona dziwka mówiąca w Twoim przypadku "przegiołeś panie, teraz czeka Cie remont za 6 koła" :polew:

No nie dołujcie go już tak bardzo i tak się naczytał już swoje na forum o tych silnikach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie....

Projekt "clean ass" ukończony :kox:

nareszcie kur.... :decayed:

wszystko opisane u mnie w wątku :cool1:

powiedzcie że wreszcie to dobrze wygląda :slina::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...