Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

organizować organizować - bo teraz 19.30 to już się ciemno i zimno robi - myślę że gdzieś od 01.10 trzeba będzie się na Forum przenieść - ale jeszcze się zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Od pierwszego to może nie :mysli: no chyba że mega zimno będzie ale już coraz bliżej coraz bliżej :)

To jak ludziska, trzeba zrobić tego grilla na zamknięcie sezonu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do piątku - to z drugiej strony patrząc - nie ma powodu żeby czekać i tak mamy w sumie stała ekipe na zlotach. Zbieramy się do 18.30 i spadówka na strefe. Poco czas marnować do 19.30 a jak ktoś przyjedzie później to zawsze do kogoś nr ma ( w koncu nie spotykamy się od miesiąca )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do piątku - to z drugiej strony patrząc - nie ma powodu żeby czekać i tak mamy w sumie stała ekipe na zlotach. Zbieramy się do 18.30 i spadówka na strefe. Poco czas marnować do 19.30 a jak ktoś przyjedzie później to zawsze do kogoś nr ma ( w koncu nie spotykamy się od miesiąca )

jak to u nos godoją , mosz recht synek :good: :>

ja bym tylko prosił o jakieś namiary gps (współrzędne) albo jakąś nazwe ulicy tam na strefie , bo powiem szczerze , niebardzo się tam jeszcze łapie , ale to będę dzownił i tak :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja :) dobra to możemy o 18.30 śmigać na strefę a jak by ktoś nowy chciał dojechać kto jeszcze tam z nami nie był (A-rek, Bish-kopt) niech sobie spisze numer do Prezesa (pierwszy post) żeby potem nie było pisania że "ja byłem ale nikogo nie zastałem pod areną"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo za bardzo niczego tam nie widać, nawet autko coś mi na mocy traci jak tam wjeżdżam :wallbash:

nic nie zostało jak tylko na spota sie w piatek wybrać

Nie jeden już tak mówił i ani widu ani słychu po nich :tongue4::wink4:

A tak w ogóle to kto jest za przejazdem na strefę tak koło 19 (max 19.30) i zrobieniem tam grilla jak będzie ładna pogoda :)

bo dla nowych to odrazu powinniście zapodać komplet gadgetów klubowych, grill powitalny to juz nie wspomne

...aha i chipy pozałatwiać po 100 zł :polew:

to by była dopiero ludzi nazjeżdżało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie problemu Guru - przeważnie jest tak, że jak wpada ktoś nowy to stara się być na 18.00 żeby z dobrej strony się pokazać :wink4:

a bish-kopt na ten piątek stawia krakersy i biszkopty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - można sie zapisywać na piątkowego Grilla ( najlepiej na PW ) a najlepiej będzie go chyba zrobić na prawo od miejsca w którym startowaliśmy na ściganku ( tak gdzie jest koniec tej uliczki ) jest tam troche trawiastego terenu :)[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 10:01_________________________________________________

haha spoko, krupnioki, wuszt i żymły tyż sie znojtom

:good:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 10:01_________________________________________________Ustalmy tylko kto moze dostarczyć - Grill, węgiel, rozpałka ( nie musi to być jedna osoba ) a całą reszte każdy przywiezie z osobna[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 10:03_________________________________________________( spontany są najlepsze ) :wink4:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 10:03_________________________________________________i czekam na Wasze PW - tak co najmniej 15 autek będzie :)[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 10:04_________________________________________________to będzie taki grill na rozpoczęcie roku szkolnego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo za bardzo niczego tam nie widać, nawet autko coś mi na mocy traci jak tam wjeżdżam :wallbash:

nic nie zostało jak tylko na spota sie w piatek wybrać

Nie jeden już tak mówił i ani widu ani słychu po nich :tongue4::wink4:

A tak w ogóle to kto jest za przejazdem na strefę tak koło 19 (max 19.30) i zrobieniem tam grilla jak będzie ładna pogoda :)

bo dla nowych to odrazu powinniście zapodać komplet gadgetów klubowych, grill powitalny to juz nie wspomne

...aha i chipy pozałatwiać po 100 zł :polew:

to by była dopiero ludzi nazjeżdżało

Jak się zbiorą 3 osoby to będziecie mieli po 100zł :kox:

Kupie na allegro za 300zł i skopiuje x3 :> Pasi?

Pomysł z grillem dobry, postaram się wpaść. Apropo wybiera się ktoś do Kato dziś?? Ja się chyba przejadę. Dajcie znać, może kolejny sponton i się większą ekipą wybierzemy do Kato?

Ok Miron, co z tym cytowaniem qrna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę przyjechać w piątek :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

:hi: wszystkich spamerów ...........................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE

:polew:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 11:22_________________________________________________zna ktoś tego kolesia z Gliwic ? ( tego sprzedającego )

http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/ostrzezenie_przed_motoryzacyjnym_sklepem_internetowym_z_gliwic-t93479.0.html;new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=efx7pP7k-v0&feature=related :polew:

Ja tak samo po spotach robię :kox:

Gregor ja jeżdżę co tydzień do Kato :)

Na grilla mogę przywieźć - grilla jest odpowiednio duży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś tego kol

To nie daleko mnie, ale na dzien dzisiejszy nie kojarze ale przeprowadze małe dochodzenie i sie dowiem co to za kanalia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory nic z tego nie kumam co oni robią z tymi silnikami :mysli:

ale widze że znają się na tym jak mało kto :tongue4:

Keżor potrzebuje jednak na gwałt przetwornice do Xenonka HID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na Grylla też się piszę, no zresztą jak zawsze się pojawie, sam :naughty:

więc możecie przywieźć jakieś d*py :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie wszystkich[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 22:37_________________________________________________ :decayed:a my możemy wpaść na grilla jeśli oczywiście wszyscy chcą :decayed:

pozatym to byłabym ja ,Janusz i Monika oczywiście [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 22:45_________________________________________________znów tak pusto?

:hi:

Niech Janusz zabierze skrzynie basowe :) Oblukam je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...