Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ci powiem Kowiaczku że wygląda to jak zwykłe LEDy W5W :decayed: ale na żywo pewnie lepszy efekt :wink4:

tutaj to rozświetlone przez lampe błyskową, diody daja blask, a to normalnie rozświetla, Armi wczoraj widział w akcji :naughty:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 12:00_________________________________________________

Won z typ padłem na złom :decayed:

16992ca2f8ec5093966a.jpg

i :ssij:

:decayed:

Wygrales radio słyszałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

1126zł i 5h odpuszczam sprzeda sie za 1300 spokojnie :gwizdanie: kupie nówke tą co Ci pokazywałem :wink4:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pierwszy raz sie z toba zgodze tunelarzu malutki :decayed:

:shocked::bag:

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem fotke jak to w dzień swieci

dajlajn.jpg

dajlajn2.jpg

Noi mój magiczny przycisk :naughty:

dajlajn3.jpg

teraz zostaje mi zakup radia :gwizdanie:

Opublikowano

i zmiana felg na 18stki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

i zmiana felg na 18stki :wink4:

taa póxniej gwint -70 ustawic, swap na 2,7 i rezanie silnika :decayed:

pertole przez to forum z torbami pójdę :polew: :polew:

Opublikowano

skąd ja to znam :polew:

nie bądź miękki, 18stki muszą być :gwizdanie:

Opublikowano

nie bądź miękki, 18stki muszą być :gwizdanie:

on na 18stki jeździ pod biedronę :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie bądź miękki, 18stki muszą być :gwizdanie:

on na 18stki jeździ pod biedronę :decayed::naughty:

pytały sie ostatnio o Ciebie :naughty:

Opublikowano

yyy w Rybniku trzeba się udać pod centrum handlowe :decayed:

Opublikowano

Czym okleiłeś listwy chromowe wokół szyb ? :decayed:

Opublikowano

teraz zostaje mi zakup radia

To co to w końcu za sprzęt będzie? :chytry:

Opublikowano

Zrobiłem fotke jak to w dzień swieci

dajlajn.jpg

dajlajn2.jpg

Noi mój magiczny przycisk :naughty:

dajlajn3.jpg

teraz zostaje mi zakup radia :gwizdanie:

ale koza :polew:
Opublikowano
  • Autor

teraz zostaje mi zakup radia

To co to w końcu za sprzęt będzie? :chytry:

narazie wykończyła mnie ekspluatacja ;( radio trzeba przełozyć na dalszy plan, ale do maja wkońcu go kupie :evil:

- przyszły oleje i filtry

- naprawa tylnego zawieszenia, 3 tuleje i łącznik regulacyjny czy jak mu tam :gwizdanie:

- serwis klimy

i całkiem nie spodziewanie akurat klocki sie skończyły, aze swap w planach to tarcze musze kupić :gwizdanie:

Co do radia to w planie jest Pioneer 3200BT, bądź nowszy model 3300BT(raczej biore pod uwage nowe) albo Pioneer AVIC F900BT(używka) :gwizdanie: co wyjdzie zobaczymy, RNSE niechce bo wyjdzie drozej ze wzgledu na zakup jakiś canbusów i innych szmelców, fabryczne navi z B5 w ogóle nie wchodzi w gre bo to krok wstecz :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________

Zrobiłem fotke jak to w dzień swieci

dajlajn.jpg

dajlajn2.jpg

Noi mój magiczny przycisk :naughty:

dajlajn3.jpg

teraz zostaje mi zakup radia :gwizdanie:

ale koza :polew:

Może masz gwint w co wątpie :decayed: wiec masz bankowo większa koze ode mnie :wink4:

Opublikowano

Czym okleiłeś listwy chromowe wokół szyb ? :decayed:

?

Opublikowano

Swap??????

Opublikowano
  • Autor

Czym okleiłeś listwy chromowe wokół szyb ? :decayed:

?

ragga przecież nie mam :gwizdanie: listw oklejonych czyms ani samych listw [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:09_________________________________________________

Swap??????

rzecz jasna z 288 na 312

Opublikowano

:thumbdown:

Myślałęm że 2.7 BiT :disgust:

Opublikowano
  • Autor

:thumbdown:

Myślałęm że 2.7 BiT :disgust:

nie ma tylu funduszy zeby to ogarnać od ręki, a uziemic sie na miesiace bez auta nie wchodzi w role :wink4:

Opublikowano

ragga przecież nie mam :gwizdanie: listw oklejonych czyms ani samych listw

No tu masz na jednej ramki wokół szyb a na drugiej juz czarno

rysunek3x.jpg

No to albo mi się wali z przemęczenia :embarrassed:

Opublikowano

ragga przecież nie mam :gwizdanie: listw oklejonych czyms ani samych listw

No tu masz na jednej ramki wokół szyb a na drugiej juz czarno

rysunek3x.jpg

No to albo mi się wali z przemęczenia :embarrassed:

kilometry chrom madafak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.