Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co myślicie o warsztacie samoobsługowym wasze opinie


kamil031

Rekomendowane odpowiedzi

sprzęt do klimy i wulkanizacji może to na 100% dobry pomysł. teraz większość aut jest z klimą.

no i w razie czego, jeśli samoobsługa byłaby nieopłacalna to zamykasz i przerabiasz na normalny warsztat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt do klimy i wulkanizacji może to na 100% dobry pomysł. teraz większość aut jest z klimą.

no i w razie czego, jeśli samoobsługa byłaby nieopłacalna to zamykasz i przerabiasz na normalny warsztat :)

Własnie o to chodzi ze zawsze można przerobić na normalny warsztat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dołączę sie do dyskusji. Zna ktoś adres takiego warsztatu w zachodniopomorskim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, ale pytanie jak u Ciebie z zapotrzebowaniem w okolicy na cos takiego.

W Warszawie dziala taki warsztat, raz korzystalem, zaplacilem znacznie wiecej niz u Ciebie (100zl za 3 godziny korzystania z podnosnika i narzedzi).

Warsztat samochodowy samoobsługowy - Wynajem stanowisk warsztatowych - Wymiana serwis przechowalnia opon - Diagnostyka komputerowa - Chip tuning

Z tego co podpytywalem wlasciciela, to jest ok, zarabia na siebie... ale chyba nie ma jakiegos szalu. Ma stalych klientow, ktorzy potrafia wynajmowac na 2-3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie taki warsztat mieści się na Ochocie.Czytałem opinie i ludzie chwalą sobie takie miejsce.

Osobiście jednak nie korzystałem.

wysłane za pomocą tapki

gdzie na ochocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z sensem czy bez sensu, decydująca jest cena wynajęcia kanału czy narzędzi. Mam swój garaż z kanałem i cieszę się, że nie muszę szukać takich miejsc, ale jak pojadę do rodziny do Lublina zdarza się, że najdzie ochota coś pomodzić w wozie. Swoją drogą sam zastanawiałem się kiedyś nad uruchomieniem takiego biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl dobry nawet bardzo dobry tylko dla klientow, a nie wlasciciela. Ja niestety zarobku to na tym nie widze. Kazdy teraz oszczedza i nie pojedzie wymieniac klockow do warsztatu tylko wyszarpie je pod blokiem. W zime raczej zajedzie.

Za duze koszty utrzymania do zysku.

Lepiej sam zacznij wymieniac elementy eksploatacyjne i sapewne lepiej na tym wyjdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odgrzeje temat, czy ktoś może wystartował z takim pomysłem na śląsku??

Może ktoś zna warsztat, który w sobotę lub niedzielę wynajmnie podnośnik??

Teraz na okres zimowy by się przydało :]

Dajcie jakieś info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może pomysł na interes dobry, ale według mnie nie wypali. Zanim wyrobisz sobie jakąś renomę,reklamę i ludzie przyjadą też trochę to potrwa a koszty cały czas będą generowane. Przy takim wyposażeniu jak opisujesz to 25tys.to chyba ciut mało,aczkolwiek mogę się mylić. Jeśli iść w tę stronę to ktoś Ci już podsunął biznes i o wiele lepszy. Stacja kontroli może być strzałem, do tego jak wspomniałeś ew. dodatek w postaci takie stanowiska do wypożyczenia. Ja bym jednak zrobił analizę w Twoim mieście, jakąś ankietę np. na ulicy pytając kierowców, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt na śląsku nie znalazł warsztatu na wynajem :(

Może macie namiar na wynajem pomieszczeń, gdzie można zimą wjechać autem, dogadać się z kimś i pogrzebać w autku.

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt na śląsku nie znalazł warsztatu na wynajem :(

Może macie namiar na wynajem pomieszczeń, gdzie można zimą wjechać autem, dogadać się z kimś i pogrzebać w autku.

???

Niestety nie ale jak coś znajdziesz to daj znać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam się znajomych, nawet pytam na stacji diagnostycznej, pytałem po forach i nic!

Albo nie ma takich warsztatów na śląsku albo źle szukam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilo39 A jak byś rozwiązał problem taki np. masz klienta który wynajmuje garaż co 3 godziny jeden klient a ten drugi zajmuje czas nie 3 godziny tylko 5 bo np. nie wyrobił się w czasie bo urwał śrubę i nie może zdążyć z wykonaniem swojej naprawy a następny stoi i czeka na swoją kolejkę Hmmmm Jakie masz na to rozwiązanie myślałeś o tym.?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie otworzyłem tego warsztatu, ale w planach były 3 stanowiska do wynajęcia i raczej nie było by z tym problemów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie otworzyłem tego warsztatu, ale w planach były 3 stanowiska do wynajęcia i raczej nie było by z tym problemów :decayed:

Jak nie otworzyłeś tego warsztatu to znaczy, że dopiero otworzysz tak :P Bo ja ciągle czekam :]

A tak na poważnie mogę zapytać o przyczynę, finansowo czy rokowania złe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć lokalu do wynajęcia w dobrym punkcie i za rozsądne pieniądze, wcześniej miałem lokal na oku, ale zrezygnowałem z niego bo stwierdziłem ze to zła lokalizacja, a gdzieś na uboczu miasta to zbyt ryzykowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel miał komis w niemcach i przy okazji wynajmował podnośnik z podstawowymi narzędziami głównie polakom, szału nie robił na wynajmowaniu a miał bardzo dużo kontaktów i dobrą miejscówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...