Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

buhehehhe Kerczi, ja obawiam się że Miron dalej teraz czyści nowe cacko i szybko się tu nie pokaże :naughty:

Ola jest zła? oj to se porobiłeś... co tym razem? :decayed: pewnie poszedłeś na piwko zamiast do niej

odnośnie MS, powiem Ci że jeżdze, założyłem z końcówkami, dzisiaj wypatrzyłem że się skończyły :polew:

ważne żebym dojeździł do zimy, potem idzie do żyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncowki czy wahacze sie skonczyly ?

Tak jak mowilem, koles byl zszokowany ze MS wytrzymaly rok.

Miron na bank pucuje fure na jutro, zeby plamy nie bylo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówki, wahacze narazie trzymają, wiesz jaki mam zawias, sam jestem ciekaw ile wytrzymają :polew:

jak by coś to mam też te ori, a powiedz mi jak to oni na miejscu regenerują? czy trzeba czekać?

ja z tym ori to jedynie górne miałem padnięte, a reszta okejo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi po czym stwierdziles, ze koncowki padniete? bo moje w miejscu gdzie sie gwint konczy i zaczyna to jakies tworzywo ma luz z 3mm :wallbash:

Koles powiedzial, ze przewaznie maja odrazu na wymiane tzn. dajesz swoje stare, a oni daja ci odrazu zregenerowane, ale mysle, ze to najlepiej zadzwonic i sie umowic. A druga sprawa to jak dzwonilem to zaspiwali mi 100zl za dolne i 80 za gorne, jak bylem na miejscu to 80 gora i 60 dol :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jakaś promocja była czy coś??? :decayed:

stwierdziłem to po tym że stojąc w miejscu na wyłączonym silniku i kręcąc kierownicą mam luz i wali, nastepnie zabrałem się za ściągnięcie koła no i odrazu ukazały mi się oderwane gumy od tego stwożnia który wchodzi w ....no wiesz gdzie, auto podniesione, koło w górze, na luzie, i ruszam kołem na boki, no i widzę jak końcówka ma luz

oczywiście tylko prawa, ale lewą wymienie do kompletu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokarzesz mi jutro dokladnie, ogolnie szkoda kasy na MS i tyle, przerzucam sie tylko na ori czesci. Ide spac bo jutro rano zawoze autko na wymiane tarcz i klockow z tylu, poniewaz pokonala mnie jedna sruba od jazma :thumbdown: Kriss a Ty jutro nie zapomnij wpasc do sklepu :evil:

Dobranoc Pucek :hi:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 01:12_________________________________________________Hehehe i 500 strzelilo :decayed: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo Czesterku, idziemy spać, jest 500 więc możemy spać spokojnie, Krisu piję żywca :naughty:

to jutro to obadamy, ja też mam dalej problem z zawiasem więc poogladamy

to Dobranoc

do spocika, już mnie na necie nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Czester, Pucek ładnie to tak obgadywać nieobecnego :chytry::decayed: (mnie :tongue4:)

Krisu tylko na spocie dziś bądź :wink4:

[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 09:06_________________________________________________Słuchajcie tak na marginesie to może byśmy gdzieś pojechali większą ekipą bo już dawno nigdzie nie byliśmy :mysli:

Myślę że tak za 2 tygodnie można by jechać tylko niech każdy napisze w jaki dzień by mu pasowało i gdzie Częstochowa czy Kłobuck :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ekipe z rana :hi:

Widzę że się postaraliście i jak w zegarku - jest piątek jest 500 :good:

hehehe , a tu wał i mnie dzisiaj nie będzie :tongue4::polew:

nie , no będę na bank , dajcie tylko znać ile mniej więcej osób będzie (bo ktoś tam pisał że dzisiaj nie wpada) żebym wiedział ile browarów kupić , z 16 wystarczy czy brać więcej ?? ja wbije dopiero po 19 , bo z roboty wracam teraz prawie 1,5h - remonty dróg + trzeba kajś po te browary dla was Pany i Panie podjechać :gwizdanie:

Guregoru - z tym wypadem :good: pomysł , diman też już wcześniej coś wspominał , może serio ta częstochowa , co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kto cie guru obgadywal :blink::tongue4:

Mozna by gdzies pojechac.A ty co wyplate dostales, ze nie masz co robic z paliwem ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisu ja na 300 wziąłem 20 i do domu wróciłem z 2 także nie wiem czy 16 wystarczy :wink4:

Czester on i tak tyle pali przy mojej jeździe że musiał bym najlepiej nigdzie nie jeździć albo gaz wpakować (a nie po to brałem benzynę i taki silnik żeby gaz ładować) także co mi szkodzi :decayed:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 09:43_________________________________________________Dobra spadam bo dziś jestem cały dzień na Żwirki także muszę tam być za 15 minut :decayed:

Do zobaczenia pod areną :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie juz ma taki silnik to z moca jak gregor albo prezes :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema panowie, nie gdzieś jechać, tylko wpadać do mnie na grilla za tydzień w sobote :evil: , jak macie namioty , albo dmuchane materace to i na nocke można zostać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie juz ma taki silnik to z moca jak gregor albo prezes :tongue4:

sory czester , zjeba*** sprawe , niestety tylko 174ps :tongue4:

_________________________________________________

dżołk :>

Kriss ty masz za to niepowtarzalny odglos :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris kratę musisz mieć to pewne i nie słuchaj tych co maja życzenia co do marki piwa (PUCEK :polew: ) kup po prostu coś z Tyskiej fabryki piwa :naughty:

Keżor dobry pomysł pomyślimy o tym :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...