Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

nooo doooobra

ADRy też się sypią...

już nie będe kozaczył, bo tutaj cfaniacze a na spocie siedze cicho :naughty:

dobranoc Pany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

SoMeS , oblukam na spocie dokładke i jak co to zostawie Ci moją, bo pewnie jeszcze Ci jeden dekiel z łańcuchów został :polew:

bo ogólnie pomysł niezły , ja planuje co innego z dokładką zrobić , widziałem coś takiego na żywo i kogo widziałem to mówił że to zderzak od eSki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS , oblukam na spocie dokładke i jak co to zostawie Ci moją, bo pewnie jeszcze Ci jeden dekiel z łańcuchów został :polew:

bo ogólnie pomysł niezły , ja planuje co innego z dokładką zrobić , widziałem coś takiego na żywo i kogo widziałem to mówił że to zderzak od eSki :kox:

no jeszcze jedną dokładke machnę i mogę dla całego forum zacząć to robić profesjonalnie :polew:

dajesz lakier, szpachle, i robie :decayed:

ja to u kogoś daaawno już zobaczyłem i postanowiłem że muszę mieć... :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 23:24_________________________________________________żyje tu ktoś? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano

niech wam będzie z tą kwasówką, choć mój spawacz twierdzi inaczej, ale jak tak mówisz Gregory to pewnie tak jest

M@rk wymiana pompy to 2,5h , a tobie Gregory ile zajęło?

oby tak było :P a masz moze jakis nr. tel do tego sklepu na jana sliwki zeby nie musial tam specialnie jechac i zamawiac tylko podjade odrazu po odbior ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja się zjawie jak tylko uda mi się naprawić moją niunie.

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Wszystkim

Koledzy ja się zjawie jak tylko uda mi się naprawić moją niunie.

Do zobaczenia!

Zapraszamy :good:

A co tu tak cicho rano :?: od jakiegoś czasu coś nikogo nie ma rankami czy jak :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz to się odezwałeś a tak to nic co :tongue4:[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 09:21_________________________________________________A już wiem czemu przecież na 400 setną stawiasz :drunk::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron miałeś mi się dowiedzieć co to za sprzęt na którym było rezane SafriDuo :?: Nie żebym pośpieszał :bicz: ale zaczynam zamykać się w sobie powoli :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to moglibyśmy w któryś piatek poszukać sobie jakiejś prostej i między sobą autka posprawdzać wieczorkiem.Ja w ten piatek prawdopodobnie odpadam :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie :decayed:

Poprostu szef nie był na żadnej delegacji od 2 tyg...

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

JUŻ ZACZYNAM NA BROWARY ZBIERAĆ :D

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron miałeś mi się dowiedzieć co to za sprzęt na którym było rezane SafriDuo :?: Nie żebym pośpieszał :bicz: ale zaczynam zamykać się w sobie powoli :kox::decayed:

W piatek mnie nie będzie bo przyjedzie mój kuzynek z DE a on właśnie mi to nagrywał, zapytam go co on ma dokładnie i będziesz wiedział wszystkie konkrety :wink4: ( marka , model i.t.d. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUŻ ZACZYNAM NA BROWARY ZBIERAĆ :D

Zaczynaj zaczynaj :naughty::wink4:

A tak przy okazji to moglibyśmy w któryś piatek poszukać sobie jakiejś prostej i między sobą autka posprawdzać wieczorkiem.

Tylko gdzie

Ja w ten piatek prawdopodobnie odpadam :confused4:

A widzisz a już miałem puścić wykład na temat co to znaczy że ciebie nie będzie ale jak przyjeżdża twój kuzyn i on to nagrywał to zmienia postać rzeczy :gwizdanie: :decayed:

Super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to moglibyśmy w któryś piatek poszukać sobie jakiejś prostej i między sobą autka posprawdzać wieczorkiem.Ja w ten piatek prawdopodobnie odpadam :confused4:

Pewnie :D najlepiej tak za 2 miechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra lecem na kursik do zoba :hi: wszystkim do wieczorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest fajna prosta która leci od ronda ( na wlocie do SG od strny Bojkowa ) do ronda i świateł na Pszczyńskiej ( tak jakby przeciąć Pszczyńską i lecieć na giełde samochodową ).To właśnie pomiędzy jednym a drugim rondem jest taka niezła prosta jak stół i nawet bardzo długa, tylko nie wiem jak tam z ruchem w godzinach wieczornych - może znacie jakieś miejsca jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to moglibyśmy w któryś piatek poszukać sobie jakiejś prostej i między sobą autka posprawdzać wieczorkiem.Ja w ten piatek prawdopodobnie odpadam :confused4:

ja jestem jak najbardziej za Miron!! ja niestety w ten piątek i przyszły też odpadam - teraz praca do 21 , a za tydzień delegacja do Berlina ;/ niestety

_________________________________________________

a gdzieś w GL w okolicahc lotniska niema takiego miejsca czasem ?? się nie znam , dlatego pytam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - to ustalimy sobie jakiś dzionek i jak będzie nas większa ekipa to spod Areny ( np. około 20 ) pojedziemy sobie na jakąś prostą i posprawdzamy sobie furki miedzy sobą :good:[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 09:53_________________________________________________PRZYPOMINAM ŻE DO PIĄTKU TRZEBA WPŁACIĆ ZALICZKE ZA ZLOT LETNI

Gregory pamietaj że jesteś już na liście głównej i Ciebie już też to dotyczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...