Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam na lato i zime takie same i nic się nie dzieje, więc nie wiem w czym problem :mysli:

pewnie te kulkowe dokładniej docisną felgę, ale chyba nic się nie stanie jak będziecie mieli narazie założone zwykłe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

no to lipa, to odrazu kupcie takie jakie mają być :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam na lato i zime takie same i nic się nie dzieje, więc nie wiem w czym problem :mysli:

pewnie te kulkowe dokładniej docisną felgę, ale chyba nic się nie stanie jak będziecie mieli narazie założone zwykłe :)

Zakładając kulowe łebki na stożkowe gniazdo nikt ci nie zagwarantuje, że się nie będą poluźniać podczas jazdy, poza tym to stożkowe gniazda śrub w feldze się niszczą przy zastosowaniu kulowych łebków. Po to, to ktoś wymyślił aby takie stosować :wink4: A nie jak się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, ja też będe na grilu , ale czemu on będzie na strefie , a nie przy arenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mironku wpadnę oczywiście ale troszkę później i nie na długo bo nocka :confused4:

Może grill się będzie jeszcze tlił to sobie jaki wuszt usmażę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

mam ostatnio problemy z netem w domu wiec nie mam jak tu zajrzec, co do grilla to postaram sie wpasc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, ja też będe na grilu , ale czemu on będzie na strefie , a nie przy arenie ?

Keżorek - bo jeszcze tam nie jedliśmy :decayed:

bo jest cisza i spokój

bo kto będzie chciał to będzie mógł się pościgać przy okazji :wink4:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 08:13_________________________________________________Piterra - lista zaktualizowana :wink4:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 08:15_________________________________________________aaaaa i jeszcze jedno - skoro spora ilość osób się szykuje - może cykniemy sobie fotke grupową, bo fota w pierwszym poście jest bardzo ale to bardzo nieaktualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA CHĘTNYCH:

1. Miron ( mam nadzieje )

2. Bish - kopt

3. Gregor

4. Guregoru

5. Kris kilt

6. Pelex

7. Majki

8. Rudi

9. Pucek

10. Krolu

11. A-rek

12. Maxito

13. Piterra

14. Diman

15. Keżor

16. Pelex

:hi:

Dlaczego Pelex jest dopisany 2 razy :evil:

Zamierza zjeść 2 razy więcej kiełbasy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek o ktorej wyjezdzasz z Rybnika?

no to przed spotem trzeba myjnie odwiedzic skoro maja byc robione jakies zdjecia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale osób :) fote nr 1 miałem na myśli :)[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 09:33_________________________________________________reszty może lepiej narazie nie ruszać - bo takiej ilości aytem to już możemy nie mieć okazji sfotografować[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 09:34_________________________________________________choć z drugiej strony - foty zrobić nie zaszkodzi - może akurat coś fajnie wyjdzie, wkleić można zawsze tylko najpierw trzeba je mieć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mycie nie pomoże, musiał bym odda od razu do lakiernika albo na złomowiec :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale była bęcka niedaleko pętli w Gliwicach :confused4: Czarna B5 avant ze skasowanym przodem przez ewidentne zajechanie drogi przez czarną corsę :confused4: była jeszcze z nimi czerwona B5 avant ale brzydka (brzydka ze względu na to że nie ma czarnej maski :gwizdanie:) patrzałem uważnie ale nie mieli żadnych znaków że są na naszym forum :no: było ostro bo aż karetka na sygnale jechała w tamtą stronę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qfa dlaczego jeszcze nie zostałem dopisany :mysli:

na listę na grila

pewnie cie tam nie chca :tongue4: :gwizdanie:

no to jak tak piszesz to nie będzie mnie :sick3: :sick3:

i mam to w pupie

:hi: witojcie :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...