Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

...............co tu się kur...a dzieje.......................gdzie są moderatorzy tego wątku..................co tu ku...wa za bajzel

Już mi tu proszę zrobić porządek, wypier..lić ten syf samochodowy i więcej tego tematu takim syfem nie zaśmiecać

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ta TT RS miodna ... kiedyś se kupie taką do pracy... taką 8 letnią... wczoraj kupiłem TT RS w skali 1:42 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że nie potrzebuje wchodzić na neta żeby sobie popatrzeć na fajną dupeczke i nie tylko popatrzeć :decayed::banan: :banan:

Ale przysłowie mówi, jak masz lambo to czemu nie możesz spojrzeć na ferrari :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że nie potrzebuje wchodzić na neta żeby sobie popatrzeć na fajną dupeczke i nie tylko popatrzeć :decayed::banan: :banan:

Ale przysłowie mówi, jak masz lambo to czemu nie możesz spojrzeć na ferrari :decayed:

:doh:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

:grin:

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Tekst wieczora cytuje " miło jest bzykac twoją żone" :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: Face Off TVP 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że nie potrzebuje wchodzić na neta żeby sobie popatrzeć na fajną dupeczke i nie tylko popatrzeć :decayed::banan: :banan:

Ale przysłowie mówi, jak masz lambo to czemu nie możesz spojrzeć na ferrari :decayed:

:doh:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

:grin:

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Tekst wieczora cytuje " miło jest bzykac twoją żone" :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: Face Off TVP 2

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :hi:

Z racji tego ze mamy od dłuższego czasu zmiany nocne:facepalm: i zaniedbaliśmy troszeczkę spoty i forum

Chcielibyśmy życzyć Wam wszystkim i każdemu z osobna

Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

abyście się nie przejedli wigilijnymi smakołykami :slina: a pod choinką znaleźli wymarzone prezenty :banan::banan::banan:od bliskich.

oraz

Szczęśliwego Nowego Roku abyście w tym 2013r byli jeszcze bardzie zakręceni niż my:whistling:, żebyście zawsze byli tak samo życzliwi dla NOWYCH :decayed:jak dla nas.:wink:

Pozdrawiamy

Sylwia i soprano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...............co tu się kur...a dzieje.......................gdzie są moderatorzy tego wątku..................co tu ku...wa za bajzel

Już mi tu proszę zrobić porządek, wypier..lić ten syf samochodowy i więcej tego tematu takim syfem nie zaśmiecać

Wiedziałem że Ci się auta nie spodobają :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wracałem o 21.20 to był luzik, 1,10zł dało radę jechać, choć reszta jakoś wolniej jechała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja po 23:00. -2 w połączeniu z deszczem daj radę :P No właśnie Ci maruderzy co jadą 40 to stwarzają więcej zagrożenia bo trzeba ich wyprzedzać i w tedy nosi. Jedno jest pewne moje następne :audi: to musowo :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kto zna jakąs dobrą firmę która pierze tapicerki samochodowe? Oczywiście Gliwice i rejon wokół :decayed:

orzesze21 , polecam Slawka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś prałem firmowego francuza przy hali Pogoń w Zabrzu. Nawet znośnie. Z tego co wiem to wszystkie firmówki tam piorą i dają radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...