Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Madas a tak na marginesie to Ty mnie tak nie wciągaj z pogawędki na forum ( we wszystkich działach ) bo mnie nawet z bezrobotnego zwolnią :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

nie wal ściemy ... każdy wie już że mamy płacone za pisanie i przebywanie na forum ...... i to nie małą kasę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty ... tam beze mnie żyć nie mogą .... wleć czasem to sam się przekonasz ....mam umowy i takie tam ..... (8 tys netto mies)........ no i co tam chłopaki :gwizdanie:

Tak żyć nie mogą bo teraz masz całą kasę z zaliczek na zlot a nie tam ...... :gwizdanie: :decayed:

Madas a tak na marginesie to Ty mnie tak nie wciągaj z pogawędki na forum ( we wszystkich działach ) bo mnie nawet z bezrobotnego zwolnią :polew:

To jak ty na bezrobociu taką furką jeździsz to ja pier.....le ide się zwolnić z roboty i zarejestrować u was :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie tak hop siup Guregoru :no: sporo etapów trzeba przejść zanim na takie bezrobocie się dostaniesz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak ty na bezrobociu taką furką jeździsz to ja pier.....le ide się zwolnić z roboty i zarejestrować u was

Fure to od nich dostałem - była taka akcja "pomoc dla powodzian" i miałem farta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie tak hop siup Guregoru :no: sporo etapów trzeba przejść zanim na takie bezrobocie się dostaniesz :gwizdanie:

Tylko żadnych :dziura: dziwnych tekstów mi tu :naughty::decayed:

To jak ty na bezrobociu taką furką jeździsz to ja pier.....le ide się zwolnić z roboty i zarejestrować u was

Fure to od nich dostałem - była taka akcja "pomoc dla powodzian" i miałem farta :)

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo za***ista fura, ale popatrzecie nato hehehehe

fura wystawiona w DE :

http://www.eken-automobile.de/ ( czarne A6 avant 3.0tdiQ )

a tu już wystawiona w PL:

http://moto.allegro.pl/item658090091_audi_a6_3_0tdi_avant_s_line_dakota_voll.html

w DE miała przejechane 220 tyś km przyjechała do polski i ma 199 tyś km :polew:

Polska to bardzo dziwny kraj - już dzwoniłem do sprzedawcy ( z rejonów Pucka ) i jak weszliśmy na temat przebiegu i mu powiedziałem że wiem gdzie furke koleś kupił i jaki miała przebieg to się lekko wkurwił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo za***ista fura, ale popatrzecie nato hehehehe

fura wystawiona w DE :

http://www.eken-automobile.de/ ( czarne A6 avant 3.0tdiQ )

a tu już wystawiona w PL:

http://moto.allegro.pl/item658090091_audi_a6_3_0tdi_avant_s_line_dakota_voll.html

w DE miała przejechane 220 tyś km przyjechała do polski i ma 199 tyś km :polew:

Polska to bardzo dziwny kraj - już dzwoniłem do sprzedawcy ( z rejonów Pucka ) i jak weszliśmy na temat przebiegu i mu powiedziałem że wiem gdzie furke koleś kupił i jaki miała przebieg to się lekko wkurwił :decayed:

hehe a moze da to sie gdzies zglosic zeby kolesiowi tak latwo to nie przeszlo przeciez to jest praktycznie nowe auto i takie waly :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w rozmowie tel. jednak potwierdził że ma 220 tyś km ciekawe jakiej wersji by sie trzymał jakbym nic nie mówił - może tak tylko do ogłoszenia wpisał żaby ładniej wyglądało - wątpie że cofał licznik bo nikt tego nie robi o 20 tyś :)

Prawdo podobnie zrobił tak dlatego żeby ogłoszenie pokazywało się też tym osobom które w kryteriach wyszukiwania wpisują auta z przebiegiem do 200 tyś km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 11:47_________________________________________________witam fundatora piątkowego zlotu :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

[/quote

witam :hi: to sie kurde usmialem masakra :polew::nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron dobre to było :good: a sztuczka z A6 jeszcze lepsza :polew: co za fiut jak trafi na upierdliwego gościa to go oskarzy że auto jest nie zgodne z opisem i spodkają się w sądzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron dobre to było :good: a sztuczka z A6 jeszcze lepsza :polew: co za fiut jak trafi na upierdliwego gościa to go oskarzy że auto jest nie zgodne z opisem i spodkają się w sądzie :polew:

moze sie okazac tak jak mowil MIron ze koles tylko na allegro tak obniżył przebieg zeby w momencie wyszukiwania samochodow do 200 tys. km sie zaliczal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...