Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ok Krolu - załatwiłeś sobie - nie będę do Ciebie strzelał w sobote :polew:

Mark - 12l to chyba na autostradzie przy 90 km/h

Pewnie, że nie bo będziesz w mojej druzynie - posiadacze audi z dużą mocą vs reszta śwaita :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnia Mironku :good::decayed:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 09:33_________________________________________________

Teraz sie najbardziej ciągnie :thumbdown: Ale jeszcze tylko 14 miesięcy :)

Bracik też mi za uchem cały czas truję że chciałby już prawko a ma na karku 15 dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka ja nie wiem co ta policja qwa robi :disgust:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 09:35_________________________________________________Taką miał fajną furkę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda gadać - ależ bym się wkurwił w takiej sytuacji - wolę nawet nie myśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym za moją b5 zaje...bał skur.....nów jak bym ich dopadł to współczuję jak ktoś ma lepsze autko [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 09:38_________________________________________________Dobra panowie spadam bo już dawno powinienem być na sklepie :kox:

a poza tym wku....łem się :angry: jakoś mnie drażni jak giną klubowe furki :disgust:

do wieczorka wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym za moją b5 zaje...bał skur.....nów jak bym ich dopadł to współczuję jak ktoś ma lepsze autko [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 09:38_________________________________________________Dobra panowie spadam bo już dawno powinienem być na sklepie :kox:

a poza tym wku....łem się :angry: jakoś mnie drażni jak giną klubowe furki :disgust:

do wieczorka wszystkim :hi:

podajcie linka tez chce przeczytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chcesz przeczytać ? na spotach poznańskich 3 strona od końca pisze że koledze Vario ukradli w nocy furkę ( miał B7 srebrne sedan na glebie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chcesz przeczytać ? na spotach poznańskich 3 strona od końca pisze że koledze Vario ukradli w nocy furkę ( miał B7 srebrne sedan na glebie )

acha

umnie wczoraj pod blokiem jakis koles z parasolka chodzil miedzy autami dobre 30 minut i gadal przez tel oraz zagladal za szybe jak krzyknalem co tam ku**a robisz to koles jakby nic sie nie dzialo poszedł w swoja strone. :( zobaczymy czy cos sie wydarzy :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan daj znać jak będziesz mógł wpaść na spota - zabiorę mojego spalinowego Hummera, Ty też weź swoja zabawke - zagramy w ganianego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Miron :) Moge zabrac spalinowego :P

Jaki masz model ?

Tylko musisz mi obiecać że nie będziesz chciał po mnie przejechać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam spamerzy :hi:

Widze, ze wzieliscie sobie do serca te 500 stron na urodziny :>

Mark ta s4 fajna ale fegi do bani :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Miron :) Moge zabrac spalinowego :P

Jaki masz model ?

Tylko musisz mi obiecać że nie będziesz chciał po mnie przejechać :tongue4:

:polew:

ale ja właśnie tylko poto chciałem go zabrać :polew:

jak mi się uda to zaraz Ci pokażę jakiego mam ( taki zwykły - nie jakiś wypas )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam w takim razie ;)

Skoro tak chcesz się bawić to już szykuje spalinowego, muszę go poskładać :)

Można potem zrobić jakis mały race z jakimś autkiem :) Tylko daleko od siebie żeby nie najechał ktoś na mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan dokładnie tego mam ( i tam też kupiony ) :wink4:

http://www.toys.warez.pl/?page=towar&towid=10[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 11:33_________________________________________________

Dodam, ze bez jednego amortyzatora :decayed:

bez 2 chyba - ale części już kupione i zamontowane - Hummer gotowy na dalsze extrem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się wporządku...Tylko trochę silnik słaby jak na skalę 1:8 :) A tak to ok :)

Czekam na wyścig :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się wporządku...Tylko trochę silnik słaby jak na skalę 1:8 :) A tak to ok :)

Czekam na wyścig :)

wiesz może i słaby - ale jak to kupiłem to dla mnie i tak była mega zabawka - nie jestem jakimś zapaleńcem w te klocki jak Ty - kupiłem tak z kaprysu ( jako że za dziecka mogłem tylko pomarzyć o czymś takim ) więć kupiłem sobie teraz - fajna zabawka na teren i tyle :)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 11:41_________________________________________________Dobrze że mam syna - jak będzie starszy będzie mógł wykorzystać ojca zakup :)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 11:42_________________________________________________Gracjan a jak tam to B6 w s-line ? byliście wtedy w Katowicach ją zobaczyć ? kupiliście coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na zbyciu jakieś 2500 zł :) To polecam to :)

http://www.rcworld.pl/product-pol-82294567-Nemesis-7-7-RTR-model-gotowy-do-jazdy-z-silnikiem-7-7-o-mocy-5KM-i-aparatura-Sanwa-MX3.html

A co do tego B6, umówiliśmy się w Katosach koło Toyoty, czekaliśmy jakieś 15 minut, potem zadzwoniłem i tym razem kobieta powiedziała mi że są w trakcie transakcji i potem zadzwoni. Czekaliśmy jeszcze chyba 10 minut, nikt nie dzwonił i pojechaliśmy do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Spamerzy :hi:

kurde , jak tam dalej pójdzie , to na sobote razem z diman'em bedziemy musieli coś postawić 500 + 600 :tongue4:

z tego co czytałem , w sobotę spotkanie o 12 pod arena a później wyjazd o 13 na poligon ... ja o 12 muszę być w kato na uczelni po wpis i odrazu ruszam do gliwic , więc mam nadzieję że poczekacie chwilkę , do 13 powienem się wyrobić :)

niewiem jak długo zabawię , bo przylatuje ziomek z Liverpoolu i będę musiał go odebrać z krakowa... no ale kilka godzinek napewno zabawię :)

przykro z powodu tej skradzionej furki ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...