Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

w ostowie sie sprawdzimy:decayed:

Twój to jest nieobliczalny, boję się :naughty: A tak serio to może kiedyś w Czewie, bo w Ostrowie będzie ze mną moja druga połówka, która by mnie za to za***ała :polew:

Adrian, GTB będzie w przyszłym roku, ale 1756, bo gtb22 za wolno wstaje wg mnie... Objechałem golfa 220km 440nm na gtb22...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne Duds wykręcaj jak zawsze :whistling: U nas było to samo, bo Ada była :whistling:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duds, orientujesz się jak jest z przednimi lampami jeśli chodzi o wsadzenie poliftów do przedlifta? też trzeba ciąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gtb22 wcale późno nie wstaje, chyba ze jest zle przerobiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, w każdym razie z dwójki jak poszliśmy to była mega przepaść... Uciekłem na dwie długości od razu, potem równo szliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj ja nie wiem czy wolno wstaje. U mnie na 3 biegu pompowala 1.6bara przy 2tys a na 4 biegu 2 bary 2tys. poszukam gdzies wykresu to pokaze wstepne strojenia 3 bieg i 4 bieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne Duds wykręcaj jak zawsze :whistling: U nas było to samo, bo Ada była :whistling:

:decayed:

Uwierz lub nie, ale chłop na rację żeby przy niej nie głupieć :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie robić audio, ale jednak robię :grin: Na razie kupiony wzmak 4-kanałowy 2x300W RMS :kox: Do tego nowa skrzynia Cadence 250W RMS. Niestety przed zlotem nie dam rady, bo nie ma mi kto tego podłączyć, bo chcę się wpiąć w kostkę ori subwoofera :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem dobrym elektrykiem, nie mam nawet schematu kostki ori suba :decayed: Ale już ziomka ogarnąłem i może jeszcze w piątek rano się uda :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem dobrym elektrykiem, nie mam nawet schematu kostki ori suba :decayed: Ale już ziomka ogarnąłem i może jeszcze w piątek rano się uda :jerk:

Ty brak chęci masz po prostu :decayed: Po co płacić komuś jak można zrobić samemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za flaszkę będę miał zrobione :przebiegly: A kable sam poprowadzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wpinaj sie w kostki subwoofera, kładź nową instalacje, te fabryczne przewody to śmiech na sali:whistling:

plus od aku, minus gdzieś z bagaznika, sygnał do radia, chincze do radia, od wzmaka do głosników kable nowe, a starą instalke zostaw wpisdu, ona przyda Ci sie przy sprzedazy jak włożysz stare głosniki:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wpinaj sie w kostki subwoofera, kładź nową instalacje, te fabryczne przewody to śmiech na sali:whistling:

plus od aku, minus gdzieś z bagaznika, sygnał do radia, chincze do radia, od wzmaka do głosników kable nowe, a starą instalke zostaw wpisdu, ona przyda Ci sie przy sprzedazy jak włożysz stare głosniki:whistling:

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak serio tez wzmacniacz ma wydajnosc 600 RMS to potrzebujesz kabla zasilającego

http://www.audiosklep.pl/necom-kabel-zasilajacy-35-mm2-p-3166.html:wink:\

ja mam u siebie 2 wzmaki. jeden 4x60w RMS i jeden w mostku 240 W RMS.

i idzie to kablami 25 mm :wink: i to jest takie minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wpinaj sie w kostki subwoofera, kładź nową instalacje, te fabryczne przewody to śmiech na sali:whistling:

plus od aku, minus gdzieś z bagaznika, sygnał do radia, chincze do radia, od wzmaka do głosników kable nowe, a starą instalke zostaw wpisdu, ona przyda Ci sie przy sprzedazy jak włożysz stare głosniki:whistling:

Plus idzie do aku, minus w bagażniku a sygnał zamiast z radia to ze starej kostki. Tak samo miałem w a4 i wszystko było git :decayed: A co do grubości kabla to kurde ja mam chyba jakiś 10mm2, bo za gruby to on nie jest. Zobaczę co mi powie fachura w tej dziedzinie. W sumie może Magic masz rację, jutro się zorientuję czy mam takie kable jak coś na miejscu, a jak nie to zamówię, bo to nie majątek :wink:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

Magic, tylko, że u mnie to będzie skrzynia ze wzmaka i ori głośniki tył to może nie będzie taki gruby potrzebny? Idę zmierzyć jaki jest ten mój :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10mm Ci starczy, mam tyle u siebie:wink: no chyba że wleci kolejny wzmak to grubszy sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie robić audio, ale jednak robię :grin: Na razie kupiony wzmak 4-kanałowy 2x300W RMS :kox: Do tego nowa skrzynia Cadence 250W RMS. Niestety przed zlotem nie dam rady, bo nie ma mi kto tego podłączyć, bo chcę się wpiąć w kostkę ori subwoofera :doh:

ogarne Ci to na zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...