Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Kupiłeś te śruby dłuższe??

Taa, byłem pare tydni temu, ale przed robotą i się spieszyłem i wyleciało mi z głowy, żeby się zapytać o te śruby dla Ciebie, Ty chciałeś ori wymiary śrub zabezpieczających, tak? ja też będę kupował zabezpieczenia to Ci wezmę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A8 D2 LIFT 4D0953513P 4D0 953 513 P TEMP. PRZELA. (3305577670) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wziąłem ten tempomat w końcu, bo się za to zabierałem parę miechów, a do pracy w jedną strone mam ponad 50km autostrady :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :hi:

Swap pompy ogarnięty :kox::banan::good::good::good: dumny jestem zdziabkę z siebie :naughty:

oczywiście nie obyło się bez problemów zaraz dzisiaj rano kółko na wale źle mi się osadziło (robota samemu w garażu bez pomocnika :facepalm:) nowe szybko załatwione, trochę strat finansowych ale trudno tutaj WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA STANLEYA ZA OGARNIĘCIE CZĘŚCI W ASO :notworthy::notworthy::notworthy: support techniczny :naughty:

na koniec wszystko poskładane no to czas wyjeżdżać z garażu bach klapę zamknąłem patrze a trzeba wyregulować zderzak sięgam do auta otwieram klapę a tu ku mojemu zdziwieniu linka z klapy nie założona :facepalm: co teraz :eusathink:telefon do Gregora tutaj też podziękowania :wink: ale nie miał za bardzo czasu więc telefon do Majka i tu się zaczęła akcja opanowania procedury zerwanej linki i awaryjnego otwierania klapy w B7 jak ktoś potrzebuje takowej to się polecamy :kox: po jakiejś godzinie grzebania procedura opanowana :naughty: tutaj również WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA MAJKELA ZA POMOC CAŁEJ OPERACJI :kox::kox::notworthy::notworthy::notworthy:

i na koniec jak ktoś potrzebuje takiego swapa to możecie go do DIMAN GARAGE :kox: wysłać myślę, że do opanowania w jeden dzionek teraz już z częściami oczywiście skompletowanymi

Prawdziwy fachman :thumbup1:

---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nie ma to jak zajechać na pierwszą, lepszą stacje kontroli chcąć pierwszy raz w życiu zrobić legalny przegląd i zostać odprawionym z kwitkiem :grin::grin::grin: Ale na szczęście nie wszyscy diagności są tak upierdliwi i w końcu się udało :whistling:

A za co Tobie mogli wziąć dowód? :grin:

Ps. Turbo powiedziało papa :facepalm:

Pucek nie ma co przebierać w środkach pakuj to:

https://lh6.googleusercontent.com/-EnnSaKT10-8/UbX3ofVnWXI/AAAAAAAABBk/BuuGl2qZB-E/s495/971645_503154326405134_336557238_n.jpg

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

P.S. Pucek A6 się dalej ciągnie :facepalm: "Piotrek zrób coś z tym " :wallbash::wallbash:

Ps. Jedź do fachowca albo daruj sobie ten temat:wink:

Ps.2 Turbo całe, auto znowu jeździ tak jak powinno, niestety w ASO audi Rybnik pracują tak tępi ludzie że sprzedali mi DVke do 1.4 turbo zamiast tej którą powinienem mieć, tutaj muszę przyznać rację Guregoru, dalej jest różnica i warto montować z końcówką 710N bo ta jest z TT 225KM, a serwis twierdził że już nie ma różnicy :facepalm:

Dzięki Stasiu za namiar na regeneracje turbin :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Stasiu za namiar na regeneracje turbin :decayed:

Macie kogoś rzetelnego, kto sprawdziłby turbawke? bo mam tą z AWX'a i ma ona luzy, jak dla mnie dość duże (poprzeczne, które niby mogą być), dlatego wolałbym się poradzić eksperta niż pakować później w remont silnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Stasiu za namiar na regeneracje turbin :decayed:

Macie kogoś rzetelnego, kto sprawdziłby turbawke? bo mam tą z AWX'a i ma ona luzy, jak dla mnie dość duże (poprzeczne, które niby mogą być), dlatego wolałbym się poradzić eksperta niż pakować później w remont silnika :wink:

Delikatny poprzeczny może być, ale nie może być wzdłużny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Rezacze:hi:

A widzisz, dzięki że mi wyłączyłeś w telefonie ten szajs, teraz bateria mi trzyma tydzień czasu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Rezacze:hi:

A widzisz, dzięki że mi wyłączyłeś w telefonie ten szajs, teraz bateria mi trzyma tydzień czasu :kox:

A co dokladnie wylaczyl ?

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

Leci ktos do kato dzisiaj z gliwickich ?

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ten Twój pysk w tym wozie :decayed:

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

Siemano Rezacze:hi:

A widzisz, dzięki że mi wyłączyłeś w telefonie ten szajs, teraz bateria mi trzyma tydzień czasu :kox:

A co dokladnie wylaczyl ?

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

Leci ktos do kato dzisiaj z gliwickich ?

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Transmisję danych, nie mam telefonu na androidzie i nie miałem włączonych żadnych aplikacji a tu bateria 2 dni i koniec, teraz przy tym samym użytkowaniu ciągnie tydzień :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pucek, o jakim modelu telefonu mowisz, co masz w tej chwili? Ja myśle nad Lumią 820, tylko tam bateria trzyma max 2 dni przy minimalnym użytkowaniu :facepalm: Kumpel ma tą 920 i mówi, że można ją w pół dnia rozładować i dziennie ją podpina pod ladowarke :kwasny: Ale nie wiem, jakie tam aplikacje ma powłączane... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...