Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak, dokładnie tą :notworthy:

wlot do IC też ma fi 51 jak dobrze widzę?

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tak, dokładnie tą :notworthy:

wlot do IC też ma fi 51 jak dobrze widzę?

nie

musisz zastosować redukcje

znalazłem wykaza pierdół jak składałem swój FMIC

- redukcje 55/50x130 Sico Rubena

- 1,5 mb rury fi 51mm, ścianka 1.2 mm,

- 8 kolanek hamburskich 90o fi 51 mm, ścianka 1,2 mm,

- 8 opasek GBS,

- materiał na wspornik,

- tarcze do cięcia i ze sklejanych lamelek papiery do szlifowania.

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 18:11_________________________________________________Jak bedzie kupował FMIC to weź do niego odrazu dwie redukcje do Fi51, na sklepie powinni Ci to dobrać odpowiednio, tak samo opaski też będą ciut większe, najlepiej zrób zakup u jednego sprzedawcy, np SID :good:

Opublikowano

dzięki :notworthy::drunk:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Po chwilowej przerwie cos u mnie ruszyło :kox:

3audi.th.jpg

Eibach -20 na seryjnych amorach :naughty:

Dzieki Froger :notworthy:

Narazie Audi stało tak :gwizdanie:

1audi.th.jpg2audi.th.jpg

Nie czepiać sie felg :kox: dobre pełne kołpakopodobne fele na zime :decayed: oraz zderzaka troche mu sie oberwało przez zime :wallbash:

Co do korekty narazie cisza :gwizdanie: ale ogólnie autko sie odpycha porządnie :decayed:

W miedzy czasie wymieniłem aku na nowy 77aH

Opublikowano

Kiedy montaż? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No bede musiał sie rozejrzeć za mechaniorem, który to ogarnie dosć szybko :kox: przy zmianie tych amorów trzeba grzebać przy zbierzności :mysli:

Ten tył u mnie nie zdziwie sie jak bedzie stał podobnie do obecnego, a co ciekawe na przegladzie wyszło mi że mam 70% sprawnosci na tyle :shocked: nie wiem jakim cudem :gwizdanie:

Opublikowano

tył dużo nizej :gwizdanie:, tak jak u mnie :wallbash:, te koorwy chyba tak mają, tyle że ja mam na tylnich amorach tylko 50%

Opublikowano
  • Autor

tył dużo nizej :gwizdanie:, tak jak u mnie :wallbash:, te koorwy chyba tak mają, tyle że ja mam na tylnich amorach tylko 50%

No u mnie tył nizej stał niz 1BE Hansona :gwizdanie: zobaczymy pierw załoze przód jak sie wyrówna to pomyślimy dalej :naughty:

Opublikowano

Tył źle Ci nie stal, gorzej z przodem :)

Dzięki również.

Opublikowano

no ja poluje na gwint, żeby sukę wyrównać :kox: jest na allegro, tyle że z paska, przód pasuje tylko ten tył :wallbash:

Opublikowano

Szukaj, szukaj. Miałem tanio gwinta ostatnio do ośki, ale ledwo mi do domu doszedł i już był sprzedany :decayed:

Opublikowano

no to froger jakbyś coś miał na oku to pisz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tył źle Ci nie stal, gorzej z przodem :)

Dzięki również.

Nie on wszędzie juz tak stoi :kox: czy pod górke czy z górki czy na płaskim :decayed:

tak stał w 2007

audi01os6.jpg

a tak w 2009 :kox:

dscn7356.jpg

tych chromów to juz nie ma :embarrassed:

no ja poluje na gwint, żeby sukę wyrównać :kox: jest na allegro, tyle że z paska, przód pasuje tylko ten tył :wallbash:

też polowałem, ale do Q trzeba szczęścia żeby znaleźć :gwizdanie: a z tym Ta-technix to juz sam nie wiem :cool1:

Opublikowano

No ja TA, narazie tez odpuściłem, jak nie znajdę nic konkretnego to wtedy może go wezmę, albo to FK z allegro :mysli:, szukam używki w dobrym stanie a to co jest na allegro, to albo nakrętki połamane, albo gwinty zapieczone ;(, u mnie tył też mi się podoba i mógłby tak zostać, ale na przód już nie mogę patrzeć :sick3:, jak będzie gwint to się zrówna :kox:

Opublikowano

a z tym Ta-technix to juz sam nie wiem :cool1:

mówisz że zły? :mysli:

Opublikowano

no narzekali że skrzypi jak jest mokro, no i jest dość mmiekki :embarrassed:, także sam nie wiem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a z tym Ta-technix to juz sam nie wiem :cool1:

mówisz że zły? :mysli:

no własnie nie ma opinii typu jest za***iście, polecam itp wszyscy kupują i tyle nic nie piszą konkretnego tylko takie opinie

no narzekali że skrzypi jak jest mokro, no i jest dość mmiekki :embarrassed:, także sam nie wiem :mysli:

narazie to bede musiał znaleśc jakieś koło nowe bo moja 16ka robi lipe :gwizdanie:

Opublikowano

no ja muszę moje zregenerować, bo są w średnim stanie :no:

Opublikowano

Kowi87 odnośnie TA-Technix poszukaj opinii na innych forach. Na forum Golfa jest esej o tym gwincie. Ja po przeczytaniu jednak go odpuściłem bo nie dla mnie taki gwint :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kowi87 odnośnie TA-Technix poszukaj opinii na innych forach. Na forum Golfa jest esej o tym gwincie. Ja po przeczytaniu jednak go odpuściłem bo nie dla mnie taki gwint :wink4:

widziałem kiedys ten wątek u golfów, i on też wpłynął poczęści na decyzje o czyms innym niż TA :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.