Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaaaa że niby takie b6, tylko lepsze bo plastiki się nie łuszczą :kox:

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

aaaaa że niby takie b6, tylko lepsze bo plastiki się nie łuszczą :kox:

no cos w tym stylu :decayed:

:polew: :polew:

Rezanie bixenonu i dziennych kufa w toku :evil:

[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:47_________________________________________________Bix załozony, dzienne podpięte, ale bedzie zmiana dojdzie drugi przekaźnik, zeby mozna było sobie właczać dzienne kiedy sie chce :wink4: poniewaz takie właczanie po zapłonie odrazu to zdeczka będzie uciązliwe :gwizdanie:

Jutro moze nagram jakis filmik jak to wygląda

74382942.jpg

80178064.jpg

58225899.jpg

82665562.jpg

W miedzy czasie doszły głosniki i dystanse na przód :kox:

gosniku.jpg

Opublikowano

bixy robią robotę i tu na zdjęciu i w realu i w świeceniu, nie? :evil:

boczki pod głośniki będziesz przerabiał czy utkniesz to tam?

Opublikowano
  • Autor

bixy robią robotę i tu na zdjęciu i w realu i w świeceniu, nie? :evil:

boczki pod głośniki będziesz przerabiał czy utkniesz to tam?

świecą za***iście, lecz trzeba bedzie ustawic je u diagnosty :naughty: a co do głosników będa siedziały za tapicerką, dystanse P&P :wink4: podziekowania dla Groncza :notworthy:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

wszystko pięknie, ale jaki jest plan na grill? bo teraz to zupełnie do niczego nie pasuje :gwizdanie:

Opublikowano

Wreszcie się doczekałeś :tongue4:

Elegancko :good:

Opublikowano

jest elegancko ale gril koniecznie rs4 w czerni :slina:

Opublikowano

Ja tez chcę takie dystanse ??

Ile i od kogo ??

Opublikowano

W miedzy czasie doszły głosniki i dystanse na przód :kox:

Gdzie kupiles dystanse na przod?

Opublikowano
  • Autor

wszystko pięknie, ale jaki jest plan na grill? bo teraz to zupełnie do niczego nie pasuje :gwizdanie:

tak wiem z tym grilem trzeba coś zrobić :gwizdanie: są dwie opcje, maluje ramke w czerń, bądź w kolor nadwozia, zrobie jakaś sensowną fotke w dzień i zrobi sie VT :wink4: noi druga sprawa przydało by sie kierunki ściemnić :)

Pojeździłem troche teraz po nocy, w ogóle depo przy tym to syf jeśłi chodzi o ilosć światła na drodze :kox: :kox: mówie tu tylko o światłach mijania, na długich to w ogóle dzień :slina:

A co do dystansów sa zrobione ze wzoru umieszczonego na forum :wink4: Gronczo sie tym zajął :notworthy:

Opublikowano

ja bym tu widział grill od Eski :gwizdanie:, samo maźnięcie ramki wg mnie nie wiele da :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja bym tu widział grill od Eski :gwizdanie:, samo maźnięcie ramki wg mnie nie wiele da :cool1:

nie ma hajsu na grila, radio jest priorytetem :naughty: więc będziemy malować :cool1:

Opublikowano

jakie brzydkie lampiony, takie brudne... :gwizdanie: :naughty: Powiem Ci kowiaczku że ładnie wyglądają te Twoje lampionki :good: pasują do szaraczka :)

Opublikowano
  • Autor

jakie brzydkie lampiony, takie brudne... :gwizdanie: :naughty: Powiem Ci kowiaczku że ładnie wyglądają te Twoje lampionki :good: pasują do szaraczka :)

:notworthy: tylko ten grill teraz musze oprawić odpowiednio :mysli: bo w sumie to ostatnia rzecz chromowana na aucie :gwizdanie:
Opublikowano

:notworthy: tylko ten grill teraz musze oprawić odpowiednio :mysli: bo w sumie to ostatnia rzecz chromowana na aucie :gwizdanie:

i okleić halo :gwizdanie:

a ten tego "wyjątkowo" nie możesz być w niedzielę czy "jak zawsze" będziesz? :bag:

Opublikowano
  • Autor

:notworthy: tylko ten grill teraz musze oprawić odpowiednio :mysli: bo w sumie to ostatnia rzecz chromowana na aucie :gwizdanie:

i okleić halo :gwizdanie:

okleić halo znaczy??

a ten tego "wyjątkowo" nie możesz być w niedzielę czy "jak zawsze" będziesz? :bag:

tego nie moge Ci powiedzieć :decayed:

Opublikowano

okleić halo znaczy??

ziółty albo przydymić je :decayed:

tego nie moge Ci powiedzieć :decayed:

tajemnica, chcesz nas zaskoczyć? :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

to jeszcze pomyśle z tym, kierunki też przydało by sie przyciemnić :gwizdanie:

Opublikowano

jakie brzydkie lampiony, takie brudne... :gwizdanie: :naughty: Powiem Ci kowiaczku że ładnie wyglądają te Twoje lampionki :good: pasują do szaraczka :)

:notworthy: tylko ten grill teraz musze oprawić odpowiednio :mysli: bo w sumie to ostatnia rzecz chromowana na aucie :gwizdanie:

a mi ten grill jakos gra z poliftowym zdesiem i spryskami na nim jakis taki nowoczesny :good::polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.