Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ni ma problem jak masz w miare sprawny ręczniak to damy rade :evil:

musisz sprawdzić :kox: :kox: :kox:

Nie ma sprawy masz to załatwione :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Widze spocik jak najbardziej udany :good:

Ja moze przyjade na nastepny teraz już miałem wpaść ale jak pisalem wczesniej musiałem opróżnić garaż żeby moje 4 kółka nie stały na dworze.

Tak dla ciekawostki wymieniałem świece żarowe w Mercu i widać nie każdy boi sie kupić auto jak ma wiecej jak 200tyś przebiegu, auto 98 rok po pierwszym właścicielu, full serwis, mysle że spokojnie mozna by go skrecić na 200 tyś i nikt by sie nie poznał bo środek igiełka łącznie z fotelem i kierą :naughty:

fc58112fd7f67017med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ciekawostki wymieniałem świece żarowe w Mercu i widać nie każdy boi sie kupić auto jak ma wiecej jak 200tyś przebiegu, auto 98 rok po pierwszym właścicielu, full serwis, mysle że spokojnie mozna by go skrecić na 200 tyś i nikt by sie nie poznał bo środek igiełka łącznie z fotelem i kierą :naughty:

fc58112fd7f67017med.jpg

Majki kiedyś to były inne auta budowane, z większym zaangażowaniem i z myślą o tym aby były bezdyskusyjnie bezawaryjny, niemiecka precyzja. Ja już słyszałem o mercach "beczkach" które robiły grubo ponad mln km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Witam :hi:

Czester czy to w sprawie TOMIQ-a do mnie dzwoniłeś ?

Bo widze ze autko było zapowietrzone :wink4: więc chyba o niego chodziło :>

Dokladnie pelex :good:

Witam :hi:

Czester czy to w sprawie TOMIQ-a do mnie dzwoniłeś ?

Bo widze ze autko było zapowietrzone :wink4: więc chyba o niego chodziło :>

ta to przeze mnie dzwonil. hehe teraz musze dociekac

dlaczego sie zapowietrzyl. Generalnie mam powymieniane wszystkie filtry procz paliwa.

.No i gdzies musze poczyscic te zapieczone lopatki narazie niemam gdzie. Dla scislosci tomq . Pozdrawiam tomq :)

Tomi ja ci te lopatki rozruszalem, teraz nalezaloby auto troche przegonic i zobaczyc czy to wystarczy, czy tez nie, ale jesli chcesz wyciagac turbine i ja czyscic to twoja sprawa i pieniadze. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze takie czyszczenie na dlugo nie wystarczy, bo jak bedziesz jezdzil dalej ekonomicznie to znowu ci sie zapieka. Moze pomysl nad wycieciem katalizatora jesli go w ogole jeszcze masz, a napewno zacznij jezdzic dynamicznie od czasu do czasu.

Miron ciesze sie, ze udalo ci sie wstawic logo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie kogoś polecić na prostowanie felg na Śląsku, najlepiej w okolicach Tarnowskich Gór...Gliwic... Katowic...Częstochowy. Kumpel wczoraj alu felgę skrzywił na dziurze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Widze spocik jak najbardziej udany :good:

Ja moze przyjade na nastepny teraz już miałem wpaść ale jak pisalem wczesniej musiałem opróżnić garaż żeby moje 4 kółka nie stały na dworze.

Tak dla ciekawostki wymieniałem świece żarowe w Mercu i widać nie każdy boi sie kupić auto jak ma wiecej jak 200tyś przebiegu, auto 98 rok po pierwszym właścicielu, full serwis, mysle że spokojnie mozna by go skrecić na 200 tyś i nikt by sie nie poznał bo środek igiełka łącznie z fotelem i kierą :naughty:

fc58112fd7f67017med.jpg

:shocked:

Majki ty handlujesz autami, bo co chwile inne masz na placu, czy szukasz nowej fury dla siebie ? :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 12:26_________________________________________________

Panowie możecie kogoś polecić na prostowanie felg na Śląsku, najlepiej w okolicach Tarnowskich Gór...Gliwic... Katowic...Częstochowy. Kumpel wczoraj alu felgę skrzywił na dziurze :confused4:

Znam jednego na wylocie z mikolowa, robi dobrze, ale drogo, drugi jest chyba w bytomiu, tez robi ok, ale taniej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja

Panowie możecie kogoś polecić na prostowanie felg na Śląsku, najlepiej w okolicach Tarnowskich Gór...Gliwic... Katowic...Częstochowy. Kumpel wczoraj alu felgę skrzywił na dziurze :confused4:

ja prostowalem kiedys w sosnicy ale wziol za jedna 200zl [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 12:28_________________________________________________Chlopy pomozcie wczoraj sie klocilem z kumplem ze odpowiednikiem A4 B5 jest A6 C5 a on mowil ze A6 C4 stara 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi ja ci te lopatki rozruszalem, teraz nalezaloby auto troche przegonic i zobaczyc czy to wystarczy, czy tez nie, ale jesli chcesz wyciagac turbine i ja czyscic to twoja sprawa i pieniadze. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze takie czyszczenie na dlugo nie wystarczy, bo jak bedziesz jezdzil dalej ekonomicznie to znowu ci sie zapieka. Moze pomysl nad wycieciem katalizatora jesli go w ogole jeszcze masz, a napewno zacznij jezdzic dynamicznie od czasu do czasu.

Tak wiem, ale turbinka mi sie wylaczyla juz podczas powrotu, teraz nie wiem czy ma ma auto gasic i zapalac ,dawac mu w pi..e do wylaczenia turbiny i ile razy ,nie wiem tez jak sie ma jazda po wylaczeniu turbiny dla zywotnosci silnika. Wiem napewno ze mam juz w gdzies ekonomiczna jazde , Wole dynamike bo po to jest chip robiony. Ale najpierw serwis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prostowalem kiedys w sosnicy ale wziol za jedna 200zl [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 12:28_________________________________________________Chlopy pomozcie wczoraj sie klocilem z kumplem ze odpowiednikiem A4 B5 jest A6 C5 a on mowil ze A6 C4 stara 100

Dzięki, 200 to drogo, jeszcze pewnie zależy od rodzaju i rozmiaru uszkodzenia.

A4;B5 - A6; C5

Odpowiednikiem A6; C4 jest B4: 80

[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 12:43_________________________________________________

Tak wiem, ale turbinka mi sie wylaczyla juz podczas powrotu, teraz nie wiem czy ma ma auto gasic i zapalac ,dawac mu w pi..e do wylaczenia turbiny i ile razy ,nie wiem tez jak sie ma jazda po wylaczeniu turbiny dla zywotnosci silnika. Wiem napewno ze mam juz w gdzies ekonomiczna jazde , Wole dynamike bo po to jest chip robiony. Ale najpierw serwis :)

A jechałeś dynamiczniej z powrotem czy bardzo spokojnie cały czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prostowalem kiedys w sosnicy ale wziol za jedna 200zl [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 12:28_________________________________________________Chlopy pomozcie wczoraj sie klocilem z kumplem ze odpowiednikiem A4 B5 jest A6 C5 a on mowil ze A6 C4 stara 100

Dzięki, 200 to drogo, jeszcze pewnie zależy od rodzaju i rozmiaru uszkodzenia.

A4;B5 - A6; C5

Odpowiednikiem A6; C4 jest B4: 80

tak też mu mówilem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, wystarczy mi Twój czarny wózek :polew:

a no dzisiaj niedziele przeleżeć i od jutra znów...II zmiana :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, wystarczy mi Twój czarny wózek :polew:

a no dzisiaj niedziele przeleżeć i od jutra znów...II zmiana :disgust:

Rezaj Twojego to się zamienimy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...