Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tu wrzucał filmiki z jakąś prostą co tam był chyba w niedziele... może tam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

pszczyńska jest teraz mało uczęszczana :evil: a jak ktoś by chciał sie sprawdzić jak narazie ze AFN +turbo AWX i FMIC na seryjnym programie to chętnię stane na kreske :) bo jak wymienie przepływke na nową i pojade na korekte to już będe mierzył w 1.8T z wyjątkiem Gregora oczywiście :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pszczyńska jest teraz mało uczęszczana :evil: a jak ktoś by chciał sie sprawdzić jak narazie ze AFN +turbo AWX i FMIC na seryjnym programie to chętnię stane na kreske :) bo jak wymienie przepływke na nową i pojade na korekte to już będe mierzył w 1.8T z wyjątkiem Gregora oczywiście :tongue4:

to ja się piszę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pszczyńska jest teraz mało uczęszczana :evil: a jak ktoś by chciał sie sprawdzić jak narazie ze AFN +turbo AWX i FMIC na seryjnym programie to chętnię stane na kreske :) bo jak wymienie przepływke na nową i pojade na korekte to już będe mierzył w 1.8T z wyjątkiem Gregora oczywiście :tongue4:

Keżor , to ile tam koniów masz w tym momencie ?? ja z prezesem wysiadam , było to widać zresztą ostatnio , chodz na swoje usprawiedliwienie - spoźniony start + prawie łyse opony juz mam , ale i tak szacun dla Mirona :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mogę stawać tylko z afn'ami w seri i wszystkim poniżej :tongue4:

krolu może by chciał? :decayed:

no i z puckiem się muszę sprawdzić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mogę stawać tylko z afn'ami w seri i wszystkim poniżej :tongue4:

krolu może by chciał? :decayed:

no i z puckiem się muszę sprawdzić :gwizdanie:

właśnie oto chodzi że miedzy sobą pośmigać, bo niekeidy wyniki lub różnice pomiędzy autkami mogą być zaskakujące :).Często jest tak że jak ten drugi ma 20-30 kucy więcej to już człowiek myśli że niema żadnych szans a tu nagle po przejeździe okazuje się że ten ktoś nas wyprzedził tylko o pół długości auta :)

Pamietajcie też że autka mają już swoje latka i jeden ma jeszcze tyle kucy ile powinien a dugiemu 15 uciekło i już wynik który powinien być na starcie wiadomy nagle okazuje się zupełnie inny - dlatego takie sprawdzenie furek między sobą ( bez jakiejś chorej rywalizacji - tylko koleżeńsko ) niekiedy dużo daje i pokazuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest fajna prosta która leci od ronda ( na wlocie do SG od strny Bojkowa ) do ronda i świateł na Pszczyńskiej ( tak jakby przeciąć Pszczyńską i lecieć na giełde samochodową ).To właśnie pomiędzy jednym a drugim rondem jest taka niezła prosta jak stół i nawet bardzo długa, tylko nie wiem jak tam z ruchem w godzinach wieczornych - może znacie jakieś miejsca jeszcze

zawsze mozna go zablokowac na czas scigania sie autek :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz czy dwa można ale ogólnie lepiej takich jaj nie robić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta znana "strefa" ?? może by sie tam zebrać , tylko nie wtedy jak będzie zajęta oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy się chcą ze mną scigąć żebyście się nie zdziwili :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja też zastanowie się jeszcze gdzie takie proste są :mysli:

dla zainteresowanych u mnie w temacie dokładka już na aucie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes, to trzeba na żywca obaczyć, pooglądamy w piątek :cool1:

krolu , możemy sie ścignąć, będziesz wiedział jak będzie latać Twoja machina już niedługo , a w ogóle to znam gościa co zrobił z 1Z 160KM także wszystko przed Tobą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes, to trzeba na żywca obaczyć, pooglądamy w piątek :cool1:

krolu , możemy sie ścignąć, będziesz wiedział jak będzie latać Twoja machina już niedługo , a w ogóle to znam gościa co zrobił z 1Z 160KM także wszystko przed Tobą :evil:

Tylko 160 KM ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu jeszcze niedawno miałeś prawie 100 mniej :polew:

keżor no obadamy obadamy... mam nadzieję że do piątku mi zawias dojdzie i założę... wtedy dopiero będzie efekt :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, żę mam 100 mniej :P

Pozatym jak miałem 75KM to 160 brzmiało kozacko bo 2 x tyle...

A jak mam 90KM to juz 160 brzmi słabo :kox: :kox:

[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 13:41_________________________________________________a TAK na poważnie, to czeka mnie jeszcze kilka rzeczy do zrobienia w mojej strzale... min. rozrząd zbliża się wielkimi krokami za niedługo będzie już będzie 85 tys... od ostatniej wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde krolu a byłem dzisiaj u nich i zapomniałem spytać :wallbash:

160 kucy to już jest kozak z 1z no ale nie wiem czy dół silnika się przy tej mocy po jakimś czasie nie rozpadnie :mysli:

w planach na ten tydzień tempomat i springi... muszę się wyrobić do spota bo jak nie to nie przyjeżdżam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie kupujcie tej gazety... to jest porażka, jak zobaczyłem te zdjęcia to mi się nawet czytać odechciało... szkoda 2,70 zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie kupiłem i wolałem wydać na szpachlę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkich

ja się nie ścigam bo albo będe cieszył kopare albo będe zasmucony i tyle ze spota będzie :polew:

zakładaj te springi, do piątku dasz rade :>

Królu a Ty jakoś cicho siedzisz...zawsze waliłeś tutaj sporo postów, albo mi się wydaje albo seriio zaczynasz jeździć na 3stawy, albo naprawde boisz się tej 400 strony :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...