Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

nie spoko z egonem wszystko wporzadku nic nie piznal jak o to chodzi mijalismy sie dzisiaj na miescie

W Knurowie się nie poznaliście hańba... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon koles z passata co mi rok temu wjechal w tyl to samo mowil, ja strazy miejskiej tez to samo mowilem, ty tez takze oklepana gadka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ty juz nie szukaj dziury w calym. Byl otarty lekko z boku, ale prosty :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu idz spać a nie nabijaj se czasu przesiadywanego na forum :polew:

w tym momencie Mirosław jedzie po furacza ;( mam nadzieję że B6 zostanie do zimy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co słychać ?[br]Dopisany: 29-06-2009, 00:03:38_________________________________________________Trza spadać w kimę, dobranoc i do jutra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu idz spać a nie nabijaj se czasu przesiadywanego na forum :polew:

w tym momencie Mirosław jedzie po furacza ;( mam nadzieję że B6 zostanie do zimy :kwasny:

Pucek tez mam nadzieje, ze jeszcze poczeka ze sprzedaza autka. Dlaczego miron jedzie w nocy po auto ? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no on miał jechać koło 17, obstawiam że rano dotrze gdzieś w nocy, pewnie gdzieś się prześpi i prosto do tego komisu :naughty:

z tego co wiem jedzie bardzo daleko, ponad 1200 kilometrów, a nawet i więcej, ale to co mi mówił, te auto ma być super mega wypas, bo 3.0tdi, Q, Sline, 18''Bose, Navi i duużo duużo więcej, zobaczymy co i jak się sprawy potoczą, bo nie powiem widziała by mi się ta B6 na moim placu :kox:

chociaż od wczoraj jak Damian dał się karnąć Sylwii swoim B7 BLB to ona nie chce słyszeć o B6, tak się napaliła na B7 że szok...

i chyba nie pozostanie mi nic innego jak ciągle zadupiać na dwie roboty i kupić zimą/wiosną B7 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:

Dzięki jeszcze raz za sobotniego spota , mam nadzieję że kiełbaska kajś dla mnie została heheheh :gwizdanie:

Czester jak tam zderzak ?? :cool1:

hehe , po tym paintballu do tej pory trochę poobijany jestem + "żuczek" z Wesołym :>

W ten piątek będę na spocie , później niewiem , zależy jak zmiany się ułożą , więc Pany spamować jak chcecie te :drinks: szybko zobaczyć !! :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Ja juz po kolosie i egzaminie :> Kriss zderzaczek wgnieciony ale nie mialem czasu jeszcze go rozebrac, jutro sie za niego wezme, ale obstawiam tak jak gregor mowil, ze belka pogieta, wazne ze tylko zderzak ucierpial a nie blacha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

u mnie nic nie słychać, no jest parno ale nie zanosi się jeszcze na burzę, ten tydzień na noc więc tak czy siak będę na spociku :wink4:

mam nadzieję że Mirosław :> też będzie, no i moooże nawet na żółtych blachach :naughty:

spadam na mieszkanie, trzeba tam coś porobić, a właśnie Czester, mi też się wydaje że belka poszła bo za bardzo wcisnęło go do środka...

cóż, teraz to bierz albo z polifta albo z sSss :naughty:

z polifta miał do sprzedania NOSB, za 150 zł jak coś :wink4:

narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek a miroslaw pojechal go ogladac, czy z kasa w zebach ? :evil: Co do zderzaka to jak bede zmienial to tylko na esowy, przod juz mam z esy, teraz czas na tyl i progi i srodek racaro i 170 kucy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...