Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajne koło w polerce :good:

Co wam sie to tak nie podoba ja nie rozumiem

to że to nawet nie jest podobne do carbonu :wink4: nie mam nic przeciwko hydrografice jesli nie jest ona podrobka czegos czego nie przypomina :)

Opublikowano
  • Autor

nie namawiaj do złego :kox: to jest łańcuszek pózniejszych kosztów

kupie pochwale sie i będzie zmien tą zawieche bo koza itp wyrzuć hak, załóż chlapacze :polew: :polew:

pertole na radio odkładam :decayed:

Opublikowano

nie namawiaj do złego :kox: to jest łańcuszek pózniejszych kosztów

kupie pochwale sie i będzie zmien tą zawieche bo koza itp wyrzuć hak, załóż chlapacze :polew: :polew:

pertole na radio odkładam :decayed:

Ale hak to możesz wy***ać bez żadnego ale :decayed:
Opublikowano
  • Autor

nie namawiaj do złego :kox: to jest łańcuszek pózniejszych kosztów

kupie pochwale sie i będzie zmien tą zawieche bo koza itp wyrzuć hak, załóż chlapacze :polew: :polew:

pertole na radio odkładam :decayed:

Ale hak to możesz wy***ać bez żadnego ale :decayed:

tylko diaxem :wink4: zamek za***any nie idzie kluczyka włozyć :thumbdown: ale czasem sie przydaje :naughty:

Opublikowano

ale czasem sie przydaje :naughty:

taki inwazyjny czujnik parkowania? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale czasem sie przydaje :naughty:

taki inwazyjny czujnik parkowania? :decayed:

coś w tym sensie :decayed:

poważnie to gdybym mógł go odkręcić to bym go odkręcił, wycinać nie zamierzam, hak jest ori wiec szkoda go niszczyc, a raz na kwartał roku ciagne jakaś przyczepke :wink4:

małolaty na taki hak moze i nie udeptam, ale róznie bywa :polew: :polew:

Opublikowano
Co wam sie to tak nie podoba ja nie rozumiem

to że to nawet nie jest podobne do carbonu :wink4: nie mam nic przeciwko hydrografice jesli nie jest ona podrobka czegos czego nie przypomina :)

ooo totototo :good:

Opublikowano

nieźle to wygląda :good: a ile ta impreza?

wyszło nieco drożej niz na początku gdzies tam sie chwaliłem, a mianowicie 120zł za te dwa plastiki :wink4:

to sporo. ja miałem oferte wszystkich dekorów z drzwi itp za 150 zł

Opublikowano

Ale hydrografika?

Opublikowano
  • Autor

nieźle to wygląda :good: a ile ta impreza?

wyszło nieco drożej niz na początku gdzies tam sie chwaliłem, a mianowicie 120zł za te dwa plastiki :wink4:

to sporo. ja miałem oferte wszystkich dekorów z drzwi itp za 150 zł

gdzie tak miałes :mysli: ja pisałem do

www.hydrografika.pl

www.carbondesign.com.pl

to za ten plastik wkoło biegów mieli ceny od 100zł :wallbash:

kolega do którego dorzuciłem sie ze swoimi zrobił to w www.hydrotransfer.pl

Opublikowano

150 za wszystkie to po taniości :kox::decayed:

Opublikowano

Kowi a jak tam temat anteny sirio ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kowi a jak tam temat anteny sirio ? :decayed:

czekam na twój opis :wink4:

dystanse pod 16tki lada moment w produkcji :decayed:

Opublikowano

proste jak drut :) zdejmujesz tylnią lampke w podsufitce odkręcasz stara antene (zalezy jaką masz bo niektóre sie z góry odkręca) a kabel prowadzisz lewą stroną odkecasz 2 srupki i pociągasz plastik słupka i odchodzi ładnie :decayed: skrecasz i gra :decayed: to tak na szybko :decayed:

Opublikowano
  • Autor

proste jak drut :) zdejmujesz tylnią lampke w podsufitce odkręcasz stara antene (zalezy jaką masz bo niektóre sie z góry odkręca) a kabel prowadzisz lewą stroną odkecasz 2 srupki i pociągasz plastik słupka i odchodzi ładnie :decayed: skrecasz i gra :decayed: to tak na szybko :decayed:

to tak na szybko to ja już znam :wink4:

Które brać głośniki 16cm :mysli:

Powerbass L60C - 58mm głębokosc montażowa czy

Morel Maximo 6.2 - 63mm

Opublikowano

PB są bardziej uniwersalne

tych Moreli nie słuchałem, ale ta firma bardziej stawia na szczegółowe granie, czyli jakość, nie do napierdalania :decayed:

Opublikowano

[b5,5 AFN Q++] :decayed: :decayed:

Kowi co to za 5,5? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

PB są bardziej uniwersalne

tych Moreli nie słuchałem, ale ta firma bardziej stawia na szczegółowe granie, czyli jakość, nie do napierdalania :decayed:

No w przypadku PB bedzie łatwiej do kupy złozyć drzwi, noi drugie pytanie jakiej grubosci dać te dystanse, bo dałem juz projekcik do wyciecia tylko mam sie okreslić z gruboscią jeszcze

[b5,5 AFN Q++] :decayed: :decayed:

Kowi co to za 5,5? :tongue4:

hehe 5,5 już od dawna mam to, chodzi że polift i jeszcze po koxie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.