Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Guru zrób se taki przełącznik podłączony pod bezpiecznik z ESP. Jak go przełączysz to tak jakbyś wyjął bezpiecznik :naughty:

:mysli: Niegłupie

Lece już do wyrka, 3-m cie się :hi:

no ja też spadam, to do jutra

:)

Do jutra :hi:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 23:48_________________________________________________Dobra też spadam

Do jutra wszystkim wytrwałym :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Z rana[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 09:14_________________________________________________

:hi: czesc dziewczyny i chlopaki

zapraszamy dzis do Kato :good:

Ja tam do Kato nie jeżdżę bo ostatnio chcieli mnie tam napaść i zgwałcić :polew: :polew: :polew: :polew:

I w ogóle tam co wtorek pod Go Sportem zbiera się jakaś dziwna sekta która podjeżdża na parking autami tej samej marki (chyba mają 4 "O" na grilu) i niby stoją i rozmawiają a nikt nie wie co oni tam robią naprawdę :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Z rana[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 09:14_________________________________________________

:hi: czesc dziewczyny i chlopaki

zapraszamy dzis do Kato :good:

Ja tam do Kato nie jeżdżę bo ostatnio chcieli mnie tam napaść i zgwałcić :polew: :polew: :polew: :polew:

I w ogóle tam co wtorek pod Go Sportem zbiera się jakaś dziwna sekta która podjeżdża na parking autami tej samej marki (chyba mają 4 "O" na grilu) i niby stoją i rozmawiają a nikt nie wie co oni tam robią naprawdę :polew::decayed:

mam co najmniej kilkanascie zdjec na ktorych tam jestes z ta sekta :evil: a Twoja ksywa juz mowi wszystko Guru :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a ja dziś poznawałem tajniki mycia auta przez Prezesa :decayed:

potem odwiedziłem ubezpieczalnie, gdzie wycenili moje nowe auto na 22.000 zł a ubezpieczenie mnie wyjdzie 668 zł OC + Mini AC w PZU od kradzieży i drobnych napraw do 30 % wartości auta, za 331 zł, więc całość ubezpieczenia to 1014 zł z czego jestem zadowolony :)

no i jak to zawsze bywa, już wiem co będę rezał w nowym aucie :polew:

heh i te słowa Mirona, "zrób ten program z dimanem i majkim :naughty:" chyba go posłucham :decayed:

za chwile obiadek i spadać do roboty, dziś jadę ostatni raz ADRem do pracy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a ja dziś poznawałem tajniki mycia auta przez Prezesa :decayed:

potem odwiedziłem ubezpieczalnie, gdzie wycenili moje nowe auto na 22.000 zł a ubezpieczenie mnie wyjdzie 668 zł OC + Mini AC w PZU od kradzieży i drobnych napraw do 30 % wartości auta, za 331 zł, więc całość ubezpieczenia to 1014 zł z czego jestem zadowolony :)

no i jak to zawsze bywa, już wiem co będę rezał w nowym aucie :polew:

heh i te słowa Mirona, "zrób ten program z dimanem i majkim :naughty:" chyba go posłucham :decayed:

za chwile obiadek i spadać do roboty, dziś jadę ostatni raz ADRem do pracy :polew:

tylko nim nie szalej :decayed:

1000zł to nawet całkiem spoko :)[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 12:31_________________________________________________a ja dziś lecę po pracy rezać ledy :naughty: jak się uda to do piątku powinno wszystko grać :kox:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 12:32_________________________________________________lampy zewnętrzene już są gotowe - dziś i jutro te w klapie - w czwartek kosmetyka i elektryka i w piatek jak jakiś dodatkowy problem nie wyskoczy będzie GIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a ja dziś poznawałem tajniki mycia auta przez Prezesa :decayed:

potem odwiedziłem ubezpieczalnie, gdzie wycenili moje nowe auto na 22.000 zł a ubezpieczenie mnie wyjdzie 668 zł OC + Mini AC w PZU od kradzieży i drobnych napraw do 30 % wartości auta, za 331 zł, więc całość ubezpieczenia to 1014 zł z czego jestem zadowolony :)

no i jak to zawsze bywa, już wiem co będę rezał w nowym aucie :polew:

heh i te słowa Mirona, "zrób ten program z dimanem i majkim :naughty:" chyba go posłucham :decayed:

za chwile obiadek i spadać do roboty, dziś jadę ostatni raz ADRem do pracy :polew:

tylko nim nie szalej :decayed:

1000zł to nawet całkiem spoko :)[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 12:31_________________________________________________a ja dziś lecę po pracy rezać ledy :naughty: jak się uda to do piątku powinno wszystko grać :kox:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 12:32_________________________________________________lampy zewnętrzene już są gotowe - dziś i jutro te w klapie - w czwartek kosmetyka i elektryka i w piatek jak jakiś dodatkowy problem nie wyskoczy będzie GIT

To jeszcze na piątek Ci nawi zrobię i będzie już całkiem pakiet LANS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć panienki :hi:

Jak tak czytałem poprzednie stronki to stwierdzam że w końcu tej zimy znajdę sobie jakiegoś nauczyciela od poślizgów w śród was koledzy :naughty: bo coś kiepsko mi to wychodzi :wink4:

Więc który nauczy biednego Pelexa śmigać bokami co ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co chcą zrobić chipa mobilizować sie bo z tego grupowego w compsporcie chyba nic nie bedzie, potrzebujemy jaeszcze jakieś 2 osoby i robimy auta w Katowicach u Aligatora w firmie DYNOSOFT z hamowaniem 4 do 6 autek robi za 1100zł. Jezeli zdecydujemy sie do 3 dni to termin bedzie prawdopodobnie 21 wrzesnia

No chyba że macie 7 pewnych osób to wtedy robimy w compsporcie ale czuje że z tym bedzie cięzko bo wiele chetnych nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc polecam takie zabawy na śniegu, można wiele się nauczyć

rowniez polecam, sam tak duzo jezdzilem i duuuzo mnie to nauczylo

podobno w Q trzeba mieć 4 te same opony?

dokladnie tak, ale znam "mistrzow" ktorzy sie do tego nie stosuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Z rana[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 09:14_________________________________________________

:hi: czesc dziewczyny i chlopaki

zapraszamy dzis do Kato :good:

Ja tam do Kato nie jeżdżę bo ostatnio chcieli mnie tam napaść i zgwałcić :polew: :polew: :polew: :polew:

I w ogóle tam co wtorek pod Go Sportem zbiera się jakaś dziwna sekta która podjeżdża na parking autami tej samej marki (chyba mają 4 "O" na grilu) i niby stoją i rozmawiają a nikt nie wie co oni tam robią naprawdę :polew::decayed:

mam co najmniej kilkanascie zdjec na ktorych tam jestes z ta sekta :evil: a Twoja ksywa juz mowi wszystko Guru :hi:

A tam :tongue4:

Jak tak czytałem poprzednie stronki to stwierdzam że w końcu tej zimy znajdę sobie jakiegoś nauczyciela od poślizgów w śród was koledzy :naughty: bo coś kiepsko mi to wychodzi :wink4:

Więc który nauczy biednego Pelexa śmigać bokami co ? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 18:41_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

Nie mam pytań do naszych moderatorów :polew: :polew: :polew::good:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_1n2_na_liczniku_kilometrow_dziennych-t94298.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: pany z wieczorka no mobilizowac sie na tego chipa bo zima nas zastanie a co niektorzy na nia czekaja brryyyyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po kolejnej przerwie :hi:

Nie ma szans zebym nadrobil wszystkie zalegle strony :wallbash: Pucek co za fure kupiles ? Miron jakie ledy rezasz ? Co sie w ogole dzialo powiedzcie tak po krotce

Panowie co chcą zrobić chipa mobilizować sie bo z tego grupowego w compsporcie chyba nic nie bedzie, potrzebujemy jaeszcze jakieś 2 osoby i robimy auta w Katowicach u Aligatora w firmie DYNOSOFT z hamowaniem 4 do 6 autek robi za 1100zł. Jezeli zdecydujemy sie do 3 dni to termin bedzie prawdopodobnie 21 wrzesnia

No chyba że macie 7 pewnych osób to wtedy robimy w compsporcie ale czuje że z tym bedzie cięzko bo wiele chetnych nie ma

Majki a czy firma w Katowicach robi bezplatne korekty programu ? Tak jak mowilem passat starego napewno bedzie robiony, a moj zalezy czy znajde jakies turbo od awx-a w najblizszych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans zebym nadrobil wszystkie zalegle strony :wallbash:

Adam, nie musisz nadrabiać wszystkich stron, wystarczy że Dokładnie przeczytasz wątek "Paintball Śląski" :naughty:

@ Pucek przy Q powinieneś mieć 4 te same opony, bo wszystkie 4 koła muszą tak samo ciągnąć. Co większa jeśli dodatkowo masz ESP to jest jeszcze bardziej wskazane bo wyskakują potem błędy od ESP jak masz różne opony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po robocie...

heh rano rejestracja auta, ale uwaga, niestety nie będę jutro się nim chwalił bo jadę tego gościa odwieść moim parchem, poprostu nie mam jak zamontować w nim tablic rejestracyjnych :decayed:

czyli autko pokażę moooooże na fotkach :>

odnośnie chipa, to z miłą chęcią, ALE muszę zrobić rozrząd a najpierw sprzedać mojego! a tu następny problem, nie ma hamowni do quattro więc nic mi z tego :confused4:

pozatym aligator nie bardzo robi benzynki, najwyżej poczekam i Mirek załatwi mi u compotów z jakimś grupowym chipem :naughty:

wiem wiem Mirek, spooko, dziękować nie muszę :polew:

a tak po za tym, koperta z kasą w szufladzie, budzik nastawiony :decayed:

Czester, te koleżanki z tematu o Paintballu ostatnio się z nami strzelały, więc mam nadzieję że wpadniesz/wpadniecie na następne strzelanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek, tu masz to co robi Aligator :

Nasza firma zajmuje się kompleksowym tuningiem silników wysokoprężnych oraz jednostek z grupy VAG 1.8T i TFSI. Zajmujemy się zarówno modyfikacjami sterowników silnikowych jak również kompleksowymi modyfikacjami mechanicznymi.

Jedyny minus to własnie to że nie ma hamowni 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, może i robią ale chyba jednak wolę poczekać i załapać się do compotów, ale nie powiem nie, bo jak wszystko mi spasuje to będzie szybka decyzja...

bardzo by mi zależało na tej hamowni :confused4:

ale narazie nie ma co gdybać, będzie rozrząd to będę myślał :wink4:

narazie nie bierzcie mnie pod uwagę!

to nic, ja idę spać bo padam, to do jutra :decayed:

postaram się wrzucić jakieś foty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...