Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

MIRON 78 witam Prezesa zlotu mam andzieje ze odnajde Ci i przywitam:)

piątek 18:00 Arena do zobaczenia :hi:

dokładnie - jak w moim podpisie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

witam serdecznie nio szykuje sie ale musza moja autko z warsztatu wypuścic to w piatek bede i z miła checia szanowna koleżnakę poznam:)pozdrawiam

jak w piątek będzie jeszcze w warsztacie to wpadnij rowerem - mamy u nas takiego jednego co rowerem wpadał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to sobote chyba też mogę mieć wolną a pogoda ma nie być taka zła - no to po męsku ludziska - jedziemy poszaleć na zalew Rybnicki ? kto chętny ? sobota czy niedziela ? wyjazd np. 9.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamcia :>

Witam Wszystkich:)

więc, ja się na deske piszę, co prawda brzucha nie pokażę, no i nie mam kompielówek :gwizdanie: bo jakoś baseny mnie nie kręcą :tongue4:

oczywiście w piątek będzie piwko, będzie nawet jak nie będzie tylu stron, a to z racji tego że kupiłem nowe autko, w podziekowaniu dla Was za wytrwałość w słuchaniu mojego ględzenia przy szukaniu auta, no i specjalnie dla tych którzy pomogli mi przy oględzinach auta :notworthy:

aaa i prawie urodzinowo :decayed:

polało by się coś mocniejszego, no ale nie mamy JESZCZE takiego miejsca na imprezkę z np. noclegiem :)

aaa i wypad gdzieś np. Bielsko też był by fajny

Miron, odnośnie mocy, to właśnie co pokazałeś jest ze stronki od compotów pewnie :naughty: wiem bo widziałem, pytałem Gregora co o tym sądzi, no i wyszło na to że k03 może nie dawać rady, a jak narazie to wiem że w przyszłym roku turbiny wymieniać nie będę, może potem na sezon 2011 :decayed:

a i nie radze zadzierać z benzynkami :decayed: buehheh

a i specjalne podziękowania dla Nowego Kolegi, gdyż jak widzę, tradycja ADR wymiatacza pozostanie na spotach :kox:

mi to jedno kiedy i o której wyjazd :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co może sobota ? czekam do wieczorka i robię liste - bo jeżeli się decydujemy to muszę załatwić tam sprzęt na sobote - a miejscówa jest naprawdę :good:

1.Miron 100%

2.Pucek 100%

3.Krolu 100% ( tylko nie wiadomo o której )[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 14:34_________________________________________________Zapewniam pianke, buty, rękawiczki, sprzęt pływający wypożyczamy ( 1 kpl. na wszystkich chyba że dużo nas będzie to 2 kpl. ) i impreza będzie mega jajcarna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grila oczywiście też tam można odpłatnie zorganizować ( symboliczna opłata tam jest )

A parking 2 zł na cały dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już jestem podniecony, jakoś tego nie widze, hehehhe na zalewie na desce :polew:

ktoś to musi filmować :polew:

aaa i jak możesz to napisz Mirek jaki mniej więcej powinien być ten strój

no to jak ma być grillek i te sprawy to ja nie widzę problemu żeby ktoś nie mógł przyjechać z rodziną :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ale pomyśl o mnie ... jestem tak jakby szczuplejszy :P Nie wiem jak wygląda sprawa rozmiarówki w piankach ...

W sobotę ma być paintball tak apropo ... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w piątek będzie jeszcze w warsztacie to wpadnij rowerem - mamy u nas takiego jednego co rowerem wpadał :wink4:

bede pamietał a widze ze poza splotem to i imprezy odrywajace od rzeczywistości tu szykujecie pieknie widziec ze doborowe towarzystwo z rewelacyjnymi pomysłami,mam nadzieje ze z beigiem czasu nowicjusza przyjmiecie:) :wink4:

pucek 2509 a ADR dlugo go szukałem i mimo popraweklakeirniczych i nakładu wiem ze warto:)tradycje podtrzymac :good:.

pozdrawiam :hi:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 15:22_________________________________________________filmowac jak filmować jak co moge zdjęcia robić sprzęt mam a to takie małe hobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Miron jesli bedzie to sobota to wpisz mnie z Ola :> pojechac kazdy moze, nie kazdy musi plywac, a ktos kielbasek tez musi przypilnowac :decayed:

Guru bedzie musial sobie chyba wolne wziac :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 15:28_________________________________________________

jak w piątek będzie jeszcze w warsztacie to wpadnij rowerem - mamy u nas takiego jednego co rowerem wpadał :wink4:

bede pamietał a widze ze poza splotem to i imprezy odrywajace od rzeczywistości tu szykujecie pieknie widziec ze doborowe towarzystwo z rewelacyjnymi pomysłami,mam nadzieje ze z beigiem czasu nowicjusza przyjmiecie:) :wink4:

pucek 2509 a ADR dlugo go szukałem i mimo popraweklakeirniczych i nakładu wiem ze warto:)tradycje podtrzymac :good:.

pozdrawiam :hi:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 15:22_________________________________________________filmowac jak filmować jak co moge zdjęcia robić sprzęt mam a to takie małe hobby

No to wpadaj, tez interesuje sie fotografia to sobie pogadamy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grila oczywiście też tam można odpłatnie zorganizować ( symboliczna opłata tam jest )

A parking 2 zł na cały dzień

i to w Rybniku tak?

tak Rybnik

ja już jestem podniecony, jakoś tego nie widze, hehehhe na zalewie na desce :polew:

ktoś to musi filmować :polew:

aaa i jak możesz to napisz Mirek jaki mniej więcej powinien być ten strój

no to jak ma być grillek i te sprawy to ja nie widzę problemu żeby ktoś nie mógł przyjechać z rodziną :tongue4:

strój normalny codzienny + w reklamówce ręcznik i kąpielówki

oczywiście nie każdy musi pływać - ale muszę wcześniej wiedzieć kto na 100% będzie

no i dajcie znac co z tym Paintbalem - nie chcę żeby 2 imprezy się nachodziły :([br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 17:11_________________________________________________wstępna lista na chwilę obecną :

1.Miron 100%

2.Pucek 100%

3.Krolu 100%

4.Czester + Ola

5.Rudi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co z tym paintballem;/ bo mial byc w sobote ale jest malo chętnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Ola na 100% bedziemy, oczywiscie na deske sie piszemy, tylko nie wiem o ktorej tam dotrzemy, ale do poludnia mysle napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co z tym paintballem;/ bo mial byc w sobote ale jest malo chętnych...

Ja się nie wtrącam - jak robicie strzelanke to ja pływanie nie robię - tylko ustalcie co i jak i dajcie znać, żeby nie było tak że strzelanki nie będzie a pływania potem też nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ustalajcie czy paintball czy pływanie mnie to jedno :) Jak nie będzie tak co najmniej z 12 osób na painballa to możemy rezygnować bop to będzie bez sensu :thumbdown:

Ps. W sobotę już mam wolne załatwione :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ustalajcie czy paintball czy pływanie mnie to jedno :) Jak nie będzie tak co najmniej z 12 osób na painballa to możemy rezygnować bop to będzie bez sensu :thumbdown:

Ps. W sobotę już mam wolne załatwione :>

Prawdziwy klubowicz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie pisze ani na strzelanko ani na pływanko, moja już tak spuchła że tylko czekam aż Jej wody odejdą i rodzimy :naughty: Ale w piątek bede :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...